Самая СоветЧиваЯ• 08 октября 2024
Уряд Норвегії розмірковує про скасування колективного захисту для українців
Сіточка• 08 октября 2024
Ответ дляПрилипало
Ні. Не розумію, які то українці, що кинули рідну неньку у важкий час.
Своє життя та життя рідних важливіше, ніж будь-яка держава, квадратні кілометри чи майно.
Стрекоза любви• 08 октября 2024
На майданчику у Вінниці мені розповідала одна жінка(бабуся) про свою дочку. Виїхала на початку повномасштабного вторгнення з дітьми у Норвегію. Один вже в коледжі наразі, другий школяр. Живуть в якійсь хаті в лісі, де серед сусідів лосі та лисиці. Каже, що все подобається, їжу гарну дають, одяг. Дитині в школі легко вчитися, бо програма дуже легка.
Але зазначила, що можливо доведеться повернутися скоро, бо заставляють шукати роботу та вчити мову.
Сіточка• 08 октября 2024
Ответ дляbegovelik
+500. Жодна держава не варта того, щоб віддати за неї життя. Особливо сама найкорумпованіша у світі
Та нехай не корумпована та ідеальна, то все одно не варта.
Прилипало• 08 октября 2024
Ответ дляСіточка
Так я ж не сперечаюсь. Коли в 2014 році виїхала з Донецьку, я перестала бути донеччанкою, розумієте. Я більше не впливала на життя і вибір тих хто залишився. Так якого ж дідька кожна друга, пробачте, к@рва з закордону, сидячи на виплатах топить за продовження війни?
Ответ дляСтрекоза любви
А що їй заважає вчити мову?
Ні грама• 08 октября 2024
Хайпують для підняття рейтингу каналу.
А взагалі, є ще багато інших країн, куди можна переїхати.
Сіточка• 08 октября 2024
Ответ дляПрилипало
Так як топить влада за продовження війни, то ще треба пошукати і реально це робить, а не просто словами розкидається.
Ні грама• 08 октября 2024
Ответ дляПрилипало
А якщо працює, то можна топити за продовження війни?))
Ви так висловились.
Я теж, якщо що, проти повернення території військовим шляхом.
Ви так висловились.
Ні грама• 08 октября 2024
Ответ дляПрилипало
Ви так висловились.
Люблю_смаколики• 08 октября 2024
Ответ дляМальчун-задирун
’ британские ученые заявили’ ...типа того
Во-во. Оно.
Вам телефонограмма• 08 октября 2024
Ответ дляСон і дрімота
Скорее бы отменили выплаты всем, кто сидит на халяву третий год и путешествует на чужие налоги, а так же откладывает себе на ремонты. Совесть надо иметь. Но наши вцепились за халяву намертво.
Так мы имеем совесть. Оставили вам рабочие места. Работайте)
Вам телефонограмма• 08 октября 2024
Ответ дляМарс атакует
як куди? під крило до результату свого вибору.
Не всі робили цей вибір.
Прилипало• 08 октября 2024
Ответ дляНі грама
Ви так висловились.
В колі знайомих немає працюющих за кордоном, що хочуть продовження війни. Навпаки, багато не вирішених питань, які б вирішили в Україні за умови припинення війни.
Алгонавт• 08 октября 2024
Ответ дляПрилипало
Реальних виїхало одиниці, халявщиків, ухилянтів і т.п. тисячі. Давно тре для таких недочоловіків встановити умову: або повертаєшся і захищаєш країну, або відмовляєшся від громадянства і всіх виплат відповідно.
яких виплат??? Ви думаєте хоч один чоловік між укр.громадянством і смертю вибере війну???? ви реально настільки не далека, чи ви троль?
Божа кульбабка• 08 октября 2024
Ответ дляУгадайс
Почитайте темы, какая злость и зависть душит, многих кто остался. Все не могут уехать, это же очевидно. Мужчины не выездные, если вы не вкурсе
Не вижу зависти, это так выехавшие воспринимают. И в Норвегии живут не только семьями, но и те, кто уехал без мужей. Уехать могут все женщины, у всех есть возможность
Ні грама• 08 октября 2024
Ответ дляПрилипало
Я всяких бачила
хутряна володарка• 08 октября 2024
Ответ дляПрилипало
Нормальный. Мой вон защищать пошел, сидит теперь, никто менять не хочет, так там и останется походу. Защитник, блин. Оно мне надо? Мне отец детям нужен, а не вашу сраку защищать и в полях сгинуть.
Прилипало• 08 октября 2024
Ответ дляАлгонавт
Ні. Не троль. Хочу щоб зняли вишиваночки ’псевдопатріоти’ за кордоном.
Кашка-маняшка• 08 октября 2024
Мої знайомі ’українці’ майже 20 років прожили в мацквє типу на заробітках, вже і дітей своїх заміж за ’мєстних’ там повидавали, деякі громадянство зробили, а тут - бац і війна. Усім кодлом повиїзджали в Норвегію, як українські біженці, на виплати та все інше. Тобто, 20 років податки (чи як воно там у них називається) платили москалям, мили і цілували їх дупи, а тепер стали щирими українцями на виплатах. Треба перевіряти всіх тих ’біженців’ і виганяти тих аферистів сцаними ганчірками!
Прилипало• 08 октября 2024
Ответ дляхутряна володарка
Гарно ви про свого чоловіка. Кохаєте мабуть. Чекаєте, підтримуєте(
Гола з конопель• 08 октября 2024
Ответ дляУгадайс
То це ви там, за кордоном, радієте цьому факту)
Алгонавт• 08 октября 2024
Ответ дляПрилипало
хто їх там носить, Боже)))
Ні грама• 08 октября 2024
Ответ дляПрилипало
Я хочу зараз мільйон доларів. Не всі бажання мають властивість збуватися
хутряна володарка• 08 октября 2024
Ответ дляПрилипало
Понравилось, да? Можете еще раз перечитать.
Алгонавт• 08 октября 2024
Ответ дляхутряна володарка
це нажаль так і є...
Гола з конопель• 08 октября 2024
Ответ длямаминаБубочка
Зеленський?
Це ж його передвиборча кампанія- ’повернути заробітчан’!
Прилипало• 08 октября 2024
Тема гарний показник відношення виїхавших до тих хто залишився. Українців за кордоном немає, крапка. Тому й виплати їм більше не тре.
Уходя дверю не хлопать• 08 октября 2024
Ответ дляПрилипало
Давно тре скасувати для всіх і всюди. Хай повертаються всі хто на соцвиплатах і допомагають перемагати і відновлюватись рідній неньці.
Зе команда ?
Ні грама• 08 октября 2024
Ответ дляПрилипало
Мені ось цікаво, а яка кому різниця, як незнайома людина до вас відноситься?
Це комплекс бога чи що?