Партизанка• Изменено 28 сентября 2024
Підкажіть будь ласка по booking
Хочу забронювати номер, нас двоє дорослих і дитина 11 років. Всюди пропонують лише 2 номери, навіть якщо загальна квадратура 70 м2. З цим можна щось зробити? І ще й не можу знайти як через букінг задати готелю запитання
Партизанка
• 28 сентября 2024
Ответ дляПрагматик флегма
Що означає задати готелю номер?
Виправила
Прагматик флегма• 28 сентября 2024
Ответ дляПартизанка
Виправила
Ніяк, поставити запитання можна тільки після бронювання
Партизанка
• 28 сентября 2024
Ответ дляПрагматик флегма
Й який напрямок й на які дати?
Найближчі дати, країна межує з Україною
Партизанка
• 28 сентября 2024
Ответ дляПрагматик флегма
От блін
Бабо-лебідка• 28 сентября 2024
Треба дивитись додаткову інформацію по конкретному готелю стосовно додаткового місця для дитини
Бабо-лебідка• 28 сентября 2024
Ответ дляПартизанка
Найближчі дати, країна межує з Україною
У вас секретне шпіонське завдання, що назву країни не пишете?
Прагматик флегма• 28 сентября 2024
Авторе, взагалі дивно, я зараз шукаю Мадрид на трьох, дає номери тримісні. Може вже просто немає таких вільних варіантів?
Партизанка
• 28 сентября 2024
Ответ дляБабо-лебідка
Це просто немає значення і ви це прекрасно знаєте)
Партизанка
• 28 сентября 2024
Ответ дляПрагматик флегма
Реально представницький номер 70м2 не дає забронювати на трьох, пропонує додатково ще один маленький
Прагматик флегма• 28 сентября 2024
Ответ дляПартизанка
Значить, в цьому готелі немає можливості розміщення трьох осіб в одному номері такого типу
Прагматик флегма• 28 сентября 2024
Ответ дляПартизанка
Ну, якщо ви не хочете вирішити проблему, а тільки поговорити, то так, це не має значення
Партизанка
• 28 сентября 2024
Ответ дляПрагматик флегма
В мене немає проблем, в мене є питання
Масяня Я• 28 сентября 2024
Ответ дляПартизанка
От блін
Я иногда нахожу отель на букинге: а потом нахожу сам отель в интернете, связываюсь с ними и бронирую нужные даты, выходит дешевле чем через букинг
А по поводу вашего вопроса, там же есть фильтр отметьте нужное и ищите
Бабо-лебідка• 28 сентября 2024
Ответ дляПартизанка
Ну тоді удачі в пошуках
Да Щас же• 28 сентября 2024
Ответ дляМасяня Я
Теж так робила