миссАрфография• 10 октября 2024
Стрес через нове місто
За бажанням чоловіка мені довелось покинути все в одному місті: роботу, друзів, знайомих. Та переїхати в інше, бо тут краще реалізуватись в своїй професії чоловіку. Я переїхала, але тепер сама не можу реалізуватись, знайти нормальну роботу. Заробляю більше ніж відвічі менше ніж раніше. Через це в мене постійна депресія. Чоловік мене не дуже підтримує, а моєї зп вистачає ледь-ледь. Що порадите?
ЯНаПэПэ• 10 октября 2024
Моя думка, вам потрібно поговорити з чоловіком стосовно того, що у вас на душі і про фінансову підтримку. Бо поки не ясно, яка ваша вигода у переїзді. І ще, я би радила ходити на якісь курси або просто на якісь творчі заняття, або танці і тд, щоб трохи почати спілкуватись з іншими жінками, а там і знайомства будуть.
миссАрфография
• 10 октября 2024
Ответ дляКидстаффовна
Вы живете на свою зарплату?
Так, кожен сам за себе платить
ВсеЧетко• 10 октября 2024
Ответ длямиссАрфография
Так, кожен сам за себе платить
То для чого ви на це пішли? 😳
Магиня• 10 октября 2024
Це настільки золотий чоловік, що заради нього треба такі жертви? Бо по опису не схоже геть.
Кидстаффовна• 10 октября 2024
Ответ длямиссАрфография
Так, кожен сам за себе платить
Тогда я вам советую делать так, как вам лучше. Какой смысл терять в деньгах, чтобы у мужа были возможности, если это на вашу жизнь никак не влияет? Точнее влияет отрицательно.
БезПаспортаНеПродаю• 10 октября 2024
Посоветую развестись.
Я тоже переехала в другой город за работой мужа.
И тоже на новом месте получаю в 2 раза меньше, но если бы меня не ’поддерживал’ муж, то зачем это все? Чтобы что?
Мона_Лиса• 10 октября 2024
Ответ длямиссАрфография
Так, кожен сам за себе платить
Смысл был тогда поддерживать соседа (который типа муж) с переездом?
Щось не спиться• 10 октября 2024
Це, скоріш за все, ваша зона росту. Ви із самого початку їхати не хотіли, на березі розмов серйозних не було щодо вашої реалізації і що будем робити, якщо я не знайду. Ситуація вас вчить бути чесною і сміливою із партнером.
Щодо роботи: вам хочеться впасти в жертву і підтверджувати те, що вам тут не підходить і роботи тут нема. З іншого боку, така ситуація може складатись, щоб переключити вашу увагу на щось інше в житті.
Прагматик флегма• 10 октября 2024
Ответ длямиссАрфография
Так, кожен сам за себе платить
Сумно. Ви так любите чоловіка?
миссАрфография
• 10 октября 2024
Ответ дляЩось не спиться
Ви маєте рацію, я до останнього не хотіла переїздити. На що, наприклад?
миссАрфография
• 10 октября 2024
Ответ дляПрагматик флегма
Сумно. Ви так любите чоловіка?
Напевно ні(
Щось не спиться• 10 октября 2024
Прочитала, що ви платите сам за себе. Ну, це точно про власні кордони. Скорвш за все ситуація вчить обирати себе
Кидстаффовка• 10 октября 2024
Ответ длямиссАрфография
Так, кожен сам за себе платить
Яка ваша вигода була в переїзді
Заела_пластинка• 10 октября 2024
Ответ длямиссАрфография
Так, кожен сам за себе платить
Я бы ушла от мужа и вернулась в свою зону комфорта.
Залізна пані• 10 октября 2024
Це не сім´я, якщо кожен живе на свої гроші, на етапі зустрічей це одне, але коли люди укладають шлюб, то чоловік має утримувати сім´ю, а так це якесь співмешкання.
миссАрфография
• 10 октября 2024
Ответ дляЗалізна пані
Спочатку чоловік мало заробляв, я більше тому так було. А зараз чоловік заробляє втричі більше, а платить так само. Гроші, що залишились він міняє у валюту.
Крем для арбуза• 10 октября 2024
Ответ длямиссАрфография
Що по житлу? Що по дітям?
Крем для арбуза• 10 октября 2024
Ответ длямиссАрфография
Якщо ви зараз повернетесь, зможете влаштуватись на попередню роботу?
Всміхайлик• 10 октября 2024
Ответ длямиссАрфография
Срочно родить, а лучше 3х и всех срдержать пополам в чужом городе. Мечта ж?
миссАрфография
• 10 октября 2024
Ответ дляКрем для арбуза
Ні, місце вже зайняли
миссАрфография
• 10 октября 2024
Ответ дляКрем для арбуза
Що по житлу? Що по дітям?
Житло орендоване, дітей нема
Аня+Федя=Данил• 10 октября 2024
Ответ длямиссАрфография
Так, кожен сам за себе платить
Зачем Вы согласились,при таком розкладе?
миссАрфография
• 10 октября 2024
Ответ дляАня+Федя=Данил
Низька самооцінка, тиск з боку чоловіка та його рідних
миссАрфография
• 10 октября 2024
Ответ дляМуууумие
А якби ви переїхали і ви б не знайшли роботу? То що б робили?
Пішла б на будь-яку
Муууумие• 10 октября 2024
Ответ длямиссАрфография
Пішла б на будь-яку
Ну тобто ви це питання обговорювали з чоловіком і він бачить вас працюючою?
Чи це для вас важливо працювати?
Та не реву я• 10 октября 2024
Навіщо ви переїжджали? Чоловіка не так, щоб аж дуже любите. Гроші він вам не дає, перспектив немає. Дітей немає. В сьому сенс цих жертв?