Давно без алко• 05 октября 2024

Якщо я планую виїхати з Сум як біженець, куди краще звернутися?

Якщо я планую виїхати з Сум як біженець, куди краще звернутися? Мені через місяць виповниться 18 років, також зі мною сестра і племінниця (8 років).
PinkMa• 05 октября 2024
В Швейцарию. Они молодым очень помогают, в универе будете бесплатно учится

автор Давно без алко • 05 октября 2024
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Бігом довіреність і їхати, а там уже далі розбиратися що як і куди, тут часу лишилося фігня
Сестра не може вирішити чи в Норвегію чи в Германію.
Трільчиха• 05 октября 2024
Ответ дляКросівки оригінал
А хіба не з16 років можна самостійно перетинати кордон?
С 16. Вообще не понимаю о чем здесь все пишут
Помаранчова душа• 05 октября 2024
Ответ дляДавно без алко
Норвегія чи Германія. Не знаємо. Не планували до обстрілів.
в Швейцарию едьте. Германия отстой
автор Давно без алко • 05 октября 2024
Ответ дляКросівки оригінал
Так а якщо вже 18 буде, то куди ж їхати, треба от прям зараз, без приписного не випустять. 18 за кордоном це вже повнолітня людина. Їдьте в Німеччину, знаю знайомі самих дітей відправляли, живуть вони там зараз в гуртожитку в Берліні. Подробиць не знаю. Знайдіть чати по типу українці в Німеччині і запитайте там
Дякую.
палка-копалка• 05 октября 2024
Ответ дляДавно без алко
Швецию ещё рассмотрела бы. Мои друзья там с начала войны хорошо устроились
Эта_Шикарна)• 05 октября 2024
Ответ дляТрільчиха
Так, ви праві. Погуглила, то дійсно з 16 можна самостійно їхати.
автор Давно без алко • 05 октября 2024
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Норвегия лучше, но на дорогу нормально денег надо.
А чим краще?
Кросівки оригінал• 05 октября 2024
Якщо паспорт закордонний є то не потрібні ніякі довіреності
Сестрі обовʼязково взяти свідоцтво про народження, свідоцтво про шлюб якщо воно є

автор Давно без алко • 05 октября 2024
Ответ дляпалка-копалка
Дякую, почитаю.
автор Давно без алко • 05 октября 2024
Ответ дляКросівки оригінал
Так паспорт закордонний. А якщо сестра двоюрідна?
Кросівки оригінал• 06 октября 2024
Ответ дляДавно без алко
Ви з 16 років можете їздити самостійно, вам не потрібен опікун. Найголовніше для вас це приписне, без нього кордон не перетнете. Приписне є?
Я б такое не носила, но продаю• 06 октября 2024
Ответ дляДавно без алко
А чим краще?
Условия, сама страна. Мы тоже планируем выехать, но только на билеты нам 4 надо почти 50 т.
сЛАдКОежКА• 06 октября 2024
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
А чим ви їхати збираєтесь?
сЛАдКОежКА• 06 октября 2024
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
До Варшави їдьте, звідти літаком до Осло. Можна білети по 70 злотих знайти. Шось ви багато нарахували
Ответ длясЛАдКОежКА
А чим ви їхати збираєтесь?
Автобус из Киева
Ответ длясЛАдКОежКА
Мы никогда не были нигде и я боюсь так рисковать. Мне проще от точки А до точки Б, тем более, один ребенок у нас грудной.
сЛАдКОежКА• 06 октября 2024
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Автобус из Киева
Капець, поїздом до Перемишля, звідти до Варшави і літаком до Осло. Половину зекономите
Ответ длясЛАдКОежКА
Возможно, но с детьми которым 5 лет и 2 месяца с чемоданами, учитывая, что я еле хожу, мы не вытянем.

Грамотний хвіст• 06 октября 2024
Ответ дляPinkMa
Не будет он ни в каком универе бесплатно учиться. Для этого надо язык знать на уровне В2- С1 и гимназию закончить швейцарскую либо переводиться из украинского универа, но тоже со знанием языка . А ещё статус защиты будет в Швейцарии ждать 6-8 месяцев и жить в лагере или бункере.
Грамотний хвіст• 06 октября 2024
Ответ дляПомаранчова душа
в Швейцарию едьте. Германия отстой
Не смешите. В Германии условия гораздо лучше, чем сейчас в Швейцарии.
Помаранчова душа• 06 октября 2024
Ответ дляГрамотний хвіст
Чем лучше? говорите фактами. В Швейцарии лучше
Помаранчова душа• 06 октября 2024
Ответ дляГрамотний хвіст
так и в Германии будет жить в лагере
курсы бесплатные языка в ШВейцарии есть как бы
Грамотний хвіст• 06 октября 2024
Ответ дляПомаранчова душа
Говорю фактами. Статус в Швейцарии ждать гораздо дольше, чем в Германии. Сейчас это 6 - 8 месцев. Социального жилья практически нет. Найти отдельную квартиру и работу гораздо сложнее , чем в Германии. Во многих кантонах пособия ниже , чем в той же Германии, зато гораздо выше цены. Если поселят в село, то на курсы языковые попасть шансов немного. Ездить далеко и дорого.
Грамотний хвіст• 06 октября 2024
Ответ дляПомаранчова душа
так и в Германии будет жить в лагере
Есть. Только они не обязательны , как в Германии. Языковую школу надо самому искать. И ещё по новым правилам во многих кантонах курсы оплачивают только до уровня А2 и всё.
Квітка Миру• 06 октября 2024
Ответ дляДавно без алко
Не підкажете довіреність можна на українській мові? Чи потрібно переклад і завірити в нотаріуса? Потрібно від двох батьків?
.
пАлАвинкА• 06 октября 2024
Ответ дляЭта_Шикарна)
А батьки ваші де? Треба мабуть щоб вони зробили доручення на сестру для виїзду за кордон. Опікунство то мабуть довший процес, не факт що встигнете. Не впевнена, але там в суд здається треба подавати. Можу помилятись.
Вам головне виїхати до 18, а далі вже зможете самі за себе, бо будете повнолітнітнім.
Ну не придумывайте. С 16 лет для выезда за границу, никаких разрешений родителей уже не надо.
Iryna -0b19• 06 октября 2024
Ответ дляДавно без алко
Так.
Якщо за кордон,то у вас мінімум часу
Iryna -0b19• 06 октября 2024
Ответ дляКросівки оригінал
В нього є приписне.Їхати треба вже на наступному тижні
Iryna -0b19• 06 октября 2024
Ответ дляКросівки оригінал
Можна