Крихітка на всі• 25 сентября 2024
Подарунок на народження дитини
Привіт!
У друзів ось-ось народиться дитина, дівчинка. Думаю, що б можна було подарувати у бюджеті до 2000 грн. Гроші/памперси/одяг не підходять.
Дивилася килимки розвиваючі ( типу як на фото), можливо нічний якийсь з білим шумом.
Але не розуміюся на цьому, що краще обрати.
Буду вдячна за нові ідеї та поради за існуючими.
Дякую
Крихітка на всі
• 25 сентября 2024
Ответ дляЗоряний Шлях
Коврик хорошая идея
Дякую. Можете порадити якийсь конкретний? Або на що звернути увагу при виборі
Зоряний Шлях• 25 сентября 2024
Ответ дляКрихітка на всі
Да они все однотипные,никаких особенностей
А мне кажется коврик неочень( мы совсем им не пользовались + в беби боксе есть (если друзья его возьмут)
Как вариант: мобиль на кроватку? Слинг? Укачивающая штука?(Но возможно она дороже) Книжки контрастные? (Они нужны месяцев с 3)
Ещё, авто, классно какой-то подарок маме (а может и папе?) это же и из праздник. Набор по уходу за собой или подарочные сертификат на что то расслабляющее и побыть вдвоем
Тишком нишком• 25 сентября 2024
Мені скоро народжувати, я придивляюсь до кубельця-кокону для новонародженого, у старшої дитини такого не було, але в перші місяці дуже важливо, щоб дитинка відчувала кордони, як у мами в животику.
Крихітка на всі
• 25 сентября 2024
Ответ дляЖінка з перцем
Радио няня ?
Вже придбали самі, теж думала
Отжигающая• 25 сентября 2024
Ответ дляМашМааш
Слинг тоже не каждому нужен. Я бы дарила сертификат, если не знала бы точных предпочтений.
Отжигающая• 25 сентября 2024
Автор, еще есть прикольные игрушки, на ножки надеваются. Почти каждый малыш оценит
gingergirl• 25 сентября 2024
Якщо бюджет 2000, то подаруйте дитині щось на 1000-1500 і мамі залиште. Бо всі забувають про жінку, а в неї часто тяжкий моральний стан. Подаруйте їй щось для ванни, набір чаю розслабляючого чи ще щось. Мене порадувала сестра красивим бокалом і пляшкою безалкогольного вина)
Безпорадна Кроко• 25 сентября 2024
Такого плану іграшки можна, вони з білим шумом та світяться. Нам допомагав неймовірно. Килимок гарна ідея. Мобіль. Іграшки на прищепці з висюльками. Мʼяку гірлянду з висюльками. Дитинці спальний мішок. Можна ще сертифікат на сімейну фотосесію.
Безпорадна Кроко• 25 сентября 2024
Ответ дляТишком нишком
Зараз буде порада, якої не просили, але такі кокони не рекомендовані. Ризик задухи+ пил. Якби мені такий подарували, це була би проблема, куди його дівати. Продавати або викидати одразу.
Ясамаякрасивая)• 25 сентября 2024
Ответ дляБезпорадна Кроко
А я специально такой покупала. Единственное, где спал ребёнок. Учитывая, что у нас совместный сон - это безопаснее, чем без него. Так что все разные.
Спішу - перекидаюсь• 25 сентября 2024
Ответ дляБезпорадна Кроко
Згодна на всі 100, я б такому не радувалася 🤣
Безпорадна Кроко• 25 сентября 2024
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Про «безпечніше» я би посперечалася. Бо є чіткі та прозорі рекомендації про безпечний сон, в тому числі і спільний, базовані на дослідженнях. Кокон- це про маркетинг, а не безпечний сон.
Ясамаякрасивая)• 25 сентября 2024
Ответ дляБезпорадна Кроко
Да какой маркетинг? Ребёнок только в нём нормально спал.
Тишком нишком• 25 сентября 2024
Ответ дляБезпорадна Кроко
Так а якщо це кубельце в ліжечко дитяче ставити + накривати пелюшкою, як звичайну постіль, то і гігієнічно.
Але почитаю, дякую, я думала, що це щось незамінне та зручне