Заместитель Анонима• 22 сентября 2024

Ситуація в Єві

В єві зараз хороші знижки і акції. Прийшла у магазин другий раз на тиждень. Сьогодні це був магазин в іншому місці. Вийшла сума 361грн, але я мала 50 грн бонусів, і попросила їх списати. Попросили дати без решти, в мене було тільки чотири сотні. На що продавець дивним тоном каже ну хоч 320 дайте...типу, я ще наче їй і винна. Довелось розраховуватись карткою, хоча на картці мені гроші потрібніші , ніж готівка. Я стараюсь завжди всім давати без решти, але хіба 90 грн це настільки велика сума, якої нема в касі, одній чи іншій? У вас таке було? Це ж не проблеми покупця, гроші повинні бути на решту.
Результат:
вже голосів: 126
68 (53.97%) Решта завжди повинна бути
58 (46.03%) Не можна все передбачити
автор Заместитель Анонима • 22 сентября 2024
Ответ дляМетровий сантиметр
Мабуть, з вас і здирає. Мабуть, ви йому не подобаєтеся. Бо русняві боти Привату не подобаються.
Русняві боти до чого?
Миловидна леді• 22 сентября 2024
Ответ дляКусман Сиру
Если автору нужна туалетная бумага за 15 гривен, то она не обязана заказывать доставку от 400 гривен, потому что у кассира нет сдачи со 100 гривен.
Та й товар часто треба на вже, а не чекати доставку
Метровий сантиметр• 22 сентября 2024
Ответ дляЗаместитель Анонима
Це магазину і начальства питання.
Якщо магазину і начальству - то це до служби підтримки скаргу.
Миловидна леді• 22 сентября 2024
Ответ дляМетровий сантиметр
Мають бути, але по факту нема. То що робити? Продавцям йти на вулицю колядувати?
Під церквою стояти)))
Миловидна леді• 22 сентября 2024
Ответ дляАльфасамка
хай купе запас на 10 років на 400 грн
Який запас? Ви все в ковід скупили
Метровий сантиметр• 22 сентября 2024
Ответ дляЗаместитель Анонима
Русняві боти до чого?
А до чого брехня про неіснуючу комісію?
Альфасамка• 22 сентября 2024
Ответ дляМиловидна леді
Який запас? Ви все в ковід скупили
тепер ходити засраною?
Треба переходити на біде
Ответ дляМетровий сантиметр
Ок, що робити покупцю в такому випадки? Забрати товар і піти без решти?
Миловидна леді• 22 сентября 2024
Ответ дляФея_3уровень
Сдача всегда должна быть. Не мои проблемы если у них там чего-то нет. Пусть поднимает задницу и идет менять.
Кого кого, а продавців у Єві рідко побачиш сидячими.
Ответ дляМетровий сантиметр
А до чого брехня про неіснуючу комісію?
Є комісія
рукиЖимолости• 22 сентября 2024
Парень когда-то работал в кофейне. Начальник забирал крупные, а мелкие оставлял для сдачи. Начальник уехал и вместо него приезжала жена за кассой, забирала все подчистую. С чего надо было давайте сдачу?
Ответ длярукиЖимолости
Ну ок, то провина чия? Покупця/замовника?
Фея_3уровень• 22 сентября 2024
Ответ дляМиловидна леді
Неважно. Их обязанность найти сдачу. Это не проблема клиента
Метровий сантиметр• 22 сентября 2024
Ответ дляЗаместитель Анонима
Ну це вам вирішувати. Піти без решти, залишити товар, розрахуватись карткою, ще щось вигадати.
рукиЖимолости• 22 сентября 2024
Ответ дляЗаместитель Анонима
Жены начальника, которая не знала такого момента. Некомфортный момент, очень. И для вас, и для продавца. Но уже как есть.
Подтяжка• 22 сентября 2024
Тому що включали станок, грн знецінюється, дрібні гроші вилучають з обігу
Залізна тьотя• 22 сентября 2024
Я касир. Не в Єві, але суті не змінює. Може ви скажете де я маю взяти дрібні гроші, якщо всі приходять з 200, 500, 1000? Навіть якщо зранку розмін буде, то до обіду його вигрібають. Дуже чекаю конкретну відповідь, а то лише одні претензії
Миловидна леді• 22 сентября 2024
Ответ дляЗаместитель Анонима
Я не обурилась, просто здивувалась. На мою пропозицію карткою сказала,що це інша справа. Поряд була начальника, перераховувала гроші в касі. А ця касира, що була в мене стажер(табличка сзаду)
То тим більше, людина вчиться. Прийміть і простіть))
Ответ дляМетровий сантиметр
А ,тобто покупець ще й винен. От прикольно було б, витягти 1000 грн, забрати товар, і не дати грошей, почувши відмову. Може б, зарухались тоді продаці
Миловидна леді• 22 сентября 2024
Ответ дляМетровий сантиметр
Кицюню)) ви карту для виплат через термінал поповнювали? Якщо ні, я вас запрошую на здибанку)
Фея_3уровень• 22 сентября 2024
Ответ дляЗалізна тьотя
Я тоже в студенчестве работала в обслуге. Мы искали сдачу между собой ( работниками),если уже совсем ничего не было и срочно было. Один из нас ходил в соседний магазин менять деньги. Даже когда одна работала, то находила минутку сбегать поменять. Но ни один клиент не услышал что сдачи нет, если у клиента не было мельче
Миловидна леді• 22 сентября 2024
Ответ дляАльфасамка
тепер ходити засраною?
Треба переходити на біде
Ми бідні, в нас нема
Ответ дляЗалізна тьотя
Я ніколи не приходжу з такими сумами, стараюсь без решти дати, читайте опис уважно. І приблизно на таку суму готівки, з якою я прийшла, я і заплатила б, якби була решта. Чомусь в Кулиничах завжди дають мілкі гроші, а прямо єва, фанат багатьох жінок не має здачі. Чудеса прямо
Миловидна леді• 22 сентября 2024
Ответ длярукиЖимолости
Барбариски, сірники)))
Миловидна леді• 22 сентября 2024
Ответ дляЗаместитель Анонима
Так, 101 би набрали
Залізна тьотя• 22 сентября 2024
Ответ дляФея_3уровень
На зміні 1 людина і поруч нема магазинів в яких можна поміняти
+ уявляю як виганяю з магазину клієнтів, бо мені треба бігти міняти гроші.
Непозбувна Бентега• 22 сентября 2024
Ответ дляМетровий сантиметр
Це не проблема покупця, але якщо у продавця нема решти, то вже нема. Чому неможна ті ж 400 грн. покласти на картку, якщо гроші на картці важливіші? Терміналов скрізь валом.
термінали зтягують процент ні за що. терпіти їх не можу чого я маю збагачувати мінял. А скільки випадків не доходять гроші і щось доказати нереально, з банками муторно, а з терміналами то вже дохле діло.

В касі повинна бути каса, а не людина повинна бігати і шукати де зняти, покласти гроші - бо в одних немає здачі в інших карткою не можна розрахуватись, на трясця такий сервіс хай сидять без клієнтів.
Миловидна леді• 22 сентября 2024
Ответ дляЗалізна тьотя
Закрийте їх всередині))))
Ответ дляМиловидна леді
Так, 101 би набрали
Ви касир? Чи у вас ніколи таких ситуацій не було?
Миловидна леді• 22 сентября 2024
Ответ дляНепозбувна Бентега

Бо раз в день заходить він, янгол на землі, і каже ’ай, ладно, не шукайте ту гривню’´