Іран здійснив масований пуск ракет в бік Ізраїлю Людей закликають пройти в захищене місце і залишатися там до подальших вказівок. сигнали повітряної тривоги лунають по всьому Ізраїлю. Станом на 19:44 Новина доповнюється...
ProstoKoschka• 01 октября 2024
Ответ дляВаша величність
Жахливо.
Але ми маємо купу своїх проблем
І такі якиви дивуються, що потім іш´нші країни просто ’глибоко занепокоєні’. Ви страшна людина
HelloKitty18• 01 октября 2024
Мені якось так важко від новин про Вугледар, про розстріл 16 наших полонених, що про Ізраїль якось не думаю зараз.
Ответ дляHelloKitty18
Ну так,бо зараз Ізраїль також навряд чи думає про Вугледар(.Там ці роки спокійно жили і працювали і про нас не думали,знаю бо мій знайомий репатриювався туди і йому пофіг,так і казав,матеріально там піднявся
Ответ дляNatalia Счастливые покупки.
И? нам своих проблем мало?
Ага
А як замість допомоги чи доброго слова від наших помощнічків звучить одне занепокоється (того чи інгшого спупеня), ми чогось пж ядом прискать починаємо😂😂😂
А як у когось біда, то от бадь ласка - Ваше «і шо»
А нічо
Бо люди такі, видно
А нічо
Бо люди такі, видно