Моя улюблена страшко• 27 сентября 2024
Не можу нікого знайти. Вже 36.
От просто не складається, і все. Хто мені подобається не зацікавлені. Пробувала звичайно "понизити планку" , і зустрічатися з тими, кому подобаюсь я. Не можу себе зламати, з кожним побаченням тільки більше роздратування і неприйняття. Просто виговоритися, дівчата.
Моя улюблена страшко
• 27 сентября 2024
Не знаю, як себе пересилити і пробувати будувати відносини з тими кому подобаюсь я.
УраганнаЯ• 27 сентября 2024
А було в житті кохання? Той, з ким хотілось всього і завжди, в горі і в радості?
Чупокабра• 27 сентября 2024
А кого вы ищите опишите и опишите себя. Может в этом главная ваша проблема
Стетоскопуло• 27 сентября 2024
Ответ дляМоя улюблена страшко
Просто живіть. Без всяких намагань та пересилень.
Моя улюблена страшко
• 27 сентября 2024
Ответ дляУраганнаЯ
Так, кілька раз. Вони були не дуже зацікавлені. Один із них кинув мене як тільки знайшов дівчину в яку по-справжньому закохався. Потім ще мав наглість жалітися мені на неї і говорити яка я класна хороша людина.
Альфред Шнитке• 27 сентября 2024
Ідіть до психолога! І працювати над тим що саме ви хочете від стосунків і чому те що хочеться не виходить?!
І дуже НЕ раджу знижувати планку.
Моя улюблена страшко
• 27 сентября 2024
Ответ дляСтетоскопуло
Я так і живу. І жила б далі. Але час піджимає.
Без комплексів• 27 сентября 2024
А какой у вас характер, вы веселая улыбчивая и лёгкая. Или переживаете на эту тему и это отображается по взгляде. Может отпустить ситуацию и искать в себе гармонию и счастье. Это притягивает
Моя улюблена страшко
• 27 сентября 2024
Ответ дляГоворю відверто
Надо « работать» с тем что есть
От як?? Відчуття тошнотні
Стетоскопуло• 27 сентября 2024
Ответ дляМоя улюблена страшко
Куди піджимає?
Без комплексів• 27 сентября 2024
А как раньше складывалось, были серьезные отношения. Быть слишком доброй и понимающей, прощающей, тоже плохо
Моя улюблена страшко
• 27 сентября 2024
Ответ дляБез комплексів
Характер, я б сказала, класична ’хороша дівчинка’. Спокійна, тиха. Добра. Якось так. Почуття гумору є, багато хто це відмічав
Без комплексів• 27 сентября 2024
Станьте счастливой и радостной без отношений по не зацикливайтесть. Пусть у вас все будет хорошо!
Моя улюблена страшко
• 27 сентября 2024
Ответ дляСтетоскопуло
Куди піджимає?
Хочу бути мамою. Не одинокою мамою, якщо ви розумієте про що я.
Без комплексів• 27 сентября 2024
Не спешите, завести ребенка с кем попало и спеша не очень вариант. У вас ещё есть немного времени
Моя улюблена страшко
• 27 сентября 2024
Ответ дляКундалина
Тю, 36. Я останній раз у 47 одружилася
А народили в скільки?
Чу Ча• 27 сентября 2024
1) детально пропоацюйте якого чоловіка хочете
2) детально продумайте ЯКА жінка має бути поруч з вашим ідеальним
3) підтягуйтесь до тої ідеальної, живіть своє яскраве життя, створюйте можливості для знайомства
Альфред Шнитке• 27 сентября 2024
Ответ дляМоя улюблена страшко
Тсю! Ви так написали ніби вам сто років.
Як казала моя сусідка баба Фая - дівчинка моя, завжди говори те що відчуваєш, і роби те що думаєш! І ніколи не мовчи бо мовчання ламає долі!
Дуже мудра людина, доречі тричі була заміжня.
Без комплексів• 27 сентября 2024
Да, увеличить возможности для знакомства. Иногда просто весёлый любовник зажигает, поднимает самооценку, создаёт настроение. Это видят другие мужчины и липнут. Ибо вы светитесь, выглядите счастливой
Стетоскопуло• 27 сентября 2024
Ответ дляБез комплексів
На жаль, такі не вміють. Інакше не було б таких питань. Ще й народжують нещасливими.
Без комплексів• 27 сентября 2024
Не соглашайтесь на что попало, вас должна любить и хотеть с вами семью и тд. Лучше когда он чуть больше любит чем вы
Санька-4b93• 27 сентября 2024
Ответ дляСтетоскопуло
Куди піджимає?
До белой простыни и кладбищенской ограды, видимо
Без комплексів• 27 сентября 2024
Ответ дляСтетоскопуло
И что этому причиной по вашему, это можно исправить