Я супер-пупер• 09 октября 2024

Страх в дитини переходить в головну біль і блювання...

Доброго дня
Дівчата в кого з дітей був страх що переходив в головну біль і блювання.Допоміг тільки психолог чи ще психотерапевт?
Щиро дякую всім хто поділиться своїм досвідом.
бЭйбА• 09 октября 2024
Психолог переважно є одночасно психотерапевтом. Не завжди але дуже часто. Не уявляю як працювати без метода.

АсобеннАя• 09 октября 2024
Від страху починаються спазми.
Почніть з Магне В6. Вікову дозу.
Це не завадить даже малій дитині.
Та легко!• 09 октября 2024
Ответ дляАсобеннАя
Від страху починаються спазми.
Почніть з Магне В6. Вікову дозу.
Це не завадить даже малій дитині.
От магния он ср@ть будет и без стресса
Та легко!• 09 октября 2024
Автор, психолог не поможет, это нормальная реакция организма на стресс, очищаться, чтоб убежать от опасности
Жінка з перцем• 09 октября 2024
У нашей панические атаки, тоже голова болит, даю нуофен, стараюсь отвлечь. Потом засыпает и просыпается, как не в чем не бывало…
автор Я супер-пупер • 09 октября 2024
Ответ дляЖінка з перцем
Так само,проситься 40 хв і як нічого не було.Але руки опускаються вже(((
Карапулька• 09 октября 2024
Идите к врачу. Начните с невролога. Причин такого состояния может быть много.

Жінка з перцем• 09 октября 2024
Ответ дляЯ супер-пупер
А сколько лет вашему? Часто бывает?
Нашей 10, началось как очень испугалась упала с самоката и сотрясение получила
Уси Пуси• 09 октября 2024
В дочки таке було, коли перейшла в нову школу. Причини були очевидні. Як я тільки не намагалася їх заспокоїти, все одно в школі ставало погано. Давала їй валеріану, але поступово пройшло мабуть, бо адаптувалася.
Якщо не має очевидних причин для страху, то це вже мабуть невроз і треба до психолога і до психіатра.
автор Я супер-пупер • 09 октября 2024
Переїзд,нова школа.До того теж були страхи в дитини.Почалось зі школи йому 11 років.
автор Я супер-пупер • 09 октября 2024
Якщо без стресу,виснаження,то такого немає.
Скоро_вчера• 09 октября 2024
У дочки такое было на нагрузку в школе, заездили ребенка на олимпиадах, а она волновалась каждый раз, и было перед школой стошнило, потом раз в школе, как отказались от этих олимпиад то все прекратилось