Іран здійснив масований пуск ракет в бік Ізраїлю Людей закликають пройти в захищене місце і залишатися там до подальших вказівок. сигнали повітряної тривоги лунають по всьому Ізраїлю. Станом на 19:44 Новина доповнюється...
Ночка_темная• 01 октября 2024
Теж слідкую за обстрілом, а до того теракт був, важкий день сьогодні у Ізраїлю( Співчуваю. І не розумію тих хто глузує чи пише пофіг, пофіг то й не заходили б в тему.
Мені здавалося, що люди, які знають що таке теракти й обстріли повинні більш розуміти зараз Ізраїль, ніж люди з спокійних країн. А в нас виходить чомусь навпаки(
E-n-t-o-n-i• 01 октября 2024
Ответ дляАльфасамка
Удалено администрацией...
А мы? Нас куда? Между ними? Как в мельнице(
Альфасамка• 01 октября 2024
Ответ дляE-n-t-o-n-i
як куди, ми вже там :)
СвітланкаОК• 01 октября 2024
Не дуже переживаю, бо Iзраїль впорається з терористами і відстоїть себе. От що значить мати їб...х сусідів і постійно готуватись до війни. На відміну від нас.
алергирина• 01 октября 2024
Ответ дляКокоСина
А потім у українців питання: пачіму нам ні памагают, пачіму всєму міру плєвать. Та тому що ви такі самі,кому плювати
Та Ізраїлю першому було плювати на нас. Скільки Україна допомоги просила і 0
СвітланкаОК• 01 октября 2024
Ответ дляНочка_темная
Мені здається, громадяни Iзраїлю, як люди, що живуть поруч з терористами, мали б більше співчувати нам. Але щось не дуже чутно їхньої стурбованості щодо нас. Як і допомоги. Хоча я щиро бажаю їм виграти в цій війні.
Ответ дляСвітланкаОК
Говорят их звезда на флаге символ войны и они будут участвовать во многих битвах, в большинстве одержат победу.
СвітланкаОК• 01 октября 2024
Ответ дляЛизочек
Как вовремя хасиды в Умань съехали )
От хто найрозумніший ))))