Копирайторша• 19 сентября 2024

Аліменти при високій зп по-чесному, як правильно?

При розлученні у пари є бізнес з хорошим доходом біля 200К і зп чоловіка 180К офіційна, і двоє дітей , дружина рік не працює, а до того її дохід був біля 50К. Діти з дружиною залишаються жити в квартирі. Чоловік житла не матиме.
Скільки на дітей має платити чоловік на утримання дітей? Бізнес йому залишається.
По закону 25% на одну дитину, тобто 50% на двох.
Якщо через суд, то тільки з зп, бо доход з бізнесу офіційно не видно (інші фопи)
Чи зі всіх доходів він має платити?
Як думаєте?
Скільки аліментів має отримувати дружина?
90К (50% від його офіц. зп )
Чи 170К+/- від усього його доходу?
Ніби багато, але ж по закону -50%
Він погоджується на 90, але це і через суд дружина отримає, а якщо по-чесному, бізнес же спільний був…
Результат:
вже голосів: 135
41 (30.37%) 90К - тільки з зп
28 (20.74%) Свій варіант
27 (20%) 170К з усього доходу
23 (17.04%) Вистачить цілком і 50:))
16 (11.85%) 90К і то через суд
Каркуша Клара• 19 сентября 2024
Ответ дляКопирайторша
Спасибо) тоже так думаю, но оформить не получится ни как, всё по его желанию, если без суда
Лучше по хорошему договориться, плюс деньги на отдых и оздоровление

viter33• 19 сентября 2024
Ответ дляХочу на Балі
Автор, вот он якобы согласен на 90. Он вам их дает? Или согласен на словах?
Здається. автор щойно готує свою пропозицію і боїться продешевити))
Простоваля• 19 сентября 2024
Ответ дляКопирайторша
Почему?
Ему 300, а детям 50 на двоих?
да.
Бараболька• 19 сентября 2024
Ответ дляКопирайторша
Суд уже был. Нас развели и дети по решению суда - с матерью)
Так, что яд свой придержите Не старайтесь так, вы глупо выглядите)
Сейчас вопрос только о сумме, которую отец должен платить
Ваше мнение очень важно ) вообще продолжайте тренироваться- глядишь вообще останетесь без денег.
Хочу на Балі• 19 сентября 2024
Ответ дляНаливайКа
Ми були студентами, голі і босі. І був період, коли їли макарони 3 рази на день. Тому пройшли через багато чого, щоб поважати один одного
К сожалению не все мужчины запоминают макароны и пупки. Если женщины проверяется бедностью, то мужчины достатком. И вот чаще всего они это испытание не проходят
Хочу на Балі• 19 сентября 2024
Ответ дляviter33
И правильно делает
П´яна вишня• 19 сентября 2024
Ответ дляКопирайторша
если согласен идите к нотариусу и заключайте с ним нотариальный договор о содержании детей, а то сегодня 100, а завтра 50 .... на словах это все балачки .
Ваша прЭлесть• 19 сентября 2024
Так, мухи отдельно, котлеты отдельно.
Не лучше ли будет разделить имущество и бизнес 50/50, а уже потом алименты на детей?
Мамина квіточка• 19 сентября 2024
Ответ дляКопирайторша
Это по-закону)
А я спрашиваю исходя из ситуации… чисто по-человечески
Если по человечески, то договаривайтесь с бывшим мужем, подписывайте нотариальный договор о содержании детей, сколько кто платит. Бо по закону для вас все не так радужно. Только 1/3 от з/п на двоих детей, от бизнеса ничего. И вот подсказывают, что не больше 20 тыс ((

ПрипоРошенная• 19 сентября 2024
Ответ дляКопирайторша
Так, квартира нам з дітьми, юридично мені, вона на мою маму оформлена, ми коли купували, то відразу вона мала бути для дітей
Ну, тоді сорі, 33% від його за на дітей. Вам квартира, йому бізнес. Аліменти на дітей за законом. Усе чесно
Мамина квіточка• 19 сентября 2024
Ответ дляЗолота орда
муж работает сам на себя - в среднем около 300 тыс имеет ежемесячно
ходила к адвокату, хотела развестись - короче алименты мне положены минимальные, так как официально у него доход минималка... то есть 3 тыс на двоих детей - не поверите, выгнала, но передумала разводится
А чего вы вообще решили разводиться? Обижает? Раз передумали, то все не так страшно в семейной жизни!
Аноним с кешбеком• 19 сентября 2024
Ответ дляКопирайторша
Почему?
Ему 300, а детям 50 на двоих?
значить, діти лишаються з батьком в квартирі, а ви йдете заробляти і платите аліменти більші
автор Копирайторша • 19 сентября 2024
Ответ дляМамина квіточка
Это не для меня, а для детей)
Ну, они знают доход папы, если им хватит 20тыс, то пожалуйста Они уже подростки и хорошо всё понимают и знают цены))
ПрипоРошенная• 19 сентября 2024
Ответ дляКопирайторша
Ваші відповіді в цій темі дуже явно натякають, що малоймовірно, що Ви в тому бізнесі прямо щось самі організували. Ви не змогли дізнатися, який відсоток за законом на двох дітей, не в курсі, що аліменти можна оформити офіційно ц твердій сумі.... Ну, якось не тягнете на гуру розумової праці й організатора
ПрипоРошенная• 19 сентября 2024
Ответ дляМамина квіточка
Точно, є ще ж верхня межа.
Аноним с кешбеком• 19 сентября 2024
Ответ дляКопирайторша
Що значить мені?
І дітям воно теж.
Нам з дітьми житло, йомо бізнес..,
Розмовляти з ним важко, розлучення це не дуже приємний процес, якщо ви не знаєте))
а може нам з дітьми - житло і бізнес. а їй - на вихід і на аліменти дітям?
автор Копирайторша • 19 сентября 2024
Ответ дляПрипоРошенная
Бо мені і не треба особо цього знати поки, що.
Поки я думаю як має бути виходячи саме з нашої ситуації.
А дійде діло далі, я знаю що мені робити.
Зараз тема про інше, то ж не плетіть все на купу.
Аноним с кешбеком• 19 сентября 2024
Ответ дляКопирайторша
Що значить просити?
Ми 22 роки прожили і все разом, я маю просити?
Я не в чужого мужика питаю скільки має дати, а батько на своїх дітей, дивно що ви не бачите різниці
що ’все разом’? Який Ваш особисто вклад за 22 роки в це ’разом’?
Аноним с кешбеком• 19 сентября 2024
Ответ дляКопирайторша
Ну тогда через суд придётся бизнесс делить((
Плюс з зп аллименты
ну то спробуйте поділити

автор Копирайторша • 19 сентября 2024
Ответ дляКаркуша Клара
Я так и делаю пока, но понятно что у меня есть претензии к нему и они явно ему не нравятся, по-этому тут и решила посоветоваться.
По-хорошему, не так легко, как кажется, когда приходится оставаться одной с детьми после 22 лет брака(
Аноним с кешбеком• 19 сентября 2024
Ответ дляКопирайторша
Жильё мне? Или детям тоже?
Вот и бизнес не ему а и детям тоже
перестаньте маніпулювати дітьми і використовувати їх як ширму для паразитування своєї найдорожчої дупці
НаливайКа• 19 сентября 2024
Ответ дляХочу на Балі
Ну як сказати, ми розійшлися не через те, що почали жити в достатку, а через те, що в нас в якийсь момент змінилися цілі, які раніше були спільними. Кожен з нас заслуговує на щастя, тому ми вирішили не перешкоджати один одному.
7 років діти жили на дві країни, бо чоловік хотів жити за кордоном, а я ні. З початком війни він повернувся з родиною в Україну, хоча я була проти, але старшому 18 і він сказав, що не хоче не бачити сина.
автор Копирайторша • 19 сентября 2024
Ответ дляviter33
Так і є
Ви правильно підмітили)
Торгуватись прийдеться, ну і це ж нормально))
От дівчата більшість кажуть 90, я теж так думала, але тепер думаю що можна і 100))
автор Копирайторша • 19 сентября 2024
Ответ дляП´яна вишня
Спасибо!
Ду да ду да ду• 19 сентября 2024
Ответ дляКопирайторша
Ну 25% на одного я знаю, а на двоих не знаю))
Но думаю это логично)
Просто интересно мнение))
Если по-закону не 50%, то тогда сколько он должен платить исходя из его дохода?))
а если 3-4 детей?)
СКИБИДЫШь• 19 сентября 2024
Ответ дляАноним с кешбеком
Вы бывший муж автора?
Аноним с кешбеком• 19 сентября 2024
Ответ дляСКИБИДЫШь
Вы бывший муж автора?
ні, просто за життя надивилась на таких приживалок-трутнів, що використовують дітей в своїх брудних іграх
П´яна вишня• 19 сентября 2024
Ответ дляКопирайторша
ай, бросайте вы это дело, дети не детсадовские, сами дома посидеть могут уже еще и маме ужин приготовить, все будет ок
а после 22 лет брака , лучше остаться свободной женщиной с детьми и хорошими алиментами, чем замужем)
Стареющий бизнесмен с заскоками такое себе развлечение ))) терпи его дома еще , вы через год будете рады, что у вас муж после работы на диване не лежит, и не надо дергаться, с кем он там шляется по барам или баням, вспомните мои слова)
автор Копирайторша • 19 сентября 2024
Ответ дляП´яна вишня
Спасибо Вам большое за поддержку
П´яна вишня• 19 сентября 2024
Ответ дляАноним с кешбеком
у вас муж охранник в АТБ ?)) или вам до 30 лет и ’все сама’ ?)
поживите 22 года с мужем, повыслушивайте как минимум все это 22 года, про васю-петю и поставщиков, потяните на себе одна общих детей, понервничайте и поподдерживайте, понаблюдайте как он из спортивок перелазит в дорогие рубашки, организуйте быт на 300 тыс в месяц, сделайте парочку ремонтов , а потом будете рассуждать)