КонФФетОшка• 01 октября 2024
Хочу духи... А деньги жаль
Золота орда• 01 октября 2024
Тоже хочу,но не жалко,а нет денег.У меня правда мечта не скромная Лави э бель
Гостра на язик• 01 октября 2024
Ответ дляЗолота орда
Це ж люкс. Там не надто великі ціни. Та й зі стійкістю цього аромату, можна взяти кілька міліонів на Кремчику і буде надовго
Федорино Горе• 01 октября 2024
Ответ дляГостра на язик
По 30-40 грн за миллилитр на кремчике. Тоже мне мечта ) думаю то сообщение было расчитано на то, что кто то подарит. Иногда на форуме такое прокатывает)
Федорино Горе• 01 октября 2024
Ответ дляВся така шо куди там
А я хотіла і купила
Расскажите что купили )
Золота орда• 01 октября 2024
Ответ дляГостра на язик
На жаль поки без грошей я
Золота орда• 01 октября 2024
Ответ дляФедорино Горе
Доставка 50
Аромат 200
Флакон 30
300 гривень це гроши за які можна харчуватися
Аромат 200
Флакон 30
Федорино Горе• 01 октября 2024
Ответ дляЗолота орда
Доставка 50
Аромат 200
Флакон 30
Аромат 200
Флакон 30
Если уж большая такая мечта, то вечерок без ужина можно посидеть и купить любимые духи .
Федорино Горе• 01 октября 2024
Ответ дляВся така шо куди там
Mango Skin
О, смотрела обзор на них недавно. И как вам? Манго чувствуется?
Для драки• 01 октября 2024
Купую на кремчик парфуми на розпив по 5, 10, 20 мл , останній раз моя покупка обійшлася в 235 грн+доставка в поштомат, я не використовую багато, парфуми стійкі, 1 пшик на день, і бюджетно і я з парфумом і можна пробувати нові аромати.
Вся така шо куди там• 01 октября 2024
Ответ дляФедорино Горе
Не сильно відчувається, але мені подобається.
Я спочатку на розпив тут в продавалці брала, а тоді вже в Brocard хорошу ціну зловила