Амелі на мілені• 24 сентября 2024

В кого гарні стосунки з рідним братом/сестрою?

Розкажіть, якщо маєте рідного брата або сестру, чи вважаєте ви, що у вас гарні стосунки? Можете зателефонувати, зустрітися, підтримати один одного і тд.
Якщо ви «не близькі», то теж цікаво дізнатися чому? І чи особисто ви жалкуєте про це?
Моль Моллівна• 24 сентября 2024
2 брата і 2 сестри. Ні з ким не близька. Бо батьки зробили нас конкурентами

Пліткарка• 24 сентября 2024
С братом созваниваюсь на праздники.
У нас разница в возрасте 6 лет и как-то так получилось,что разные интересы,разные компании и даже в разных городах.
У мужа брат младше на 2 года,то они иногда созваниваются даже просто поболтать, дружат
Небоброїдка• 24 сентября 2024
В чоловіка з сестрою нормальні. Якби сестра була трохи іншою людиною, то були б близькі
ЖенаАйтишнеГа• 24 сентября 2024
Ми абсолютно чужі люди з різними інтересами, нема по що спілкуватися
Мстящий за Зайца• 24 сентября 2024
Є брат. У нас дуже хороші стосунки, підтримуємо один одного. Так, телефонуємо один одному, но частіше пишемо в месенджери кожен день. Зустрічаємося 1-3 рази на тиждень, коли як.
автор Амелі на мілені • 24 сентября 2024
Ответ дляМстящий за Зайца
Круто таке прочитати 🥹
Мстящий за Зайца• 24 сентября 2024
Ответ дляАмелі на мілені
Круто таке прочитати 🥹
Дякую)

Тримбулька• 24 сентября 2024
Сестра,найближча людина в світі.
Бува і таке• 24 сентября 2024
Із братом рідним по тату, від його першого шлюбу дуже близькі, хоча різниця 10 років, багато спільного, інтереси, погляди на життя і стосунки. З рідною сестрою молодшою, майже не спілкуємось, але ми з дитинства різні, причини нема, просто не цікаво разом.
Мадам Тю-лю-лю• 24 сентября 2024
С сестрой близкие отношения, мы лучшие подруги. И это единственный человек, которому я абсолютно доверяю. Мы достойно прошли и через пожар, наследство, похороны и переезд и всегда помогали друг другу.
Ответ дляБува і таке
А що значить різні? От як в одній сімʼї можуть виховати двох дітей з різними цінностями?
ГонУрова дівка• 24 сентября 2024
Да, родной брат и его жена - самые близкие отношения
ніколи такого не було• 24 сентября 2024
Мы с сестрой не очень близки, в том плане, что у нас 11 лет разница в возрасте и огромная разница в интересах и во взглядах на жизнь. Но в случае если одной из нас нужна помощь или поддержка, мы готовы сделать друг для друга сделать все что от нас зависит. Считаю, что у нас хорошие отношения, хоть мы и не близки
Ответ дляГонУрова дівка
А яка у вас різниця у віці?
Кумедний ґудзик• 24 сентября 2024
Одна сестра і вона для мене найрідненька, все розповідаю і раджусь десь раз на тиждень, може і більше
Сокодавка ще та• 24 сентября 2024
У меня 2 сестры и брат. В детстве мы очень сильно ругались,а когда все стали жить отдельно, оказалось,что мы классные ребята). Общаемся,встречаемся, созваниваемся, ездим отдыхать вместе.
ГонУрова дівка• 24 сентября 2024
Ответ дляАмелі на мілені
А яка у вас різниця у віці?
3 роки з братом, з його дружиною 8
Я старша
Рекламама• 24 сентября 2024
У меня три брата. Мне 36 лет. Им 27, 25 и 17 лет. Мы не особо близки. Отчасти на это повлияло то, что меня с полутора лет воспитывали бабушка и дедушка, а их с рождения воспитывала мать. Они от других отцов
Ответ дляРекламама
А вони між собою?

ДеньгиНеСдаю• 24 сентября 2024
Сестра старше на 6 лет. В детстве было по-всякому: и дрались, и ссорились. Но с возрастом очень сблизились. Раньше жили рядом, могли просто на кофе друг к друга забежать. Сейчас она зарубежом. Не виделись с начала войны. Созваниваемся каждый день. Моя сестра- моя лучшая подруга
Рекламама• 24 сентября 2024
Ответ дляАмелі на мілені
А вони між собою?
Они да. Потому что росли вместе
Птица секретарь• 24 сентября 2024
Ответ дляБува і таке
Сводный это брат называется, а не родной по отцу. Не притягивайте за уши, то чего нет
Ростки жимолости• 24 сентября 2024
Есть 2 сестры. Родная и двоюродная. С обеими близка
Кофр для ноги• 24 сентября 2024
Мы с братом и росли вместе и разница в возрасте не большая, но общаемся редко, по праздникам поздравляем друг друга и иногда списываемся, может раз в месяц. Разные интересы, разные взгляды, странно, что так бывает, но вот как есть.
Бува і таке• 24 сентября 2024
Ответ дляАмелі на мілені
Так можуть, вона живе своїм закритим життям, спілкується тільки з мамою, іноді, коли щось треба. Ніколи не допоможе ні руками, ні фінансово батькам, хоча їй дали все, від гарної платної освіти до житла. Друзів не має, спочатку її запрошували з сім´єю на сімейні свята, вона казала, що прийде, а потім не приходила, були важливіші справи, мабуть. Але так з дитинства, я шибутна і пробивна, в мене друзі, з якими разом по життю більше 30 років, в неї тільки чоловік і діти. Але єдине, чого не розумію, байдужість до батьків, були моменти, коли була потрібна допомога, людина проігнорувала. Тому, чесно кажучи, ні довіри, ні бажання спілкуватись нема. Ну і спадкове питання внесло свої корективи.
Фляшунька• 24 сентября 2024
Брат на 5 років старший. Все дитинство він відпрацьовував на мені прийоми з боротьби, бо займався, був такий мєлкий дрищ, що прийоми на ньому відпрацьовувала я, свої, дівочі, ми були подерті, покусані, як срані коти, завжди човплися чогось, але у школі, дворі він за мною горою був, хоча я така, що любому і сама очі видряпала, пішов в армію, ридала, їздила до нього, підросли, роз´їхались. Він одружився, я заміж вийшла, вже не так часто спілкуємось, але я, як на правах молодшої завжди його виховкю, піздюлінку роздаю, буває матеріально допомагаю, зараз поранений, звісно, що бачимось, спілкуємось, але я себе відчуваю старшою, бо він хоч і під 50 років але мала дрисля, а я баба цицата, моцна
Разгуляшка• 24 сентября 2024
Сестра ❤️
Свисток ля-минор• 24 сентября 2024
Ответ дляМоль Моллівна
Можно узнать что именно родители делали ? У меня дочь и сын, хотела бы узнать как избежать ошибок
Кумедний ґудзик• 24 сентября 2024
Ми з сестрою не сильно різниця у віці не то, що в дитинстві бились, це можна назвати вбивали одна одну. Подорослішали і прийняли це і любимо і спілкуємось
Покращена• 24 сентября 2024
У мене брат і сестра молодші, але не повністю рідні, вони від других шлюбів моїх обох батьків. Дружимо і з братом і з сестрою, а ще вони між собою)