Козачка• 21 сентября 2024
хто вірить в карму і в те, що нічого не можна безкоштовно брати
чи може каратись всесвітом скачування книг в інеті, коли такі електронні книги є в продажі за гроші
Ангел-предохранитель• 21 сентября 2024
Це не карма, а логіка. Вам би було ок, якщо хтось би користувався вашою працею задарма?
Ще в атб картоху почніть тирити.
Щось не спиться• 21 сентября 2024
Скачали книгу - задонатьте в ЗСУ (от скільки можете) так буде дуже норм.
Козачка
• 21 сентября 2024
Ответ дляАнгел-предохранитель
Ще в атб картоху почніть тирити.
ну тоді не буду читати.
бо читати люблю, а по 300 грн за книгу дорого
Козачка
• 21 сентября 2024
Ответ дляАнгел-предохранитель
Ще в атб картоху почніть тирити.
може є якісь бібліотеки онлайн?
типу як нетфлікс на фільми.
щоб оплатити вхідний внесок, а далі читати
типу як нетфлікс на фільми.
Ангел-предохранитель• 21 сентября 2024
Ответ дляКозачка
ну тоді не буду читати.
Бібліотеки? Книги в оренду? Буккроссінг?купа варіантів.
Ангел-предохранитель• 21 сентября 2024
Ответ дляКозачка
може є якісь бібліотеки онлайн?
типу як нетфлікс на фільми.
Наприклад в Лібраріусі можна орендувати книгу. Впевнена, що в інших застосунках також.
Козачка
• 21 сентября 2024
Ответ дляАнгел-предохранитель
дякую. там є і підписка, і ще платні книги
Слава Українi• 21 сентября 2024
Ответ дляКозачка
ну тоді не буду читати.
Так если они в свободном доступе , значит вы ничего не нарушаете , читайте себе в удовольствие
Дайте вподобайок• 21 сентября 2024
А для кого тогда создали Флибусту,люди заливают туда книги,я читаю,где воровство?
Козачка
• 21 сентября 2024
Ответ дляДайте вподобайок
автор гроші не отримує
Дайте вподобайок• 21 сентября 2024
Ответ дляКозачка
автор гроші не отримує
Кто-то свою,купленную книгу залил, а если это классика,автор умер,уже можно читать бесплатно?
В библиотеке онлайн,деньги будут получать те, кто ее обслуживает,а не автор.
Сіточка• 21 сентября 2024
Ответ дляЩось не спиться
То есть решить самой за автора книги, как потратить его деньги?
Майструю крила• 21 сентября 2024
Ответ дляКозачка
ну тоді не буду читати.
Візьміть у бібліотеці паперову безкоштовно.
Щось не спиться• 21 сентября 2024
Ответ дляСіточка
Якщо книга у вільному доступі, то тут питання не до автора книги, а до власної совісті.
Якщо я можу скачати її безкоштовно, то можу і ’віддячити’ туди, куди бажаю за потрібне.
ЗСУ, приют тварин, тощо
Ms. Сама прямота• 21 сентября 2024
Ответ дляДайте вподобайок
Нащадки автора отримують за авторські права.
Ms. Сама прямота• 21 сентября 2024
Ответ дляМайструю крила
Там немає новинок.
Майструю крила• 21 сентября 2024
Ответ дляMs. Сама прямота
Там немає новинок.
Є. Читачі дарують і благодійники.
Дайте вподобайок• 22 сентября 2024
Ответ дляMs. Сама прямота
Ну обойдутся значит,пусть сами пишут
Доль Чекомбана• 22 сентября 2024
Ну тот кто ее в библиотеку бесплатно перевел для чтения,как минимум купил и перепечатал всю. Так что она уже оплачена. Все нормально. Дальше ход за тем кто на библиотеке онлайн зарабатывает. Просто реально такая сейчас стоимость книг, особенно бумажных, что приходится по сайтам лазить. Мне тоже. Но и времени читать немного, так что много не стащу.