Все буде Україна• 27 сентября 2024

Яка вартість дизайну котеджа?

Хочу поцікавитись яка середня вартість дизайн проекту на котедж 140 кв.м.
Подзвонила в одну агенцію, сказали 3000 уо. а я зовсім не орієнтуюсь яка цна ринку.
Ля-ля-ля• 27 сентября 2024
Дивлячись що вам потрібно. Від 500 до 16000 і вище

автор Все буде Україна • 27 сентября 2024
16 тис уо? ого))) нге думала що такий порядок цін
Ля-ля-ля• 27 сентября 2024
Ответ дляВсе буде Україна
В іменитих так
Ля-ля-ля• 27 сентября 2024
Якщо вам треба незначне перепланування, технічні креслення і розстановку меблів, то беріть найдешевший варіант.
Бабка-байкерша• 27 сентября 2024
Ответ дляВсе буде Україна
Дивлячись, що ви хочете
Може білі фарбовані стіни і актуальну плитку, а можна все продумати і видати книгу х артикулами магазинів (дешевше/середнє/дорожче) в 2018 за 80 м кВ це коштувало 2000$
У вас квадратура в 2 рази вище і час пройшов= трохи дорожче
Рахуйте
Azizovna• 21 октября 2024
Автор, Вам стоит не лениться, а с минимальными вводными дать запросы в разные фирмы, потому что действительно нет какого-то одного прайса - очень разные цены на рынке. Возможно даже спросить у наших мигрантов, чтоб они дистанционно Вам дизайн сделали - это может быть дешевле. Вот тут моя сестра два года назад дизайн квартиры https://nsdgroup.com.ua/dizajn/ делала - получилось уютненько и на тот момент цена не пугала. Так что прозванивайте, уточняйте - так и сориентируйтесь.