сЛАдКОежКА• 20 сентября 2024
Погана дружина
З чоловіком разом 4 роки. В шлюбі він не дуже ініціативний, все доводиться пропонувати мені. Після роботи та у вихідний він любить лежати на дивані та грати ігри, у вихідний може навіть не вилазити з ліжка. Прибирання, готування, покупка їжі - доводиться робити мені. Поговорити або разом провести час чоловік теж не дуже хоче. Я розумію, що може він така людина і йому це не потрібно, але іноді сержусь через це на нього. За своїм зовнішнім виглядом чоловік теж не дуже любить слідкувати, може піти в брудній чи дуже м´ятій футболці, не побитись, не постригтись вчасно. Я теж працюю, тому не завжди можу за ним прослідкувати. Свекруха каже, що це маю я за ним слідкувати, чоловік згідний з нею. Але ж батько чоловіка сам собі прасує, та навіть готує. Вважаю себе якоюсь непутящою дружиною, та ще і іноді сержусь на чоловіка. Що ви б порадили?
Пік Антна• 20 сентября 2024
Ответ длясЛАдКОежКА
Я іноді намагаюсь заставити прибрати чи в магазин сходити, але чоловік починає нити, то о спина його болить, то втомлений. Простіше вже самій це зробити
Скільки йому?
Ряженка• 20 сентября 2024
Ответ длясЛАдКОежКА
Так, вона ще досить часто приходить до нас, та каже: там брудно, там брудно. А ще шепче чоловіку, якщо я десь на встигла прибрати
Далі буде гірше. Тут або прийти до свекрухи і прибрати в неї так, щоб заткнулася, або розходитись. Бо всі ці прибирання можуть довести до нервових зривів.
Пускаю бісики• 20 сентября 2024
Ответ длясЛАдКОежКА
Ні, я не хотіла так швидко виходити
Вы разные, Вы очень поторопились. И это не изменить.
сЛАдКОежКА
• 20 сентября 2024
Ответ дляРяженка
Вже починаються в мене, постійний стрес
Я вся ваша• 20 сентября 2024
Ответ длясЛАдКОежКА
Во троль??
сЛАдКОежКА
• 20 сентября 2024
Ответ дляЯ вся ваша
Во троль??
Не троль, чому всі відразу це думають?
Без QR коду• 20 сентября 2024
Короче, автор, наважуйтесь. Я вище писала що пішла від такого. 7 років разом прожили, батьків поховала, ну хоч квартира своя була, підтримки особливої не мала, теж боялась, як я одна справлюсь....Просто сіла і подумала, якщо не наважусь то змарнію повністю своє життя і ніколи не буду щасливою, а на старості літ не пробачу себе, що власними руками зруйнувала своє життя, що не пішла.
Як наважилась, то крила виросли, робота, хоббі, нові гарні відносини.
На вас ще може свекруха давити, якщо наважетесь, то хай рота закриє, як би навчила свого сина поважати жінку і бути мужиком, то ви б не пішли від нього. Ось так їй в очі і скажіть
сЛАдКОежКА
• 20 сентября 2024
Ответ дляПік Антна
А хто його до вас обслуговував?
Сам, жив у гуртожитку.
Ще на початку стосунків він міг щось робити, а зараз влаштувався на ’престижну’ роботу і нічого не хоче робити
Невидимка• 20 сентября 2024
Не рожать от него детей и развестись. Это вы только 4 года в браке. Дальше будет хуже. Он не изменится, а на вас кроме быта и ухода за маминой корзиночкой , ещё и уход за детьми будет . И всегда должны будете только вы.
Настасья Пицун• 20 сентября 2024
В мене на початку чоловік теж щось таке намагався. Я йому сказала що він дорослий і самостійний, якщо йому так робила мама, то хай йде до неї, хай вона йому прасує встає зранку готує сніданок і тп. Я йому дружина а не мама
Що ви повинні вбити до себе в голову і запам´ятати назавжди. Ви не можете бути плохою дружиною, ні при яких обставинах. Але. Ви можете щось погано робити, або ви можете щось зовсім не робити. Тобто, ніколи не переходьте на особистості, коли мова про дії. Ваша особистість окремо, ваші дії окремо.
Далі. Ваш чоловік то доросла людина. Ставтесь до нього як до дорослої дюдини, а не як до дитини -підлітка.
Хоче ходити в грязному, то нехай ходе в грязному. Це його вибір. Ви не відповідаєте за дії вашого чоловіка. Все що ви можете зробити, це вчасно прати свої речі, а заразом речі чоловіка. Якщо є чисті речі, а чоловік пішов у грязному, м´ятому, то це його особисте бажання.
Бензопирен• 20 сентября 2024
Ответ длясЛАдКОежКА
Квартиру орендуємо
В мене лише мама, живе в іншому місті
Я не можу наважитись на розлучення
В мене лише мама, живе в іншому місті
Я не можу наважитись на розлучення
Ви можете наважитись, інакше полізете з часом в петлю. Не марнуйте своє життя за койкомісце
Мальдивирую• 20 сентября 2024
А що потрібно робити після роботи і на вихідних? В мене навпаки був ніколи не було дома, постійно десь шлявся, мені не доповідав де, з собою не брав - вигнала
сЛАдКОежКА
• 20 сентября 2024
Ответ дляМальдивирую
Це нормально, що можна полежати, та навіть ігри пограти. Але ж ну не весь час
сЛАдКОежКА
• 20 сентября 2024
Ответ дляОйЙой
Кошмар, он вас хоть полностью обеспечивает, муж ваш..
Ні, 50/50
Друг бобер• 20 сентября 2024
Ответ длясЛАдКОежКА
В мене просто не було жодної підтримки, батько помер від раку, мама не дуже мною переймалася, друзів теж якось не було. А він дуже наполягав з одруженням, буквально весь час про це говорив, та ще і його батьки тиснули.
От тому і наполягав, що йому потрібна була прислуга
Хачапууури• 20 сентября 2024
Ответ дляПускаю бісики
Почему? У нас разводы запретили? Детей нет, общего имущества тоже, разойтись без проблем. Пошла на аренду и начала жить свою жизнь, а не прислугой у такого.
ОйЙой• 20 сентября 2024
Ответ длясЛАдКОежКА
Ні, 50/50
И зачем вам он? Не очень понятно...прекратите готовить, убирать...захочет жрать пусть думает..
Хачапууури• 20 сентября 2024
Ответ длясЛАдКОежКА
Не троль, чому всі відразу це думають?
Просто в голове не укладывается, нафига это молодой женщине.
Розбещена цяточка• 20 сентября 2024
Автор! Вы на себя добровольно возлагаете ненужные хлопоты. Дети и те должны посильно смотреть за собой. С вами взрослый полноценный человек. Он не хочет ходить аккуратеым, это его проблема. Свекровь сказать можно об этом прямо. Можно не говорить. Я тоже замужем. Муж сам следит за собой. Еще и мне предлагает иногда мои вещи погладить
Мальдивирую• 20 сентября 2024
Ответ дляХачапууури
Ой, дууууурааааааа...
а у нас багато сімей, де чоловіки повністю утримують жінок? не смішіть
Ряженка• 20 сентября 2024
Ответ длясЛАдКОежКА
Вже починаються в мене, постійний стрес
От і я про це. Якщо він не йде на контакт і не виходить домовитись, то краще вже бути самій. Зараз у нас на щастя вже спокійно ставляться до розлучень. Бо у Вас з чоловіком радикально різні погляди на спільне життя. Ви просто сядьте і добре подумайте, чи воно того варте - бо жити на антидепресантах ще гірше ніж бути одній і лікувати розхитані нерви то довга справа. Можете якось сісти й на папірці написати - що гарного і корисного Ви отримуєте від шлюбу, а які є мінуси. Якщо мінусів більше і вони ніяк не вирішуються то це привід задуматись у бік розлучення, тим більше, що дітей поки немає.
Неваляшкина• 20 сентября 2024
Ответ длясЛАдКОежКА
Блін, як ви те терпите? І заради чого?
От я не уявляю, щоб прийшли до мене в квартиру і розказували, де в мене брудно. В мене характер запальний, то, чесно, шукали б п´ятий куток в хаті.
Хочу в БАНю• 20 сентября 2024
Ответ дляПополняю_Карму
У вас бытовой инвалид. Либо терпите дальше, либо заставляйте что-то делать, но тут может быть много конфликтов, вплоть до развода.
Вернуть маме, как вариант, пусть следит за ним сама.