lilu1990• 23 сентября 2024

Серйозна проблема у військах

Військовослужбовець 56 окремої мотопіхотної Маріупольської бригади Сергій Гнезділов заявив, що самовільно залишив частину. Про це він повідомив у соцмережах.

За його словами, таким чином він прагне привернути увагу до відсутності встановлених термінів служби у війську.
fishcka• 24 сентября 2024
Ответ дляTeonaa
Сіра зона, припинення вогню, зменшення присутності військ на кордонах на 80%, надання україні 50 ракет що збивають ту-95 прям над каспієм і дозвіл іх застосувати у разі взльоту указаних літаків без попередження за 24 години повітряних сил України. Сіра зона = понад дистанція ураження балістичною ракетою (відкотити пушки подалі від України)
але це ж не будь-яка ціна те що ви написали

і ви чомусь не враховуєте москалів у цих умовах.
звісно їм дуже вигідно щоб ми на 80% зменшили кількість військ, вони ж добре пам´ятають як в 22 вільно заходили зминаючи ті нечисленні гарнізони, які залишились після попереднього зменшення.
а свої відводити вони не будуть і хто їх заставить? більше того якщо ми дотримуємось сірої зони і туди не лізем то автоматично там москальня хазяйнує.
як тільки вони підкоплять ракет і наступальної зброї то буде нове вторгнення і значно краще продумане
Teonaa• 24 сентября 2024
Ответ дляfishcka

Ні. Сіра зона - це не лише укр військ нема. Ніяких нема. Кацапських нема.
А якщо ні, то це значить ми не домовилися. І наша риторика на міжнародному порищі звучить типу «кремль відмовився», «кремль не збирається віддалятися від європи подалі». «Кремль загрожує нац.безпеці України і країн зах європи», «рос війська просунулися вглиб Укр і готують плацдарм для наступу на країни Балтіі» тощо
Чого ми не можемо пиздякать те, що не відповідає дійсності, але дискридитує москву? Чому ми не можемо акуратно щось взірвать на якійсь атомці, сфоткать - і написати що росія УЖЕ спричинила ядерну катастрофу , і радіаційний пил шурує на захід.
В наш час доводити нічого не потрібно - достатньо пустих звинувачень.
Або під час обстрілу так само акуратно і контрольовано трохи взірвати київьку гес, і сказати що знов черговий техногенний теракт спричинала росія, петріоти не справляються, Тушки треба збивати на вильоті із їх стойла.
Я розумію що Зеленському нах не нада ні літаки збивать, ні війну завершать. Того ми і мямлимо на усіх зустрічах!а конкретики нуль. Якого чорта нам веушили «ніяких переговорів із нелюдами»?! Переговори вивести війська в сірій зоні і попереджати про вильот авіаціі за 24год або ляща по літаку відхватять Томагавком - що тут такого поганого і «зрадного» в таких переговорах! Тфу! Чого вічно ці соплі про «віддати територіі», які нах територіі?! На яких ніхуя нема?! І ждуни сидять? Фубля
Анна_Бель• 25 сентября 2024
Ответ дляgelinau
Вы в Польше на кухне работаете,откуда инфа?Выбрасываются по всему миру постоянно люди.Обстоятельства какие?
Черпайте нову інформацію. Про Польщу застарілі у вас дані, раз цікавитеся і хочеться ляпнути, то хоть в тему.