Леся Українка• 06 октября 2024
хтось знає куди поділися жирафи у Київзоо?
памʼятаю було два, зараз жодного, ніде ніякої інформації, були і зникли
зате знайшла статті про халатність роботи персоналу ( колись через халатність загинув ведмідь і 5 річний жираф теж)
МадамОхмури• 06 октября 2024
Жирафы погибли, мы спросили у сотрудников зоопарка, информация по состояние на лето этого года
Леся Українка
• 06 октября 2024
Ответ дляБезлім на все
может, спали в домике, когда вы приходили
ні ніде немає(
Леся Українка
• 06 октября 2024
Ответ дляМадамОхмури
жах, як шкода, там один геть молодий був
Працівниця року• 06 октября 2024
Если бы погибли от прилетов, то орали бы это на каждом шагу.
А раз молчат и скрывают, то либо угробили плохим уходом, либо втихаря продали в другой зоопарк. Скорее первое.
Леся Українка
• 06 октября 2024
Ответ дляПрацівниця року
теж думаю перше, в них там деякі тварини відверто в поганих умовах
а керівництво мабуть грошики в кишені забирає(
Дадосвидания• 06 октября 2024
Может их, как в Дании, пристрелили, предварительно пригласив детей на просмотр? Решили во всем следовать цивилизованной Европе.
БеллаДонна• 06 октября 2024
Ответ дляДадосвидания
В Дании все жирафы на месте
Безлім на все• 06 октября 2024
Ответ дляПрацівниця року
В новостях было, что попало и погибли животные, правда, не писали, какие именно.
Безлім на все• 06 октября 2024
Ответ дляЛеся Українка
Я не помітила поганих умов.
Що ви маєте на увазі?
Безлім на все• 06 октября 2024
Ответ дляДадосвидания
Вы из раши?
Ух яка ж Я• 06 октября 2024
Питала і на сайті і на сторінці в фейсбук де поділися жирафи, на жаль питання ігнорують, хоча на інші відповідають. Було 2 молодих жирафи, шкода
Леся Українка
• 07 октября 2024
Ответ дляБезлім на все
Я не помітила поганих умов.
Що ви маєте на увазі?
мавпи , птахи у вуличних вольєрах, папуги , відразу всіх не згадаю
багато вольєрів занедбаних та брудних