Кошка Мурка• 23 сентября 2024

Безпровідні навушники, щоб не злітали і не губилися

Кілька років були накладні традиційні безпровідні навушники Sony. Але почали ламатися уже. Порадьте хорошої якості до 2000грн, краще 1000-1500. Щоб не вакуумні, не губилися.
Твердая валюта• 23 сентября 2024
Напевно, щоб не губилися, це тільки накладні, провідні або безпровідні. Інакше ніяк.

Кофе в лобби• 23 сентября 2024
Ответ дляТвердая валюта
вакуумные тоже надежно держатся
Твердая валюта• 23 сентября 2024
За відгуками на популярних маркетплейсах їх безліч, від 200 до... Там краще за все зорієнтуватися.
автор Кошка Мурка • 23 сентября 2024
Ответ дляТвердая валюта
Дякую! На Розетці?
Твердая валюта• 23 сентября 2024
Ответ дляКошка Мурка
Дякую! На Розетці?
Як варіант. Я в ’Комфі’ також багато чого купую.
Кидстаффовна• 23 сентября 2024
Мені ось така форма найзручніша. Це xiomi redmi, не дорогі
Нехай щастить• 23 сентября 2024
Ми з сином растєряши. Купили обом такі, були вони по 999грн. Чудові, скарг на них не маю.

Своего не предлагать• 23 сентября 2024
Ответ дляКофе в лобби
вакуумные тоже надежно держатся
В мене випадають. Тримаються, якщо я нерухомо сиджу. Якщо в цей час йти, чи щось робити - то випадатимуть
автор Кошка Мурка • 23 сентября 2024
Ответ дляТвердая валюта
Дякую! Давно такого не купувала)
Зубная фея• 23 сентября 2024
Ответ дляНехай щастить
У нас с сыном тоже такие) белые и чёрные) себе по акции успела, сыну пришлось по полной цене, так как срочно.классные, в ушах вообще не чувствую