ПриснитсяЖЕ• 20 сентября 2024
Посоветуйте пожалуйста теплый спортивный костюм на зиму
Фіфачка• 20 сентября 2024
Я такий замовила в укр. інтернетмагазині собі і донці. Фліс якісний, м´який і товстенький. Пошили з урахуванням параметрів і попросила прямі без резинки штани на свій зріст. Дуже теплі. Мало , як зимувати придеться- з опаленням чи без.
Вареничніца• 20 сентября 2024
Ответ дляФіфачка
Взагалі спортивні костюми для спорту. Фліска фліскою. В такому бігати будете ранком по морозу?
пані Солоха• 20 сентября 2024
купила неделю назад такой, только серый костюм, цена смешная... рекомендую, качеством удивил, претензий нет.
Фіфачка• 20 сентября 2024
Ответ дляВареничніца
А що мені буде заважати в ньому займатися спортом? Для прогулянок купляла, для дому . Спитали ж саме за теплий. Як варіант.
Алгонавт• 20 сентября 2024
Ответ дляпані Солоха
Реклама запрещена, Вы ж в курсе?)))
Да и эти костюмы намного дешевле у других дропов, а на 7км вообще)
З горіха зерня• 20 сентября 2024
Ответ дляпані Солоха
Цена не смешная за ноунейм сомнительного качества, по составу не отвечают - тринитка на велюре - это не состав ткани.
Ручки-Крючки• 20 сентября 2024
Ответ дляВареничніца
Взагалі то ви застрягли в 80-х роках. Спортивні костюми давно перестали бути лише для спорту. Наприклад, для прогулянки
Не дякуйте
ПриснитсяЖЕ
• 20 сентября 2024
Ответ дляВареничніца
Що Ви плануєте в спортивному костюмі робити?
Ходить буду, мёрзну очень.
Цвірінь• 20 сентября 2024
Ответ дляЗакусенец
Я такие в этом году взяла
Подскажите по второму, это Ойшо, смотрю бежевый этого года, как вам качество ткани? Сильно тонкая? Склонна кашлатиться?
Закусенец• 20 сентября 2024
Ответ дляЦвірінь
Я его только купила на летней распродаже поэтому не скажу еще не носила . Смотрится очень классно , а как в носке не скажу
ТрамвайGirl• 20 сентября 2024
Ответ дляРучки-Крючки
Не дякуйте
Прям с языка сняли
Народ какой-то дикий
Вареничніца• 20 сентября 2024
Ответ дляРучки-Крючки
Не дякуйте
Тому я спитала авторки, для яких функцій костюм, авторка не відповіла, зате інша дописувачка кинула рекламу. От і все. Що і треба було доказати.
Вареничніца• 20 сентября 2024
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Ходить буду, мёрзну очень.
То треба займатися спортом мерзнути не будете .
Уходя дверю не хлопать• 20 сентября 2024
Ответ дляФіфачка
В мене схожий з магазину шарм, минулої зими замовляла. Але мені в ньому жарко, тому вдягала лише коли дуже було холодно. І в мене пошиття якесь рагульне, туга резинка в кофти внизу
Фіфачка• 20 сентября 2024
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Мені сподобалось пошиття, не рагульне). Фурнітура хороша, шви, все підігнали за параметрами чудово.
Теплий так, але фліс дуже м´який , не важкий, тугих резинок , ні, нема. Чому ж і пишу, бо про зимовий питали. А ми мерзлячки.
. Там верх , кофтина, розпрямляється до середини бедра. Я планую комбінувати з чорними лосинами. Дочка чорний костюм взяла. Під джинси можна).