Пилосмок працює• Изменено 04 октября 2024
Ви б приїхали до дочки після операціі, аби допомогти?
Ситуація наступна. Є дівчина, 24 роки. Живе з хлопцем. Її забирають на екстрену операцію по швидкій (лапаротомія, гінекологія, розрив кісти яєчника, перитоніт), після якої їй потрібна буде ще реабілітація. Вона просить маму приїхати, забрати її додому тимчасово до відновлення. Мати їй відмовляє, мотивуючи тим, що в неї інші плани: молодша сестра вступає у внз, і матір летить з сестрою вступати. Операція була 8 червня. Вступ має бути пізніше. На прохання, щоб дівчину забрав додому батько - теж відмова, він працює. Матір каже: «В тебе є хлопець, хай він тобою займається». Хто тут правий? Чи по-людськи виглядає така відмова від батьків? Операцію дівчині оплатив її хлопець. Обоє живуть на зйомній квартирі в Києві, збирають гроші на свою. Допомоги від батьків з обох боків немає.
Пилосмок працює
• 04 октября 2024
Ответ дляГрибной_Дождик
Ну, разумеется, сама, все сама
Так, таке ще буває. Уявляєте?
Путающаяся• 04 октября 2024
Ответ дляПилосмок працює
Різниця в тому, що вступ був пізніше. Це не відбулося в один момент.
А отпуск не резиновый и мама даты уже согласовала
Я_и_моя_собака• 04 октября 2024
Ответ дляЛЮБА
Да вы что
Да что я. Читала. Не написано тут того, что вы пишите.
Грибной_Дождик• 04 октября 2024
Ответ дляДюйм оф о4ка
старшая и жила одна. и как видите пишет, значит живет одна и дальше
Такие самостоятельные к родителям не бегают
Вумна, аж страшно• 04 октября 2024
Ответ дляПилосмок працює
Невже?) я вступила сама, мені було 16. Вступила на бюджет, жила в гуртожитку.
Автор, перед кем вы здесь оправдываетесь? Прекратите пожалуйста.
Я могу только вас посочувствовать. Прожить, принять это все только вам под силу. Берегите себя ❤️
Грибной_Дождик• 04 октября 2024
Ответ дляПилосмок працює
Так, таке ще буває. Уявляєте?
Не стыкуется
З понеділка на дієті• 04 октября 2024
Ответ дляЗакусенец
Если автору 24, родителям до 50. Надо какая помощь? Или у вас дети только для этого?
а батьки лише щоб сидіти вдома з дорослою дитиною?
Дюйм оф о4ка• 04 октября 2024
Ответ дляГрибной_Дождик
я бы на месте мамы, когда с дочкой чп ,была бы с ней в больнице
Грибной_Дождик• 04 октября 2024
Ответ дляДюйм оф о4ка
Зачем?
Путающаяся• 04 октября 2024
Ответ дляЧумачечая_
Читать научитесь. А то админ проверит ваше утверждение.
Я умею)просто не понимаю как вы умудрились вписать мою национальность в ситуацию автора))
Я_и_моя_собака• 04 октября 2024
Ответ дляЛЮБА
Это разве мой ник
Это ответ на слова ’маленький ребенок’, который в 17 лет таковым не является
Дюйм оф о4ка• 04 октября 2024
Ответ дляГрибной_Дождик
Зачем?
потому что это мой ребенок, представляете?))
Сусановна• 04 октября 2024
Ответ дляПилосмок працює
А деньги кто платил за общагу и на еду, одежду, лечение.
Сизоока бестія• 04 октября 2024
Ответ дляГрибной_Дождик
У вас не было других дел, а у родителей автора - были!
В мене було 2 роботи, де поняття ’відгул’ не існує і поперреджати треба за 2 тижні ))) в мене син неповнолітній, якого я зірвала з навчання ( а за кордоном просто так пропускати школу не можна). У нас в родині один за всіх і всі за одного.
Вумна, аж страшно• 04 октября 2024
Ответ дляПилосмок працює
Що означає: допомагати? В них квартира, дачі немає, картоплю копати не треба. Я купувала їм речі, передавала великими сумками. Це вважається допомогою? Чи те, що я за все життя додної копійки не попросила і працювала (вперше пішла працювати в 13 років, зрозуміло, що то була праця так собі, але в мене були свої гроші).
Да, эта ситуация, видимо, верхушка айсберга. Тут речь о какой-то нелюбви, в которой вы росли((
А яка там потрібна реабілітація-то?
Це легка операція, хлопець може взяти на себе відповідальність за дівчину, тому і допоможе та точно справиться. Навіщо це перекладати на батьків?
Вона зможе легко ходити, навіть митися самостійно. Аби просто побути вдома бо від хлопця не дочекається підтримки, чи вона просто так думає, то нахєра такі стосунки взагалі...
Грибной_Дождик• 04 октября 2024
Такие на словах все самостоятельные, сепарированные, волчицы, а тут БАЦ все маля дитя, к маме, к маме....
Вумна, аж страшно• 04 октября 2024
Ответ дляГрибной_Дождик
Мы не знаем подробностей - может, она съехала и звонила раз в месяц!
И это дает право родителям себя так вести? 🤦♀️
Чумачечая_• 04 октября 2024
Ответ дляПутающаяся
Потому что я восхищаюсь связями в еврейских семьях, и как евреи стоят друг за дружку в том же Израиле сейчас.
Что не так я написала сразу?
Это вас я просвещала, кто такие ашкенази?
Что не так я написала сразу?
Грибной_Дождик• 04 октября 2024
Ответ дляВумна, аж страшно
Да
Ответ дляПилосмок працює
На сколько позднее ? Вам мало было своего парня? Вам нужна была вся семья ? Я то же живу далеко от своих , и мысли не было просить приехать. И на тот момент парень , не муж еще , не отпустил меня домой… Вы взрослый человек , у вас есть поддержка в виде вашего молодо человека ( я бы сказала мужа ) зачем вам сбор всей семьи ? Из принципа ?вам 24 не 10 .
Если бы мои сыновья захотели бы перекинуть на меня за собой уход , находясь в отношениях , был бы вежливый отказ , на подхвате по возможности , то да , но имея семьи перекинуть все на родителей это дико !
Пилосмок працює
• 04 октября 2024
Ответ дляПовелитель бітка
Все время киста в одном яичнике? Левом?
В різних, почергово.
З понеділка на дієті• 04 октября 2024
Ответ дляДюйм оф о4ка
так мама двічі вже була з дочкою під час операцій. просто дуже швидко е забулось.
дочка була не одна. з нею був її хлопець, з яким вони живуть разом.
раз автор збиралась їхати за 900 км потягом - значить не дуже їй було погано.
Вумна, аж страшно• 04 октября 2024
Ответ дляГрибной_Дождик
Удалено администрацией...
Вам с самой собой нормально? Не мерзко?
Всегда хотела спросить это у человека с гноем внутри
Чумачечая_• 04 октября 2024
Ответ дляГрибной_Дождик
Операцию мать должна была сделать и не сделала?
Читаем внимательно, что просила автор и когда, как и просвещаемся, что есть не плановая операция. И что такое перитонит при разрыве кисты.
Я_и_моя_собака• 04 октября 2024
Ответ дляСусановна
Если совсем уж притягивать, то это была как минимум обязанность родителей по закону.
Пилосмок працює
• 04 октября 2024
Ответ дляСусановна
За гуртожиток перший курс вони, далі - підвищена стипендія. Мені вистачало. Я жила скромно. Потім підробітки.
Сизоока бестія• 04 октября 2024
Я зараз хворію, ангіна, лежу не можу встати, син ходить в школу. Пише мама, яка живе в іншому місті: може приїхати тобі допомогти? Може їсти тобі приготувати? чи щось прибрати треба? може ліки привезти?
Ось такі наші стосунки. Звісно, я справлюсь сама, про що й сказала мамі. Але в будь якій ситуації ми прийдемо на допомогу в родині.
Я_и_моя_собака• 04 октября 2024
Ответ дляtereska
А яка там потрібна реабілітація-то?
Внимательно прочитайте название операции. Вы не первая, кто спутал