Апофиозная• 20 сентября 2024

Пішли в садочок

2,9 років, пішли з цікавістю і бажанням, перший тиждень чудово, мʼякий вхід по пів дня, під кінець тижня залишились на цілий день, з нового тижня починає плакати ще з ночі, що хоче до мами і гіркі сльози цілий день, без істерик, просто плаче і все, відволікається на заняттях, малює, співає, танцює, тільки починається довільний час - все, сльози і кінець, також в садочку є пару моментів, які мені не підходять (садок приватний), що порадите ще почекати поки тут пройде період адаптації чи краще одразу шукати нове місце? Дякую
курасаны• 20 сентября 2024
Почекати
Статус Ква• 20 сентября 2024
Мало інформації
Дитина говорить? Що не подобається дитині? Що не подобається Вам? Чи є камери в садочку? Що кажуть вихователі?
Мerida• 20 сентября 2024
вы готовы платить за то, что вам не подходит?
автор Апофиозная • 20 сентября 2024
Ответ дляСтатус Ква
Мало інформації
Говорить, просто каже, що хоче до мами і все, сумує за мамою, фото звіти і відео надсилають кожні 30 хвилин/годину, вихователі кажуть, що так буває, типу тяжка адаптація, поки повернулись на пів дня
Качка в тапцях• 20 сентября 2024
Что не нравится Вам? Почему ребёнок не хочет идти? Что то не так в саду или просто к маме хочет?
Позитивна• 20 сентября 2024
Тю, это не тяжка
Никто за неделю ещё не привык. Водите как водили
Анонім Перший• 20 сентября 2024
Це нормально, що дитина хоче до мами.
В іншому садочку ,буде так само) Дитині треба час,щоб звикнути.
Моя теж нещодавно почала ходити в садочок. Перші рази було супер. І ніхто з діток не плакав. Потім діти зрозуміли, що в садок треба ходити щодня і почали плакати. Хтось більше, хтось менше. Декілька діток взагалі не плачуть, але це хлопчики) Спочатку донька навіть не їла в садочку,відмовлялась від всього. Через кілька днів почала в обід їсти. Зараз вже і вечерю їсть )
І спати відмовлялась. А через пару днів лягла зі всіма спати в обід))
А є дівчинка, що так поки і ходить на пів дня, бо дуже плаче за мамою. Але вона одна така в групі, кому так важко дається адаптація.
То чекайте, все буде добре)