Мстящий за Зайца• Изменено 24 сентября 2024
отруйна вонь в Києві((( як рятуєтеся?
Осокорки.. вже не гарь.. а якийсь формальдегід чи сероводород.. хоч вікна з вечора закритиі - але в квартирі нестерпний сморід((( аж прокинулася о 5й від цього(((
Мстящий за Зайца
• 24 сентября 2024
Ответ дляСладкий лимончик
моя кума купила мийку повітря бо каже дихати неиожливо
а яку?
Сладкий лимончик• 24 сентября 2024
Ответ дляМстящий за Зайца
а яку?
Кліматичний комплекс філіпс. За модель не скажу. Десь 17 тис
Ні за холодну воду• 24 сентября 2024
Рятує очищувач повітря. Але на вулиці, авжеж, просто неможливо знаходитись(
Виправлялочка• 24 сентября 2024
Може, то щось саме в квартирі смердить? Якщо на вулиці чисто, вікна у вас закриті і є вікно на сморід - то джерело у вас десь в квартирі
Мстящий за Зайца
• 24 сентября 2024
Ответ дляИзЮмрудная
Харьковская,
ничем не воняет сегодня
Хм, начебто недалеко від нас.. в мене так показує за адресою
Мстящий за Зайца
• 24 сентября 2024
Ответ дляВиправлялочка
Ні, вікна неможливо відкрити - воніщє. Я ще на 20+ поверсі
ИзЮмрудная• 24 сентября 2024
Ответ дляМстящий за Зайца
я ничего подобного не смотрю, но на улице смога нет, ничем не воняет, сижу с открытым окном
Пупуговка• 24 сентября 2024
Біля Вирлиці (Вирлиці!!!) зараз нічим не смердить і вночі також було нормально. 25 поверх.
Може, дійсно треба відкрити вікна в квартирі та провітрити.
Пупуговка• 24 сентября 2024
Хоча, дивлюсь в даль, в бік Осокорків над будинками стоїть трохи димка (туман, смог).
Даю справку• 24 сентября 2024
Це торфяники, таке іноді буває. Останні два дні я вже запаху не чую.