Тумба-юмба• 19 сентября 2024
Написав мені колишній коханець. Тільки що хотів, так і не зрозуміла толком.
Тумба-юмба
• 19 сентября 2024
Ответ дляЯичница с беконом
Вы понимаете когда пишут просто так от скуки? Если б вы не развивали разговор то он бы кончился через две фразы
Він не пише ніколи просто так від скуки. Це вже було. Я знаю. Він хотів щось повідомити або ще щось. А я перевела розмову на декларацію
ніколи такого не було• 19 сентября 2024
Він чпокає свою дівчину, потім буде чпокати подругу Олі яка розлучилася та їде до них жити, ще не проти чпокнути вас.
Тумба-юмба
• 19 сентября 2024
Ответ дляніколи такого не було
Ну то хай там тройнічок собі роблять. Я тут до чого?
Мені декларацію подати за два роки треба. Може,яких пару тисяч євро повернуть. Мене зараз цікавить най більше це і мій екзамен. А він вже менше
Знову Я• 19 сентября 2024
Ответ дляТумба-юмба
А кем работаете, если не секрет?
Тумба-юмба
• 19 сентября 2024
Ответ дляЗнову Я
А кем работаете, если не секрет?
В школі, викладаю німецьку.
Дева Мария• 19 сентября 2024
А написати - ти щось хотів ? Без порадниці ніяк ? Як ви стосунки будуєте , я в шоці 🫣🫣🫣
Тумба-юмба
• 19 сентября 2024
Ответ дляДева Мария
Ну якось будую.
Знову Я• 19 сентября 2024
Ответ дляТумба-юмба
В школі, викладаю німецьку.
Автор, а что за декларация? Это налоги? Вы сами должны это делать?
Яичница с беконом• 19 сентября 2024
Ответ дляТумба-юмба
Вы пытаетесь выдать желаемое за действительное.
Нет, он написал просто так даже если до этого никогда не писал. .явно видно что ему было просто скучно.
Тумба-юмба
• 19 сентября 2024
Ответ дляЗнову Я
Можна наймати бератера, але йому платити норм. треба. Можна самому. Німці здебільшого наймають когось.
Так, це податки. Обов´язково треба подавати, якщо переплатив- повернуть. Якщо недостатньо заплатив- заберуть. Але в більшості випадків повертають.
Тумба-юмба
• 19 сентября 2024
Ответ дляЯичница с беконом
Ок, думайте так. Але я знаю, що не просто так. Але от цікаво, що саме хотів....
Знову Я• 19 сентября 2024
Ответ дляТумба-юмба
Это если у вас есть какой-то ещё доход помимо основной работы?
Тумба-юмба
• 19 сентября 2024
Ответ дляЗнову Я
Ні, основна робота
Тумба-юмба
• 19 сентября 2024
Ответ дляРання пташка
труби прочистити, бо вже димлять.
Слабе якесь
Знову Я• 19 сентября 2024
Ответ дляТумба-юмба
Ні, основна робота
А как вы об этом узнали? И, судя по переписке, вы это будете делать впервые за три года?
Тумба-юмба
• 19 сентября 2024
Ответ дляЗнову Я
Так. Ну всі кругом роблять. Від колег, від знайомих, подружок, які тут вже по 20 років живуть. Я буду вперше в житті робити.
Тому хотіла б, щоб хтось показав, але ті всі інші наймають людей, а цей сам робить. Думала, допоможе.
Знову Я• 19 сентября 2024
Ответ дляТумба-юмба
А у вас не будет штрафа за то, что поздно это делаете? Три года всё-таки.
Тумба-юмба
• 19 сентября 2024
Ответ дляЗнову Я
Ну він каже, що якщо перший раз, то можна і через три роки. А так кожного року..
Знову Я• 19 сентября 2024
Ответ дляТумба-юмба
Я не совсем понимаю, а как можно переплатить или не доплатить, если заранее известен ваш налоговый класс?
Тумба-юмба
• 19 сентября 2024
Ответ дляЗнову Я
Там є нюанси, напишу пізніше. Різні витрати, ліки, дорога на роботу, матеріали для роботи. Побігла.
Знову Я• 19 сентября 2024
Ответ дляТумба-юмба
Спасибо!
СКИБИДЫШь• 20 сентября 2024
Автор, вы неприятная прям(( сами навязываетесь, даже если и он первый написал,
такое ощущение в переписке, что вы очень обрадовались
и уже не знаете с какой стороны подступиться к нему
Тумба-юмба
• 20 сентября 2024
Ответ дляСКИБИДЫШь
В якому місці я нав´язуюсь?