Хома з пастою• 06 октября 2024
Сатин страйп. Он в реальности такой скользкий, как на фото?
Ткань напоминает шторы, а не постельное белье.
ФрекенБок• 06 октября 2024
Ця білизна зазвичай використоаується готелями.
Ви її там могли бачити
Ну шо не так?• 06 октября 2024
Я нещодавно купила постіль. На дотик приємна, не слизька. Але з пральної малинки м´яте сильно. Попрасуєш, після однієї ночі теж зім´яте.
Бабка-ежика• 06 октября 2024
автор...страйп - сатин самое шикарное белье если....если оно натуральное! натуральный страйп - сатин имеет небольшой блеск и то, если он мерсеризованный. есть дешевле, но тоже натуральный. он не имеет вообще блеска. и существует масса! огромная масса подделок. и вам будут вешать лапшу на уши что это коттон. но смотрите на цену. она не может быть низкой.
Бабка-ежика• 06 октября 2024
Ответ дляЯ_з_Франека
З моїх комплектів найулюбленіший)) Ні, не слизька в мене.
и вы 100% купили не за дешево правда?
ПлакалаВАвто• 06 октября 2024
Покупала два комплекта в разных местах. Ничего скользкого. Очень комфортное. Пять лет активного использования служит. Стираю очень очень часто
Бабка-ежика• 06 октября 2024
Ответ дляПлакалаВАвто
скажите? самое шикарное белье
Я_з_Франека• 06 октября 2024
Ответ дляБабка-ежика
и вы 100% купили не за дешево правда?
Вже не пам´ятаю. Але, мабуть, і не сильно дорого. Купила ще до війни. До речі, воно і сьогодні в доволі гарному стані.
Файна цьоця• 06 октября 2024
У різних виробників і якість різна, навіть зі 100% бавовни. Залежить від сировини. Є довговолокниста бавовна, вона найкраща. Наприклад всі чули про єгипетську бавовну. Є коротковолокниста бавовна, вона не має ні такого блиску, ні преміальної якості, ще і кусюча. Навіть турецька тканина, наче і якісна, але не уся. У різних фабрик тканина різна. І навіть ціна не показник. Фото скоріш за все оброблене. Але якісний сатин дійсно має шовковистий ефект і це стосується не тільки страйпу. Страйп сатин це один з видів жакарду, особливого переплетіння ниток, які утворюють візерунок. Вони бувають як смугасті, так і з рослинним візерунком. Жакарди коштують дороще ніж звичайний сатин.
Сама не знаю• 06 октября 2024
Ответ дляФайна цьоця
Жакард всегда дешевле сатина
Ленне-Рейма• 06 октября 2024
Я купувала і готовий комплект задорого і тканину самій шити. (Так в рази дешевше). Хлопок приємний, не блискучий.
А ось в готелі пам´ятаю була стнтетика. Вона блискуча і неприємна, і електризується сильно.и
Файна цьоця• 06 октября 2024
Ответ дляСама не знаю
Жакард всегда дешевле сатина
Я пишу про сатин жаккард. Что вы имели в виду вообще не понятно.
Стрибну в гречку• 09 октября 2024
Я купила нещодавно сатин. Але без смужок. Сатин люкс преміум. 100% бавовна.
Шила постіль своєму хлопцю у подарунок. Постіль вже випробували.
Дуже приємна! Нам обом сподобалася.
Не ковзає.
Я простирадло на резинках робила, щоб не ковзала.
Собі ще не дошила. Лише простирадло поки пошила. сплю вже тиждень.
Єдиний мінус - на темному кольорі дуже багато котячої шерсті... В мене три коти і це капець)
Але сама якість тканини дуже класна! Я теж переживала, щоб вона не була слизькою і дуже блискучою, як атласні синтетичні тканини.
Дуже приємна! Нам обом сподобалася.
Не ковзає.