Військовослужбовець 56 окремої мотопіхотної Маріупольської бригади Сергій Гнезділов заявив, що самовільно залишив частину. Про це він повідомив у соцмережах.
За його словами, таким чином він прагне привернути увагу до відсутності встановлених термінів служби у війську.
Кайдашева дочка• 23 сентября 2024
Ответ дляfishcka
вона має на увазі не тільки Херсон і Запоріжжя а всю Україну віддать
Только уже то что вряд ли обратно отобьем
Кайдашева дочка• 23 сентября 2024
Ответ дляНіка Найз
В ответ на такие посты на форуме принято отвечать ’Выезжайте!!!!!!!!!’
Не все же могут выехать.Сын мой не может.У кого то мужья не могут или тоже сыновья,отцы,братья
Ответ дляКайдашева дочка
і що, думаєте вони залишаться живі якщо москальня тут буде?
яким чином мимо вас пройшли новини про всі ті катівні в кожному навіть найменшому селі на деокупованих в 22 територіях?
Кайдашева дочка• 23 сентября 2024
Ответ дляfishcka
Так пусть границы откроют и они ведут прямо сегодня не дожидаясь москалей
Кайдашева дочка• 23 сентября 2024
Ответ дляfishcka
а сенс це тут писати? потрясти повітря?
Тут много о чем пишут.И тоже без смысла
Veronika83• 23 сентября 2024
Ответ дляfishcka
А вы темпы продвижения видите?
Кайдашева дочка• 23 сентября 2024
Ответ дляVeronika83
А вы темпы продвижения видите?
Тогда был эффект неожиданности.А теперь бы могли б многие спастись от ракет,дронов и экономической жопы:(.Но не дают.Или на фронт или живи во всем этом и молись что б очередная ракета была не для теья
Кайдашева дочка• 23 сентября 2024
Ответ дляМимо_шла
Уже ж были петиции с просьбой открыть границу,не разрешил Зеленский
А сам,собака дикая,летает куда хочет .И все его родичи и т.д.
Nathalie27• 23 сентября 2024
Ответ дляlilu1990
Я не зливаюсь. Наш народ дуже розслаблений. Дуже
Куди народу розслаблятися? Ціни і податки ростуть, чоловіки не мають змоги спокійно пересуватися і жити, у всіх якісь психічні розлади…
Аноним Первый• 23 сентября 2024
Ответ дляfishcka
створіть петицію :)
На сьогоднішній день такі петиції не допускається до публікації, так само як і петиції про звільнення єрмака і багато ще інших «невдобних» петицій. На етапі модерації їх просто кенселять)
nightwoman• 23 сентября 2024
Ответ дляlilu1990
Я з ним згодна. Одні донатять, інші воюють. Прикол
До чого тут це? А треті не воюють, не донатять і по ресторанам ходять, до них питань немає?
Малинка Алинка• 23 сентября 2024
особисто знаю багато хлопців , що ходять в СЗЧ на день/два - за такі ’прогули’ зараз норма. офіційно нічого не зроблять. а що зробити? замінити їх немає кому. так, хлопці втомились . за ці роки війни. їх ніхто не міняє, вони не мають нормальних відпусток, не мають нормальних вихідних...
Монашка в миру• 23 сентября 2024
Ответ дляКайдашева дочка
В феврале 3 года будет как люди воюют.На что те военные уже похожи:((.Уставшие,больные,с психикой траблы.Им домой надо уже..Но нет тех кто их заменит.Надо любой ценой прекращать боевые действия.
Мій дідусь колись 7 років в армії був(( спочатку в останні роки другої світової воював, а після війни ще служив.
Antoninaya1• 23 сентября 2024
Ответ дляНіка Найз
Надо расширять мобилизацию и привлекать в ВСУ женщин на принудительной основе-иначе ротации не видать!
Я у вас вже питала в сусідній темі: з якої бригади і на якому напрямку служите?
Кайдашева дочка• 23 сентября 2024
Ответ дляМонашка в миру
Всі 7 років отак воював на нулі як наші хлопці зараз?Дрони літали ,КАБИ?
Кайдашева дочка• 23 сентября 2024
Ответ дляLizavel
А детей в детдом сразу? Депутаты на Мальдивах тусуются, а женщины на фронт идут. Прекрасно вы придумали, слов нет
То був мабуть сарказм.Ну яких жінок?
Ответ дляNathalie27
Увагу він приверне, але чи буде рішення його проблеми - невідомо. Чоловікові може загрожувати кримінальна відповідальність.
Не. Там вроде какая-то амнистия для 500-х. Я как говорится «чую дзвін-не знаю де він», но как-то фоном пошло следующее видео и это был Арестович. И он типа так сказал, якобы выгоднее дезертировать и перейти заново в другую бригаду. А потом и законодательно это урегулировали. В новостях даже прошло.
Antoninaya1• 23 сентября 2024
Ответ дляКайдашева дочка
То був мабуть сарказм.Ну яких жінок?
Ні. Вона серйозно цю ідею в маси несе, готує, так би мовити.
Кайдашева дочка• 23 сентября 2024
Ответ дляLizavel
Мне кажется,ваш оппонент не шутит вовсе(
Не важно.Это не реально сделать.Ну разве что тех у кого нет детей и не беременный.