Копирайторша• 19 сентября 2024
Аліменти при високій зп по-чесному, як правильно?
При розлученні у пари є бізнес з хорошим доходом біля 200К і зп чоловіка 180К офіційна, і двоє дітей , дружина рік не працює, а до того її дохід був біля 50К. Діти з дружиною залишаються жити в квартирі. Чоловік житла не матиме.
Скільки на дітей має платити чоловік на утримання дітей? Бізнес йому залишається.
По закону 25% на одну дитину, тобто 50% на двох.
Якщо через суд, то тільки з зп, бо доход з бізнесу офіційно не видно (інші фопи)
Чи зі всіх доходів він має платити?
Як думаєте?
Скільки аліментів має отримувати дружина?
90К (50% від його офіц. зп )
Чи 170К+/- від усього його доходу?
Ніби багато, але ж по закону -50%
Він погоджується на 90, але це і через суд дружина отримає, а якщо по-чесному, бізнес же спільний був…
Чи зі всіх доходів він має платити?
Як думаєте?
90К (50% від його офіц. зп )
Чи 170К+/- від усього його доходу?
Ніби багато, але ж по закону -50%
Результат:
вже голосів:
41 (30.37%)
90К - тільки з зп
28 (20.74%)
Свій варіант
27 (20%)
170К з усього доходу
23 (17.04%)
Вистачить цілком і 50:))
16 (11.85%)
90К і то через суд
Маю сечі• 19 сентября 2024
Ответ дляviter33
’НЕ знаєш, як поступити - поступай по закону’
А закон каже - максимальний розмір аліментів - 10 прожиткових мінімумів в міс. на 1 дитину
А ’розписати’ чужі гроші можна і мільйон в місяць і десять млн.
Гроші батька - ’чужі’ для дітей?)))
А кому вони рідні тоді? Хто рідніший батьку за дітей?
Не знаєш як поступити? Поступай по совісті. Закон як дишло - як повернеш, так і вийшло. А совість одна.
woman Warrior• 19 сентября 2024
Ответ дляЗа ким я буду?
Діліть спільний бізнес, наприклад.
Чи шо саме ви нажили разом? Житло? Воно вам лишається, як я зрозуміла
Так , как автор считать не умеет и даже найти информацию не может, могу себе представить это ’совместно нажитое непосильным трудом’
Ответ дляМаю сечі
Гроші батька - ’чужі’ для дітей?)))
Забудьте про совість
Не найнадійніший помічник і порадник
Ще раз - по закону - буде не більше 50-62 тис.грн. міс(залежно від віку дітей). ВВажаю, на таку суму можна утримувати 2 дітей при наявності власного житла (яке він залишає). Так, без Мальдів і Домінікани
Якщо він погоджується на 90-100 тис.грн в міс - взагалі ’джек-пот’. Погоджуватися та нотаріально засвідчувати.
Не найнадійніший помічник і порадник
woman Warrior• 19 сентября 2024
Ответ дляКопирайторша
Що значить мені?
І дітям воно теж.
Нам з дітьми житло, йомо бізнес..,
Розмовляти з ним важко, розлучення це не дуже приємний процес, якщо ви не знаєте))
І дітям воно теж.
Нам з дітьми житло, йомо бізнес..,
да потому что вас куда больше интересует, что достанется лично вам.
Это видно и очень.
woman Warrior• 19 сентября 2024
Ответ дляВбигудях
Починайте не думати логічно, а спиратися на факти та законодавство. Доросла тьотя, діти на ній, а таке безпорадне.
’бизнес вместе поднимали’
умора
woman Warrior• 19 сентября 2024
Ответ дляКопирайторша
Тобто, якщо б дружина сама заробляла - чоловік нічого не винен при розлученні?
Серйозно?
Нехай тратить 350К куди хоче, бо жінка сама може дітей протянути?
Дивна у вас логіка)
Серйозно?
Дивна у вас логіка)
логичная логика
жилье пополам, если своместно нажитое, бизнес тоже-только зачем он вам нужен, если вы себе ражу дать не можете
и алименты по закону.
Все.
Велкам работать.
и алименты по закону.
Все.
Велкам работать.
Просто звязда• 19 сентября 2024
Ответ дляКопирайторша
Зразу пишу- чоловік не держ.службовець!!!
Нічого не крав, все починали з нуля, разом 22 роки, він топ менеджер багато років.
Просто зараз так склалось- розлучаємось і я хочу, щоб діти були забезпечені!
А квартира спільна? Може хай на дітей перепише.
Мама Никитки-2• 19 сентября 2024
Ответ дляКопирайторша
На 2- 33%
Може в рахунок аліментів переписати свою частку житла.
А шо за бАгач таких, що маючи сім’ю з 4 осіб квартира всього за 50К?
Це смарт в нормальному місці чи двушка в жопі миру?
Мама Никитки-2• 19 сентября 2024
Ответ дляКопирайторша
Это по-закону)
А я спрашиваю исходя из ситуации… чисто по-человечески
Ви чекаєте, що вам напишуть що повинен все в 0 віддати а самому жити в офісі чи на виробництві. Шо там у вас за бізнес?
Мама Никитки-2• 19 сентября 2024
Ответ дляКопирайторша
Що значить мені?
І дітям воно теж.
Нам з дітьми житло, йомо бізнес..,
І дітям воно теж.
Нам з дітьми житло, йомо бізнес..,
Удалено администрацией...
Дева Мария• 19 сентября 2024
Ответ дляЛеди_в_ночи
Удалено администрацией...
Точно , почитать ответы автора , образование 9 классов ) Какой там совместный бизнес ))
Мама Никитки-2• 19 сентября 2024
Ответ дляКопирайторша
Що значить просити?
Ми 22 роки прожили і все разом, я маю просити?
Я не в чужого мужика питаю скільки має дати, а батько на своїх дітей, дивно що ви не бачите різниці
Скікі років вашим дітям? 🤦🏻♀️
Аліменти до 18 виплачують. Ну в разі виключень- до 23🤣
Дева Мария• 19 сентября 2024
Ответ дляМама Никитки-2
Скікі років вашим дітям? 🤦🏻♀️
Чтобы до 23 ох как постараться надо …
Хочу на Балі• 19 сентября 2024
Я конечно немного в шоке от большинства комментирующих, но автор, вы же понимаете, что сейчас количество его «алиментов по совести» зависит от вашей коммуникации с бывшем мужем. Поэтому будьте немного хитрее и руководите процессом сами на сколько вам под силу. Иначе он действительно положит полный болт и привет минималка. Будьте гибче сейчас не ради него, не ради себя, а ради интересов детей, чтоб их привычная жизнь максимально не пострадала. Дружите с бывшем мужем. Это не просто, но возможно. А если найдет себе хитрожопую фею, то вообще считай пропало. Пытайтесь оставаться друзьями. 20 с хвостиком лет вместе достойны того, чтобы найти друг к другу уважение даже после развода
Мама Никитки-2• 19 сентября 2024
Ответ дляКопирайторша
Ну тогда через суд придётся бизнесс делить((
Плюс з зп аллименты
Квартиру також поділять)))
Морковку дай• 19 сентября 2024
Прожили 22 года и не можете между собой нормально договориться? Если мужик не мудак, детей без штанов не оставит, но как показывает практика это может продлиться не долго т.к. следующей его пассии может не понравиться его щедрость не в ее сторону. Вообще есть практика заключения договора(соглашения) между супругами, там указывается фиксированная сумма на содержание детей. А вообще, по хорошему, вам к юристу бы сходить и проконсультироваться. Если бизнес совместный, крупные покупки в браке наверняка были и прочее, это только консультироваться с юристом и брать по максимуму сейчас, если муж в позу встанет.
Мама Никитки-2• 19 сентября 2024
Ответ дляКопирайторша
Жильё мне? Или детям тоже?
Вот и бизнес не ему а и детям тоже
Ні дорогенька. Дітям лише аліменти. Бізнес і житло то розподіл спільнонажитого майна між дружиною і чоловіком.
Эт вернячОк• 19 сентября 2024
По закону на 2 детей 33%, а не 50%
Есть максимальный размер официальных алиментов по судебному приказу это 10 прожиточных минимумов на ребенка
Мама Никитки-2• 19 сентября 2024
Ответ дляНаливайКа
Мій чоловік залишив все мені і пішов, дітей двоє. Я в шлюбі вдруге, народила ще двох. Але перший чоловік повністю забезпечує наших дітей (одяг, приватні школи, кружки, спортивні секції і репетитори) + бере їх до себе часто, так їздить з ними у відпустки. Він також одружений, має дитину.
Якщо порахувати витрати на місяць, то це близько 70 тис грн я отримую.
Ваш перший чоловік забезпечує усіх 4 дітей?
Мама Никитки-2• 19 сентября 2024
Ответ дляviter33
По вашій манері спілкування видно, що розлучення, поділ ’спільно нажитого’ і визначення розміру аліментів - буде захоплюючий та феєричний процес !)))
І по факту автора залишиться з аліментами в 30 тис.
Жена_КотораяСтена• 19 сентября 2024
Ответ дляКопирайторша
Это по-закону)
Исходя из ситуации детям выноднее остаться с отцом :)
Мама Никитки-2• 19 сентября 2024
Ответ дляГонУрова дівка
Я думаю, что дети очень часто любят именно маму, а папу меньше, так как видят реже.
Шось мені здається, що підлітки між мамою з0 і татом з 300к оберуть тата.
НаливайКа• 19 сентября 2024
Ответ дляМама Никитки-2
Він забезпечує своїх двох, яких народила я.
У двох інших свій батько
Копирайторша
• 19 сентября 2024
Ответ дляХочу на Балі
Спасибо)
Копирайторша
• 19 сентября 2024
Ответ дляСвоего не предлагать
І шо на адвоката не хватает 70 штук???Щось ви скупувата
До адвокатов ещё не дошло, не нервничайте так , женщина
Справлюсь без них))
Пришла просто посоветоваться
Справлюсь без них))
Пришла просто посоветоваться
Мама Никитки-2• 19 сентября 2024
Ответ дляКопирайторша
Я так и делаю пока, но понятно что у меня есть претензии к нему и они явно ему не нравятся, по-этому тут и решила посоветоваться.
По-хорошему, не так легко, как кажется, когда приходится оставаться одной с детьми после 22 лет брака(
Справа в тому, що ви щас маніпулюєте. Тому мало хто хоче допомогти. 90 тис аліментів для дітей більш ніж достатньо. Думаю, що їх життя не дуже зазнаєзмін, якщо ви будете витрачать гроші лише на дітей.
Но ваша реальність інша. Ви чудово розумієте, що 90 тис не вистачить саме Вам для підтримки того рівня життя, до якого ви привикли. Тому і намагаєтесь викрутити більше. Но вже не дітям, а собі
Мюллерная• 19 сентября 2024
Якщо це не троляка, а реальна, піде з торбами, як дітям буде 21 і закінчаться аліменти, або й раніше, бо задовбе чоловіка і його нову дружину й нових дітей, якщо навіть порадниць умудрилася вибісити, талантіще)