Пишу каліграфічно• 21 сентября 2024

Как понять, что муж бросил любовницу?

Изменил муж, пообещал, что бросит любовницу и остался жить в семье. Однако у меня постоянное ощущение, что отношения на стороне продолжаются. Как понять, бросил муж любовницу или нет? Или как говорится: « если тебе кажется, то тебе не кажется «?
За ким я буду?• 21 сентября 2024
Ответ дляПишу каліграфічно
Как можно пойти в любовницы после того, как сама испытала такую боль? Уж поистине правду говорят, жертва и жена, и любовница. Женщина с нормальной психикой не будет в такой роли. Если что, я прекрасно понимаю, что я жертва
Чего это вы жертва? Это ваш сознательный выбор - жить с мужчиной, который не хранит вам верность.

За ким я буду?• 21 сентября 2024
Ответ дляПишу каліграфічно
А я и не собираюсь отрицать. Я жертва, которая не смогла решиться разрушить семью из-за измены мужа
Можете и не разрушать семью. Просто ваш с мужем договор о моногамных отношениях больше не действителен. Это не мешает вести совместное хозяйство и растить детей. Если вы спокойно к этому относитесь и дети не видят никаких скандалов
Саджу все зарання• 21 сентября 2024
Ответ дляПишу каліграфічно
Я понимаю, что Вы считаете, что нужно, как Вы поступить- бросить мужа и найти женатого любовника и жизнь наладится
нет, каждый поступает так, как ему хочется и как ему ближе
но и за все свои решения - несет ответственность
поэтому и говорю, вы решили ’не рушить’, а ’клеить’. удачи
у кого-то даже получается, кто-то даже говорит, что - измена, это лучшее, что случилось в нашем браке, мы по настоящему научились понимать друг друга и прочее в том же духе
кто-то просто высасывает материально все, что может из такого ’брака’ и молчит в тряпочку, делая вид, что все хорошо
ситуаций и последствий - миллион и маленькая тележка
что будет по итогу у вас, понятия не имею
сейчас - вы решили, но вы маетесь, вам это не дает покоя и жрет изнутри
я - выставила мужа за дверь, подала на развод, ни грамма не пожалев. моим последствием было то, что он забрал ВСЕ. мне нужно было с нуля все зарабатывать, нарабатывать и обеспечивать.
ну, ок, был стимул собраться. со временем, даже ему простила его жлобство и отпустила окончательно свои обиды. а они да, были. потому, что это нормально, -когда тебе на голову ср*т, - недоумевать и обижаться в ответ. для кого-то - нормально обтереть, и помыться, и сделать вид, что это случайно тебе на голову н*срали.
кто -то в ответ ср*т.
это все - нормально.
у каждого своя психика, ее лабильность, умение противостоять, защищать или наоборот, атаковать, или дипломатично решать что-то.
Саджу все зарання• 21 сентября 2024
Ответ дляЗа ким я буду?
и играть в жертву ))
Суцільна зрада• 21 сентября 2024
Ответ дляПишу каліграфічно
Вот хотела бы спросить. В качестве любовницы Вы думали о том, что ваш любовник спит со своей женой? Как Вы себя ощущали? Ответьте, пожалуйста, честно, ведь Вы все равно тут под анонимом
Я не дописувачка, до якої звертаєтеся, але відповім , як коханка. Мені все одно що він робить з дружиною. Головне, що я отримую задоволення, увагу та гарно проведений час, плюс певні мат бонуси. Я ніколи не питаю і не слухаю розмови про сім´ю, дружину і т.п. Мене це не цікавить
За ким я буду?• 21 сентября 2024
Ответ дляСуцільна зрада
А як коханець пояснює те, чому він з вами, а не з дружиною проводить час? Любить вас, набридла жінка, проблеми, релакс чи що? І ви домовлятися так, що ви зустрічається тимчасово чи він обіцяє, що одружиться з вами? От цікаво, що чоловік той каже. Ви ж не можете не зачіпати такий значний пласт його часу та життя
Суцільна зрада• 21 сентября 2024
Ответ дляЗа ким я буду?
Не зрозуміла ’ починає’?
За ким я буду?• 21 сентября 2024
Ответ дляСуцільна зрада
Не зрозуміла ’ починає’?
Сорі, виправила
пьЯНА• 21 сентября 2024
Ответ дляБелая котичка
Нет
Да

пьЯНА• 21 сентября 2024
Ответ дляСуцільна зрада
пьЯНА• 21 сентября 2024
Ответ дляЗа ким я буду?
А мене мають цікавити його відносини з жінкою? Нам є чим зайнятись. І повірте, більш приємним, ніж розмови про інше життя.
Суцільна зрада• 21 сентября 2024
Ответ дляЗа ким я буду?
Мабуть, зі мною йому цікавіше))) і розумію чому . Я не виношу мозок щодо побуту, дітей, грошей. Ми чудово проводимо час разом, без усіляких побут проблем.
Щодо термінів - не обговорюємо, допоки добре - будемо разом, я не хочу, щоб він розлучався, не хочу заміж за нього.
Оскільки ми не обговорюємо його стосунки з дружиною, то й не знаю що і як він їй пояснює, аби тільки вірила і не псувала не нашу іділію))
Любовь Калистратовна• 21 сентября 2024
А ніяк ви не зрозумієте, він може спати і з обома. Тому, що треба шукати причину його поведінки, якщо звісно, ви хочете зберегти сім´ю, в понятті сім´я. А винити коханку, безглуздо, вона виникла, як наслідок чогось.
ДелиВерка• 21 сентября 2024
Ответ дляБелая котичка
Ко мне вот не пришел
Бо ви живете ілюзіями. Займайтесь своїм життям.
Я то точно знаю, чоловіки летять, як метелики, на жінок, які мають і скриньку в очах, веселі, не обтяжені життям. І справа не в наявності дітей, фінансових проблем, побуту чи роботі не за професією.
Якщо ти цікавий співрозмовник-то завжди знайдеться хтось, щоб розділити ваше дозвілля і життя)))
автор Пишу каліграфічно • 21 сентября 2024
Ответ дляСуцільна зрада
Вам і нік в тему))). Підкажіть, так а якщо жінка почне псувати Вашу іділію, що робити будете? Ну почне з Вашими дітьми спілкуватися, наприклад щодо Вашої аморальної ролі? Що будете робити? Мені цікаво дуже
Белая котичка• 21 сентября 2024
Ответ дляДелиВерка
Умение вести быт и профессиональная деятельность тоже имеют значение. Зачем небогатому мужчине женщина, которая и не работает, и готовить не умеет?
Белая котичка• 21 сентября 2024
Ответ дляпьЯНА
Да
Бог есть
Ответ дляСуцільна зрада
А якщо карма прийде у вигляді чогось поганого у Ваше життя за Вашу іділію з чужим жонатим чоловіком? Хоч колись спадала така думка?
Любовь Калистратовна• 21 сентября 2024
Ответ дляПишу каліграфічно
Знаєте, найменше, що хвилює коханку, це відносини з дружиною, особливо, якщо в коханки є певні інтереси, які чоловік закриває, не обов´язково фінансові, а якщо фінансові, можливо, непрямі тим паче.

Ответ дляСуцільна зрада
В мене подруга так зустрічалась із жонатим, а потім їй так прилетіло, що ворогу не побажаєш. Забула і про коханця і про приємні моменти з ним, бо тепер в неї на все життя проблема, яку не вирішити вже ніяк. Я вірю у те, що якщо ми несемо в цей світ зло і робимо погано іншим, то відповідь неминуче прийде. А Ви несете зло разом із зрадником- Ви робите боляче його жінці і його дітям!
пьЯНА• 21 сентября 2024
Ответ дляПишу каліграфічно
Я би, наприклад, розказала дітям, що та тьотя хвора. І навіть до поліції звернулась дія захисту дітей від психічно хворої людини.
Ответ дляпьЯНА
Але Вам би невесело було. У цьому я впевнена… Психіка дітей дуже нестабільна, вони такі речі приймають близько до серця.
Любовь Калистратовна• 21 сентября 2024
Ответ дляПишу каліграфічно
Я б зробила найбільше галасу та виставила вас у потрібному для мене контексті при спробі наблизитись до дітей. Першим би ваш чоловік дізнався, причому у потрібній мені формі. А якщо не припинили б, долучила відповідні органи. Розбирайтесь з чоловіком.
Кракадэ• 21 сентября 2024
Ответ дляБелая котичка
Лично я была патологически ревнивой еще до того, как бывший муж завел любовницу
Я написала про людей со здоровой самооценкой и психикой. Патологическая ревность это не о здоровье, тут надо работать со специалистом чтоб не испортить жизнь себе и близким постоянными беспочвенными обвинениями. Потому, что человек которого беспочвенно обвиняют обязательно изменит, из принципа и нежелания получать за то, что он не делал.
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
У Вас на роботі знають, що ви коханка, галаслива Ви моя?)
пьЯНА• 21 сентября 2024
Ответ дляБелая котичка
Бог есть
І як він відноситься до війни, наприклад? До насилля, до зґвалтувань, до вбивств і знищення міст і селищ? А ніяк, сидить в хмарах і дивитися, як ви перед іконами на колінах стоїте і товстеньким батюшкам руки цілуєте?
пьЯНА• 21 сентября 2024
Ответ дляПишу каліграфічно
Ага, бумеранг прилетить.
Ответ дляпьЯНА
Ага, бумеранг прилетить.
Судячи з Ваших опусів, я вже бачу, що Ви не вірите ні в Бога, ні в бумеранг.
пьЯНА• 21 сентября 2024
Ответ дляПишу каліграфічно
І шо ж їй такого прилетіло, що не могло прилетіли ’порядній’ жінці?
пьЯНА• 21 сентября 2024
Ответ дляПишу каліграфічно
Невесело б було тому, хто зачепить моїх дітей.