Пишу, не читаю• 29 сентября 2024

Зимова довга куртка, порадьте виробника.

Цікавить довжина 120 см, з капюшоном, щоб гуляти з дитиною і не мерзнути. Все що знаходжу коротше(
Пустощі-веселощі• 29 сентября 2024
В мене не куртка, а пальто Killtek. Якість дуже класна. Може в них і куртки є.
И.О. человека• 29 сентября 2024
Пальто calvin klein, для нашей погоды отлично
А я женатая• 29 сентября 2024
У меня Peuterey, покупала именно гулять с ребенком и не мерзнуть
ИМХОля• 29 сентября 2024
В мене Napapijri. Але вона без капішона, не подобаються вони в куртках