Заместитель Анонима• 22 сентября 2024
Ситуація в Єві
В єві зараз хороші знижки і акції. Прийшла у магазин другий раз на тиждень. Сьогодні це був магазин в іншому місці. Вийшла сума 361грн, але я мала 50 грн бонусів, і попросила їх списати. Попросили дати без решти, в мене було тільки чотири сотні. На що продавець дивним тоном каже ну хоч 320 дайте...типу, я ще наче їй і винна. Довелось розраховуватись карткою, хоча на картці мені гроші потрібніші , ніж готівка. Я стараюсь завжди всім давати без решти, але хіба 90 грн це настільки велика сума, якої нема в касі, одній чи іншій? У вас таке було? Це ж не проблеми покупця, гроші повинні бути на решту.
Результат:
вже голосів:
68 (53.97%)
Решта завжди повинна бути
58 (46.03%)
Не можна все передбачити
Миловидна леді• 22 сентября 2024
Ответ дляЗнову Я
Такой тон ,как она сказала недопустимо. Нужно было сразу сказать об этом. А раз не сказали и побоялись то что уже.
Да, размена может не быть, но Вас должны об этом вежливо попросить. И тем более покупатель не должен чувствовать себя виноватым.
Или возможно, это Ваше отношение к ситуации
Хі-хі. Більше краси на Єва, юей))) у них шаблон відповідей. Усьо)
Миловидна леді• 22 сентября 2024
Ответ дляМетровий сантиметр
Це не проблема покупця, але якщо у продавця нема решти, то вже нема. Чому неможна ті ж 400 грн. покласти на картку, якщо гроші на картці важливіші? Терміналов скрізь валом.
Комісія)
Заместитель Анонима
• 22 сентября 2024
Ответ дляМиловидна леді
Ті самі ситуації з дрібною готівкою в інших магазинах вам не траплялись?
Рідко, бо я стараюсь без решти давати. А тут прямо єва, популярний магазин і решти нема. Я ж не каву за 50 грн купую, даючи 300 грн і не на базарі помідори, що дають купюру 500.
Заместитель Анонима
• 22 сентября 2024
Ответ дляКрапипопка
Из мухи слона раздули. Терминалы на каждом углу, закиньте себе те 300грн и успокойтесь.
Или вам нравится куча железок мелких в сумке?
Готівка теж потрібна
Метровий сантиметр• 22 сентября 2024
Ответ дляЗаместитель Анонима
Бо заради єви шукати термінал ну таке собі. Мені треба і готівка і картка. А коли всі будуть картками розраховуватись, то про яку решту буде йти мова?
Ви ту готівку планували витратити в Єві. Тож яка різниця, на картці ті гроші чи ні?
Миловидна леді• 22 сентября 2024
Ответ дляЗаместитель Анонима
Ок, 89 грн. Нема в касі 89 грн?
Думаєте вам просто не захотіли їх дати?
Заместитель Анонима
• 22 сентября 2024
Ответ дляАльфасамка
в єві є інтернет магазин потужний, замовляйте онлайн з доставкою і не задовбуйте бабіщ касирок
То їх робота. Я покупець, і решту повинен видати магазин. За доставки платити не бачу сенсу, бо Єва поряд.
Кусман Сиру• 22 сентября 2024
Ответ дляБешене сарі
Это точно. Помню на рынке что-то за 10 грн покупала, дала 200 грн, и сразу посыпалось ’И что мне делать с такой купюрой? Я вам не продам’ 200 грн не может разменять и еще наорала.
На рынках продавцы поприветливее обычно. Хотя тоже не все.
Но в магазинах от кассиров это вечная тема. Недовольное лицо, выклянчивание мелочи.
Я тоже всегда стараюсь рассчитываться картой. Но бывает и наличка есть.
Повелитель бітка• 22 сентября 2024
Ответ дляЗаместитель Анонима
Ну а кто мешает Вам картой рассчитываться?
Заместитель Анонима
• 22 сентября 2024
Ответ дляМиловидна леді
Комісія)
На монобанк нема комісії
Альфасамка• 22 сентября 2024
Ответ дляЗаместитель Анонима
доставка безкоштовна від 400 грн. Ви бідна?
Заместитель Анонима
• 22 сентября 2024
Ответ дляМетровий сантиметр
Бо в єві мають бути мілкі гроші. Мені теж потрібні мілкі гроші, для цього треба щось купити. З купюрами по 100 грн не дати решту це смішно.
КАПСЛОЧНИЦА• 22 сентября 2024
Ответ дляЗаместитель Анонима
Готівка теж потрібна
Сейчас везде есть терминалы. Даже в самой Еве или при входе стоят. Вышли и закинули свою наличку на карту
ФФФФристайла• 22 сентября 2024
Є така продавчиня в нашій Єві. Груба сиольно.
Якось малій продажу щробила без карти за гомером і чек не дала , висагала принести їй 10коп
( сумма була копієчна, я не ходила).
А зі мною грубіше вийшло, списати бонуси , з телеграм боту, я шукаю де воно там , а вона мені :’ Не могли открыть пока в очереди стояли?!’
Мій вираз обличчя вона зрозуміла і закрила рот
Миловидна леді• 22 сентября 2024
Ответ дляЗаместитель Анонима
Думаю, якби касир сказала, перепрошую, а пошукайте будь ласка 11 гривень, або буду вдячна, якщо розрахуєтесь картою, бо немає решти, ви б так на обурювалися
Заместитель Анонима
• 22 сентября 2024
Ответ дляАльфасамка
Вас давно не було на форумі, де пропадали? За вашими тупими коментарями багато ніхто не скучив.
Кусман Сиру• 22 сентября 2024
Ответ дляАльфасамка
Если автору нужна туалетная бумага за 15 гривен, то она не обязана заказывать доставку от 400 гривен, потому что у кассира нет сдачи со 100 гривен.
Метровий сантиметр• 22 сентября 2024
Ответ дляЗаместитель Анонима
Мають бути, але по факту нема. То що робити? Продавцям йти на вулицю колядувати?
Альфасамка• 22 сентября 2024
Ответ дляКусман Сиру
хай купе запас на 10 років на 400 грн
Заместитель Анонима
• 22 сентября 2024
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Мені треба було отримати мілкі. Я вже на касі стою, які термінали? Я ж не купюрою 1000 прийшла
Фея_3уровень• 22 сентября 2024
Сдача всегда должна быть. Не мои проблемы если у них там чего-то нет. Пусть поднимает задницу и идет менять.
Миловидна леді• 22 сентября 2024
Ответ дляМетровий сантиметр
За те, що гроші поклали?
Так, серйозно. Приват здирає тільки так, за поповнення карти
Заместитель Анонима
• 22 сентября 2024
Ответ дляФФФФристайла
( сумма була копієчна, я не ходила).
Мда, чому її не звільнять
Кусман Сиру• 22 сентября 2024
Ответ дляЗаместитель Анонима
Автор, таким как Альфасамка Вы ничего не докажете)))
Заместитель Анонима
• 22 сентября 2024
Ответ дляМиловидна леді
Я не обурилась, просто здивувалась. На мою пропозицію карткою сказала,що це інша справа. Поряд була начальника, перераховувала гроші в касі. А ця касира, що була в мене стажер(табличка сзаду)
Метровий сантиметр• 22 сентября 2024
Ответ дляМиловидна леді
Мабуть, з вас і здирає. Мабуть, ви йому не подобаєтеся. Бо русняві боти Привату не подобаються.
Заместитель Анонима
• 22 сентября 2024
Ответ дляМетровий сантиметр
Це магазину і начальства питання.
Заместитель Анонима
• 22 сентября 2024
Ответ дляКусман Сиру
Та я знаю цю особу
ФФФФристайла• 22 сентября 2024
Ответ дляЗаместитель Анонима
Мда, чому її не звільнять
Думаю, що скоро попросять на вихід, пару промахів, я допоможу в цьому.
А Ви не звертайте уваги, я би чекала решту,на карті нема