Іран здійснив масований пуск ракет в бік Ізраїлю Людей закликають пройти в захищене місце і залишатися там до подальших вказівок. сигнали повітряної тривоги лунають по всьому Ізраїлю. Станом на 19:44 Новина доповнюється...
Альфасамка• 01 октября 2024
Не буде нічого, від того ізраїлю до Ірану 2000 км пенздлювати пустелею
Елена 2016• 01 октября 2024
Ответ дляanutaw
Американська розвідка казала,що готуються балістикою і масовано.І
ждут два захода по 250 ракет, но каждая ракета которая летит из Ирана в 100 раз меньше, тем те, что летят на наши голову. Сейчас переписываюсь с подругой... сидят в мамате, ждут....Мир сошел с ума(((
Ответ дляЕлена 2016
Вот сцуко, наверное все сильные ракеты продали русне.
Чтобы русня в огне сгорела...
Альфасамка• 01 октября 2024
Ответ дляvikaS
400 ракет.
Не все ОК.
це не страшно, на нас по 200 шодня вже 3 роки летить
Альфасамка• 01 октября 2024
а в Україні - найбільший арсенал після розвалу союзу - продали в африку, атомну зброю - віддали за туалетний папір, бубочка 3 роки на роялі грав, розміновував всьо шо можна, знищував оборонку і хоч би шо.
А коли всрались то лазять і всі їм винні. Ви заслужили усього!