Так точно!• 27 сентября 2024
Як ефективно і швидко скинути 4-5 кг?
ПешитеБесАшипок• 27 сентября 2024
Дефіцит калорій. Я скинула влітку 5 кг буквально за місяць. Просто поїхала в санаторій на 2 тижні. Там їжа більш здорова, більше руху. Бігала на масажі, в термальний басейн, на різні процедури. Пила мінеральну воду. Хотіла саме такий фізичний відпочинок. По поверненню додому почала ввечері менше їсти і старатися гуляти. Ось 3 місяці вагу тримаю, але режим трохи змінила. Їм менше, рухаюся більше. Хочу ще на 3 кг схуднути) і буде ідеально
годовасик• 27 сентября 2024
Ефективно і швидко це антоніми
Ефективно це коли вага не повернеться
А швидко це злив води та мʼязів здебільше і все потім повертається
Ефективно це коли вага не повернеться
Так точно!
• 27 сентября 2024
Ответ дляИзЮмрудная
Від якої ваги?
З 60, хочу повернути вагу 55кг. Це була ідеальна для мене вага(
ДелиВерка• 27 сентября 2024
Ответ дляТак точно!
краще худнути поступово, по 2-3 кг на місяць, тоді і результат буде постійний
зменшить кількість калорій на 250 та додайте активність на 250 калорій
так ви поступово прийдите в свою вагу
Головний кошак• 27 сентября 2024
Ответ дляТак точно!
с таким весом вам достаточно считать калории с месяц-полтора. я летом 5 кг сбросила за 3-4 недели. Считала калории, ела что хотела, но с подсчетом, без особого дефицита, ориентировалась на 1500 в день.
dating.ksu• 27 сентября 2024
Ответ дляТак точно!
Постепенно загоняйте себя в дефицит калорий, полный отказ от сладкого, длительное кардио и силовые, те же берпи прям очень хорошо.