Ваші думки стосовно Плану Б які у вас передчуття?
Зеленський зауважив, що "План Перемоги" розроблено насамперед з урахуванням підтримки Байдена.
"Якщо він не хоче його підтримувати, я не можу його змусити. Якщо ж він відмовиться - що ж, тоді нам доведеться продовжувати жити в межах плану Б. І це сумно... Це жахлива думка. Це означатиме, що Байден не хоче закінчувати війну таким чином, щоб позбавити Росію перемоги. І в підсумку ми отримаємо дуже довгу війну - неможливу, виснажливу ситуацію, у якій загине величезна кількість людей", - зазначив Зеленський.
Водночас він підкреслив, що в такій ситуації не звинувачуватиме Байдена ні в чому, оскільки визнає його величезну заслугу в підтримці України.
Результат:
вже голосів:
123 (43.31%)
25 р нас змусять домовлятися
96 (33.8%)
ваш варіант
65 (22.89%)
виснажлива війна, Зе наш царь
_Alekssandra_• 22 сентября 2024
Ответ длязавитушка
Ви створили тему-бе,ме, всьо плохо, коменти на підтримку боротьби з русньою вам не подобаються, бо в цій боротьбі гинуть українці.
То що ви хочете, які ваші конкретні пропозиції?
Чи мета теми натрусити, що все пропало, треба здаватися?
А вы конкретно что хотите? Чтобы вот это вот все продолжалось как можно дольше?
Ответ длязавитушка
бачу ваші відповіді відповідають першому вашому реченню))
бе-ме чоловік ваш сподіваюсь на фронті? чи в нього бронь або ж непридатний?
по темі якщо боневтік не може вирішити це питання хай ств колегіальний уряд йому передає повноваження і нехай тей орган спробує вирішити
Ваша-карма• 22 сентября 2024
Ответ дляЕленнн
но-но. У нас закон про антисемізм прийняли .
Антисемитизм тут при чем ?
Еврей это национальность , он по национальности еврей , в чем тут антисемитизм ?
_ЯгодаМалина_• 22 сентября 2024
Ответ длязавитушка
Я не хочу, щоб це продовжувалось, я за мир у всьому мирі.
Що робить, конкретно?
Удалено администрацией...
_Alekssandra_• 22 сентября 2024
Ответ длязавитушка
Що робить, конкретно?
Ну если мы не можем остановить их продвижение по нашей территории, если мы теряем и теряем, то логично как-то решать это дипломатическим путем.
Разве нет?
Ваша-карма• 22 сентября 2024
Ответ длязавитушка
Логічно. Але як бачимо не рішається дипломатично. Шо далі?
Удалено администрацией...
_Alekssandra_• 22 сентября 2024
Ответ длязавитушка
Мы же не знаем почему не решается. Мы не знаем какие переговоры велись и ведутся, какие условия выдвигаются.
Если наш выходит и говорит ’рашисты - сдавайтесь, отдайте крым-наш и предстаньте перед трибуналом’, то логично, что на такие условия они не пойдут.
Ваша-карма• 22 сентября 2024
Ответ дляSeehund
Удалено администрацией...
Так приезжайте и отбивайте , чтоб не было ссср . Сидят заграницей прячутся , а другие им отбивать должны , сюрр
Ответ длязавитушка
Що робить, конкретно?
Просто один приклад за останні дні. Жив чоловік з сім´єю, працював офіційно рядовим працівником в офісі, дружина вчитель, двоє дітей. Воювати не хотів, добровольцем не йшов. Його насильно бусифікували, сзч, закордон. Що здобула Україна від цього вилову? Те що 4 її громадяни, які могли жити, працювати, приймати участь в існуванні країни виїхали назавжди? Скільки таких? Навіть я зі своїм песимізмом не могла повірити, що разом з ним таких ще було пару десятків. А якщо в масштабі країни? Україна вже програла свій народ і майбутнє, немає бажаючих воювати. Молодь вивозять, чоловіки втікають, ми в жопі повній. А зеленський з мо і їм подібними ще більше стараються, щоб людей у бублик скрутити. Ну наловлять на смерть ще рік, два. Чого доб´ються?
Ваша-карма• 22 сентября 2024
Ответ длязавитушка
А чого Ви цей коммент мені пишете, я закрила кордони чи я виступаю за закриття кордонів? Хай відкриють, я- за.
Так вы пишете , чио делать , я и пишу что
_Alekssandra_• 22 сентября 2024
Ответ дляВаша-карма
Удалено администрацией...
Как же они откроют?! Мужчины уедут, что логично, кого на войну отправлять?
Как они отпустят ресурс?
_Alekssandra_• 22 сентября 2024
Ответ дляПавела
Просто продлят свою власть
Ваша-карма• 22 сентября 2024
Ответ дляSeehund
Мне вы уже ничего не отобьёте, оставьте пустые фантазии.))
Удалено администрацией...
Ответ дляПавела
Я взагалі не знаю, чим далі в ліс, тим далі карочє.
Ваша-карма• 22 сентября 2024
Ответ дляПавела
Удалено администрацией...
Ваша-карма• 22 сентября 2024
Ответ дляSeehund
Удалено администрацией...
Ответить нечего , начинается хамство .
Классика
Ответ дляAntiprom
ви вірите що Україна може повернути території які окуповані? якщо ні то чому у 2022 не підписав мир
чому зараз відмов від припинення вогню?
Не верю. Ну это элементарно, в 2022 ещё была надежда на всеобщую помощь. Потому что рашке надо завоёвывать, а не прекращать огонь.