Roser• 19 сентября 2024

Чи є у вас знайомі, які воюють з самого початку і з ними все ок?

Чи є у вас знайомі, які воюють з самого початку і з ними все ок? В мене було багато знайомих, майже всі загинули, декілька людей повернулись бо вже непридатні до служби. Колишній чоловік пішов служити, каже вже напевно не повернусь, людей просто зливають и ведуть на убій. Дуже важко про це все дізнаватися.
mylimasis• 19 сентября 2024
С начала? С 2014го?

МамаАня• 19 сентября 2024
Є декілька знайомих пішли добровільно, все гаразд з ними.
clernikol• 19 сентября 2024
Мій знайомий був 2 роки на війні,вже повернувся. Слава Богу живий. Зі 128 гірноштурмової, був весь час на нулі
автор Roser • 19 сентября 2024
Ответ дляmylimasis
С начала? С 2014го?
З початку повномасштабного вторгнення
ЕжеМышь• 19 сентября 2024
Очень многие погибли.
Any• 19 сентября 2024
Є, навіть ті, хто з 14 є
Weero• 19 сентября 2024
Є такі, що воювали у 2014, тоді були вдома. Тепер воюють 24 лютого.
Є такі, що пішли та за місяць загинули...

Люблю море• 19 сентября 2024
Два одноклассника убиты, кум без ног
Olga Zelenyak• 19 сентября 2024
Есть те, кто воюет с февраля 2022, есть те, кто погиб.
nikolayev• 19 сентября 2024
Да, с 2014 года. Он в медработник, но в Запорожье. Раньше служил под Мариуполем.
Жив, здоров. Только курить надо бросать:)
Santander• 19 сентября 2024
Той хто воює спочатку, якщо і фізично живий, то морально давно мертвий (
Lv1107• 19 сентября 2024
Є, і ті що з 2014, і ті що з 2022. Але це нічого не означає, є такий що загинув з першого виходу на нуль(
allo4ka21• 19 сентября 2024
З якого саме початку? Мій чоловік з початку повномасштабного воює. Живий, ттт.
timyrkina• 19 сентября 2024
Есть 2 погибших добровольца.. мобилизованный знакомый в апреле 2022 жив-здоров, слава Богу. Раз в пару месяцев на дня 2 домой отпускают.
Jeraldina• 19 сентября 2024
Есть много тех, кто воюет с самого начала и с ними все хорошо. Есть много погибших.
asja2017• 19 сентября 2024
Есть трое знакомых, воюют с марта 2022. Живы, слава богу
coch100• 19 сентября 2024
Ответ дляclernikol
А как он вернулся?
mylimasis• 19 сентября 2024
Ответ дляRoser
З початку повномасштабного вторгнення
Есть знакомые штурмовики) около года активной службы) живы, даже с руками/ногами
Сейчас уже не штурмуют, так как здоровье всё же утрачено
clernikol• 19 сентября 2024
Ответ дляcoch100
А как он вернулся?
Були контузії і проблеми зі здоров´ям, плюс непримеримі розбіжності в поглядах з новим командиром. Але писати подробиці не буду, таке не можна писати на загал. Некомпетентність, що наражала людей на небезпеку

Lesy4ka987• 19 сентября 2024
Один однокласник 35 р, загинув вже скоро 2 роки, інший однокласник 36р пропав безвісті десь в лютому.
олена олена• 19 сентября 2024
Ответ дляSanta_n
Дурню не пишіть. Чи це ваш чоловік може?
pavalex• 19 сентября 2024
так, є, з 22 року ,зараз на курщині
Nathalie27• 19 сентября 2024
Є. Живий, але дах від такого ритму життя трішки поїхав.
Nathalie27• 19 сентября 2024
Ответ дляолена олена
Чому дурня? Ви не в курсі про вигорання у військових?
олена олена• 19 сентября 2024
Ответ дляNathalie27
Я у всьому в курсі.
чаревна• 19 сентября 2024
Автор, вы имеете возможность сидеть и писать сейчас, благодаря людям которые на фронте.
Что значит на убой, это скот по вашему? Где уважение к этим людям???
Какое то двуличие, то вам жалко и здесь же никакого уважения
По теме, даже отвечать не хочется
lilu1990• 19 сентября 2024
Так є. Як мінімум 5.

Але слід визнати що у них всіх є попередній досвід в ато
kanni• 19 сентября 2024
Так, є
Dumky• 19 сентября 2024
Є. Багато. Знайомі, родичі, сусіди
космея• 19 сентября 2024
Ответ дляclernikol
І мій знайомий там служив, три поранення, звільнився рік тому.