"Президент був на нараді. Обурювався, що забронювали 1,5 мільйона",
- пояснив співрозмовник ЕП причину ухвалення відповідного рішення.
До 15 листопада планується провести аудит рішень про визначення критично важливих підприємств та організацій, а Мінекономіки має проаналізувати результати й до 20 листопада поінформувати Кабмін
Тобто тепер будуть «відброньовувати» назад схоже.
Маленькая Лошадка• 10 октября 2024
Ответ дляSova splushka
Ще раз кажу, не плутайте фактичний стан з потенціалом.
Фактично жінок менше, це так.
Але це не тому, що жінки за своїм розумом/характером не здатні, а тому що так історично склалося, стереотипи та соціальні фактори.
І якщо дивитися, як все змінюється з часом, то видно, як відсоток жінок в цих історично ’чоловічих’ професіях стабільно збільшується.
Фактично жінок менше, це так.
На реалізацію цього потенціала підуть десятиріччя. А війна йде прямо зараз. Тому галас ’ чоловіків на фронт, їх місця займуть жінки’ ну як мінімум дивні
Ответ дляEvga32
А вам не здається, що або це спеціально подається в такій трактовці, щоб зовсім уже опустити зеленського. Або він і справді виходить за межі.
Тобто він обурються, що багато заброньовано і тому весь сир бор. Не тому, що є підстави підозрювати тут корупцію чи ще щось. А просто цифра йому не сподобалась
Ну да, цифра шокирует, как так 1,5 млн. не здохнут в окопе за его тушку, не будут бояться ТЦК? не забошляют в МСЕК? а то и гляди каких-то гражданских прав потребуют... это возмутительно, и все Шмыгаль взял под козырек и настрочил срочный указ...
Ответ дляdouble-mama
Наприпер, технологи, занимающиеся очисткой сточных вод, инденеры-гидравлики на ГЭС, хирурги из микрохирургии и пр и пр, чтобы обучить этих людей нужны годы
«Та кому ці гес треба»- так вирішила держава. Зрозуміла я прочитавши вчора новини
На Черкащині більше не працюють три малі ГЕС
Причина – держава вже два роки не повертає кошти за поставлену в загальнодержавну мережу електроенергію.
«Усі три наші гідроелектростанції – Юрпільска, Кривоколінська на Гірському Тікичі та Лисянська на Гнилому не виробляють електроенергії. Працювати й далі собі на збиток ми не можемо»,
– заступник директора ТОВ «Гідроресурс-К».
ㅤ
Ответ дляalex-3f3c
Это пока еще цветочки, дальше пойдут указы про недопустимость дескредитации власти, за репосты будут сажать, у нас еще все впереди
Я другий день на форумі і вже злапала анонімного бану. Лиш за те, шо написала шо патріотизм це зло і прирівняла його до релігій, які придумані для маніпуляцій і управління массами.
Читаю тему і в шоці, шо люди не бояться так відкрито писати свою невдоволеність і про реалії навколо.
Sova splushka• 10 октября 2024
Ответ дляМаленькая Лошадка
Звісно.
Я це зразу й написала, що це не аргумент до забирати кваліфікованих чоловіків на фронт.
Просто розділяємо ці два тезиси.
Перший, що так, жінки потенційно здатні виконувати майже всю роботу, яка історично вважалася суто чоловічою.
Але ні, це геть не означає, що раз так, що давайте вже зараз позабираємо готових спеціалістів-чоловіків на фронт, а АЕС хай керує будь-яка перша-ліпша жінка без знань та досвіду.
Просто розділяємо ці два тезиси.
Ответ дляAesonne
Правильно получается всех отправить на смерть?
«Так не доставайся же ты никому»? Так не переживайте, России люди тоже не нужны, им хватит территорий.
Правильно не отправлять никого, а если уж отправлять, то всех. Этот официальный откуп крепостных уже надоел.
Ответ дляУжгород
Та не, просто тут есть слова триггеры, точнее фразы, за которые реально быстрее бан получишь
Вот как за патриотизм
Ну и вам, наверное, повезло попасть на гиен, что жалобы тыкают. Но где-то со второй половины дня они пропали всей сворой и не пишут
Обычно, вот такие темы как эту сносят быстро, она едва ли пару часов может прожить
Вот как за патриотизм
Ответ дляУжгород
Про те і мова, що потихеньку рухаємось у бік Північної Кореї, вже люди бояться писати про свою невдоволеність в інтернеті, а скоро тихенько будуть обговорювати на кухнях при вимкненому світлі
Ответ дляalex-3f3c
Не скажите, сейчас чуть больше стало свободы, хотя бы на форуме, а в 2022 - за «неверное» слова тебя могли загнобить и просто окружающие тебя люди, все были в каком-то наркотическом и патриотическом угаре
Но вот в скором времени, думаю, да, люди яро высказывающие свое неудовольствие происходящим будут опасаться визита сбу
По-моему, где-то такое мы уже видели…
vasilisa-l• 10 октября 2024
Ответ дляVlada-Maria
та невже?
Нейрохірурга мобілізували як стрільця і він загинув на фронті – ЗМІ
Ви вірите всьому підряд? Не маєте звички піддавати інформацію хоча б мінімальній критиці ?
Невідомо який хірург, невідомо якої лікарні, невідомо якого міста.
Але інфа 💯
vasilisa-l• 10 октября 2024
Ответ дляSova splushka
Всі все прекрасно розрізняють.
І якраз щоб врятувати державу, нам треба відсунути цю нинішню владу подалі від держави. Бо саме вони її гроблять зсередини не менш успішно, ніж хйло гробить ззовні.
У вас є пропозиції, як це зробити?
Ті, хто могли усунути, вони або на фронті, або у в´язницях , або на кладовищах.
Який сенс майданити, на жіночих форумах?
tanitabonita• 10 октября 2024
Ответ дляalina 94
ну нехай оновлять резерв і побачать чи є)
У мого чоловіка кілька днів тому виявилася відсутня інфо в резерві. Подали на оновлення, але воно все ніяк не приходило. Сьогодні прочитала ваше повідомлення і зателефонувала чоловіку, кажу: глянь чи прийшло оновлення. Він перевірив і інформація тільки оновилася, бронь є.
Ответ дляAnnalise
По-моему, где-то такое мы уже видели…
Ясен красен, у нас сегодня свобод много как никогда, а Сев.Корея вообще самая демократическая страна в мире, не даром она называется народно-демократическая республика
Плохая зайка• 10 октября 2024
Ответ дляУжгород
Вы мой единомышленник) Я тоже всегда думала, что патриотизм- это зло) Раньше религии были для оболванивания масс, а сейчас народу втирают, что нужно почетно сдохнуть за государство, если ты просто хочешь жить, то ты недостойный звания украинца. И самое страшное, что люди ведутся
Наверное, и меня щас забанят)
Ответ дляuma
Я как в воду глядела, когда куча знакомых решали вопрос с бронью. Предупреждала, чтоб сами голову в петлю не совали… А теперь они со всеми данными и свежей влк на ладони у тцк… сейчас срежут ту бронь и все. Государство главный шулер, с ним садиться играть нельзя ни при каких условиях. Но люди удивляют …
Люди просто хотят жить
Ответ дляAntiprom
Найбільші платники податків, 2 чи 3 місце ІТ сфера, у них заброньовано гулькін нос спеціалістів. Хліб можуть пекти жінки, мусор ну таке, можна старше 60 обирати, енергетика: також навчати жінок..
Так даже тут половина не работает, даже трудовий нет к сорока годам. Кого и чему будут учить?
промокашка• 10 октября 2024
Ответ дляКиев_Елена
Ну хирурга из микрохирургии в посадку не заберут) максимум в военный госпиталь переведут где он будет заниматься тем же что и ранее) молчу про связи с ВЛК и МСЕК…многие мужчины-врачи после начала войны оформили инвалидность. За кого-кого, а за медиков я спокойна) а вот водители фур, инженеры, мчс-ники, электрики пострадают
Оформили , да но вот приходит бумага на больницу, что на фронт нужны такие то такие специалисты , и столько то , вот и отдают кого не жалко , ( это я так утрирую конечно ) но вы же понимаете что медики гибнут и их нужно восполнять, и точно уж не электриками
Natal_ka91• 10 октября 2024
Ответ дляAnnalise
По-моему, где-то такое мы уже видели…
Деякі всім відомі технічні аккаунти вже напряму погрожують цим іншим порадницям, які незгодні з їхніми вилизуваннями
fox with matches• 10 октября 2024
Ответ дляAnnalise
По-моему, где-то такое мы уже видели…
зеленые под копирку с рашкой дейстувуют. Даже законы,которые касаются экономики тырят на рашасайтах, не адаптируя под наше законодательство.
Диктатура зеленого переплюнула пуйло, янык вообще дите в кедах в сравнении
fox with matches• 10 октября 2024
Ответ дляvasilisa-l
Але інфа 💯
а Ви не вірите що гинуть хірурги, жодне зелене падло там не здохло, жоден зі слуг не подався на фронт, чи нє?
vasilisa-l• 10 октября 2024
Ответ дляfox with matches
Гинуть хірурги і під артою оперують. На одного нейрохірурга якраз підписана. На початку війни багато хто з медиків, добровольцями йшли, і чоловіки і жінки .
Але от таким статтям, де навіть не заморочились ім´я придумати, бо зовсім людей інфузоріями вважають, точно не вірю.
Ответ дляLiliaBella
Потому что многие, кого не касается мобилизация,его поддерживают.
Все эти многодетные, опекуны,инвалиды,
Женщины, пенсионеры,до 25 лет.
Потому что их не касается, можно и покричать про кордоны 1991.
Война закончится, когда будет касаться всех,как во вторую мировую.
Когда будут воевать все,и дети элит тоже.
Женщины , пенсионеры,дети-на заводы и в сельское хозяйство.
Границу закрыть для всех абсолютно.
Все эти многодетные, опекуны,инвалиды,
Женщины, пенсионеры,до 25 лет.
Границу закрыть для всех абсолютно.
Детьми элит закончится через пол часа
Можно наоборот открывать границы