Доброго дня! Підкажіть будь-ласка толкового гінеколога для дівчинки 15 років. Хто спеціалізується або має досвід налагодження циклу. Місячні регулярно були з 12 років. 2 роки тому одночасно перенесла запалення нирок, ковід і мононуклеоз. Втратила майже 10 кг ваги. Зникли місячні. Зараз трішки набрала, важить 40 кг зріст 151 см.
2 роки боремося за місячні, приймала купу різних препаратів. Але їх або взагалі немає, або тільки после прийому гормонів, що їх викликають. Зараз знову назначили гормон лензетто, його взагалі дітям не призначають, купа побочок. Боюся. Хочу проконсультуватися з іншим лікарем.
Відчуваю, що причину не лікуємо, а лише наслідки.
Кнопкотиць• 24 сентября 2024
Ответ дляКрем для арбуза
Это не нормальный вес и ваши задержки по 60 дн тому подтвержнение
И тем не менее,я забеременела и выносила сама. Но такого как у дочки автора не было. И дочь моя с таким весом, и месячные идут.
#Пойду_кгадалке• 24 сентября 2024
Ответ дляPollyMammy
Я знаю. Але лікар поточний на проблему ваги зовсім не акцентує. А набір ваги дається дуже тяжко. Їжею не набирається. Гастроентеролог призначала висококалорійні суміші на додаток до основного харчування. Так краще, але дуже повільно йде вага
поділіться будь ласка, які суміші і як вживать, довго? Теж донька має проблему з вагою((
зріст 165, вага 41-43 (стрибає), 17р
Місячні до 16р були нерегулярні (по 2-4міс відсутні), гінеколог весь час говорила про нехватку ваги, гормони в нормі. Зараз вага і не збільшилась, але цикл став 20-21день.
зріст 165, вага 41-43 (стрибає), 17р
Ответ для#Пойду_кгадалке
зріст 165, вага 41-43 (стрибає), 17р
Суміш Nutren Optimum. Її ціль -додати калорій в раціон. Як довго - вам вирішувати. Мабуть до рекомендованої лікарем ваги. Моя вживала місяць, набрала 3 кг. З 37кг до 40. Зараз не пʼє і вага на місці. Просто їжею не може набрати калораж…якщо їсть більше, тяжкість на півдня. Якщо перекус типу снікерса, не хоче їсти півдня і зʼїсть потім менше нормальної їжі. Замкнене коло
Я-ваш шанс• 24 сентября 2024
Не знаю, чи буде важливий мій досвід, але напишу. Я по вазі трохи важча за вашу доньку, 42 кг, це набрала трохи вже, до цього теж була 40 кг і йшли місячні, а тут хоч і набрала- а вони пропали, мені лікар теж виписала гормони і від них мені погано було дуже, я кинула пити їх і просто налагодила харчування ( жирна риба, масло, олія рослинна) і буквально через пару днів пішли місячні, перегляньте харчування спершу.
Ответ дляЯ-ваш шанс
Та харчування максимально включили жири які можна -червона риба, горіхи щодня, салати з оливковою олією та авокадо, якщо каші, то з великою кількістю вершкового масла. Суп з бутербродом з маслом і сиром. Творог лише домашній жирний з жирною сметаною. Чай з цукром і з вершками. Вже не знаємо куди ті жири ще додати…
Трусиковед• 24 сентября 2024
Ответ дляPollyMammy
Харчування у вас хороше. Вам з донькою потрібно звернутися ще до декількох гінекологів, почути їхню думку. Але вага для такого зросту нормальна.
Я-ваш шанс• 24 сентября 2024
Ответ дляPollyMammy
Тоді просто відпустіть ситуацію, аналізи здавали/ узд робили?
Якщо там все добре, то це просто збій, у юному віці часто буває, не хвилюйтеся.
#Пойду_кгадалке• 12 октября 2024
Ответ дляPollyMammy
дякую!
Я не тону• 21 октября 2024
Місячні пропадають коли в організмі стрес. Треба цей стрес ліквідувати а не гормонами визивати місячні, бо це ще додатковий стрес... З харчуванням у вас все добре , почитавши як Ви годуєте дитину. Тепер ще потрібно щоб дитина висипалася. Якщо є надмірне фізичне навантаження, теж його прибрати. Ну і не забувайте що Ваші дати співпадають з початком війни, це теж великий стрес.
Замрійлива• 02 ноября 2024
Ответ дляКрем для арбуза
Гормоны- это не лечение!!! При40 кг месячных и не будет, нужнохотя бы 43-45 кг, в этом причина! Пс врач
Вы предлагаете портить фигуру ради месячных?
Крем для арбуза• 02 ноября 2024
Ответ дляЗамрійлива
Вы понимаете, что такое анорексия, кахексия? Вы понимаете, что она может умереть????
Замрійлива• 02 ноября 2024
Ответ дляКрем для арбуза
Какая анорексия, если та девочка всё ест?
Вы хоть прочитайте сначала, что такое анорексия
Крем для арбуза• 02 ноября 2024
Ответ дляЗамрійлива
Да сами читайте, может что поймете, а не поймете, обратитесь к психиатру, вам обьяснят
Замрійлива• 02 ноября 2024
Ответ дляКрем для арбуза
Если у девочки просто от природы худая фигура, то какая анорексия? Вы в курсе, что анорексички изводят себя голодовками, вызывают рвоту и считают себя толстыми?
Крем для арбуза• 02 ноября 2024
Ответ дляЗамрійлива
Вы в курсе, что такое имт ?
Замрійлива• 02 ноября 2024
Ответ дляКрем для арбуза
Вы в курсе, что такое имт ?
Тогда это дистрифия, а не анорексия
Замрійлива• 02 ноября 2024
Ответ дляКрем для арбуза
Вы в курсе, что такое имт ?
Посчитала ее имт 17,5. Нормально для ее возраста
Крем для арбуза• 02 ноября 2024
Ответ дляЗамрійлива
Тогда это дистрифия, а не анорексия
Нет, дистрофия- это другое, в любом случае впше ’испортить фигуру ради месячных’ тут совсем не в тему
Крем для арбуза• 02 ноября 2024
Ответ дляЗамрійлива
Вы пишите глупости
Замрійлива• 02 ноября 2024
Ответ дляКрем для арбуза
Без принудительных голодовок и жестких диет анорексии не бывает. Часто сюда же добавляется вызывание рвоты после срывов. Не лепите термин анорексия куда попало
Крем для арбуза• 02 ноября 2024
Ответ дляЗамрійлива
Прекратите писать ерунду, ничегг не понимая в проблеме
Замрійлива• 02 ноября 2024
Ответ дляКрем для арбуза
Анорексия - это психологическое заболевание. В противном случае это дистрифия. Например, у человека проблемы с желудком и он не может ничего есть и похудел до имт 15 - это дистрифик! Дефицит веса, дистрофия - эти термины применяются для таких случаев.
Вилами по воде• 04 ноября 2024
Ответ дляСвоего не предлагать
Охмадит, Абабкова Галина Миколаївна.Дитячий гінеколог (УЗД)на місці зробить.
Записуєтеся через їхній сайт,бажано ще направлення від сімейного лікаря.
теж підтримую звернення до консультаційного відділення Охматдиту. Якщо ви з Києва: навправлення сімейного лікаря і запис по телефону на прийом.
Там одразу лікар і УЗІ зробить на прийомі
Элька-Карамелька• 09 ноября 2024
Ответ дляPollyMammy
Я по себе знаю и по дочке очень зависит, она тоже говорит мне, что нет.
У нас только худеет сразу пропадают, начинает есть, еще чтоб белок был.
У нас сейчас тоже после монтнуклеоза три месяца не было, там же диеты
Элька-Карамелька• 09 ноября 2024
Тут не рост , вес важен , а сильное еще похудение, у меня такое в 15 было , я сильно худела, пропали месячные на пол года, но когда/ то давно это еще никого не волновало, потом пошли и все.
У меня дочка только худеет и перестает нормально питаться пропадают, хотя она мне доказывает, что это не из- за этого
Шкала Радощів• 16 ноября 2024
Ответ дляКрем для арбуза
О чем вы?? Мы даже тип фигуры не знаем. Для астеника абсолютно нормальная фигура. Контролировать белки/жиры/углеводы. Заниматься физической активностью для усиления аппетита и будет всё ок.