begovelik• 13 октября 2024

В Киеве взялись за заведения?

Что за ресторан на фото?
@ альонка@• 13 октября 2024
Ответ дляУнция яда
А что будет через год-два-пять-десять такого ритма как сейчас? Языки то говорят, что горячей фазы долго быть не может, но банально ресурс наш кратно слабее. Пора называть вещи своими именами - партнеры нас слили и не один раз. А теперь они поймали волну обогащения и гонки вооружений. Вон свежая новость про 9 наших расстрелянных на курском направлении. Что сказать их близким и детям? Погибли, что бы партнеры увидели наш потенциал, как зеля говорит? Все что надо партнеры уже увидели и давным давно сделали свой выбор. Наша власть давно уже должна была начать переговорный процесс и послать партнеров в задницу подгадав правильный момент.
Запитань море, але найбільше болить одне:’для чого це все було?’Вони знали все наперед. Як можна так жорстоко з своїм народом?Не було в нас гідних очільників, і не вірю ,що будуть.

Solnet• 13 октября 2024
Ответ дляПавлик Равлик
Ви що маленька? Вони ж закони наприймали, кому можна виїхати. Депутатам, суддям, прокурорам можна офіційно. Для інших - купа лазєйок. От будуть у нас з вами потрібні ’друзі’ і гроші - також наші чоловіки спокійно виїдуть. Там вони всі липові інваліди, багатодітні, волонтери, ’підтримивачі’ культурного/інформаційного та ін.фронтів
Та ясне діло. Але питання чомусь до вашого Жені та мого Васі, а до вр, прокурорів, прикордонної служби, воєнкомів питань немає
Павлик Равлик• 13 октября 2024
Ответ дляSolnet
Таку владу наш мудрий нарід обрав Тепер їмо і не заляпуємось😥
@ альонка@• 13 октября 2024
Ответ дляSolnet
А так скрізь, і так завжди було.
Павела• 13 октября 2024
Ответ дляАтланта
Не выдумывайте. Постоянно эти темы обсуждаются. Вот например Львов вчера. 11 на одного.

https://t.me/c/1248149892/58039
І хто тут чоловіків сцикунами називає? На ось цих в балаклавах подивіться, тітушки, морди позакривали, щоб ніхто не впізнав. П...ц гірше кацапів, своїх же вбивають.
amoa• 13 октября 2024
Ответ дляlilu1990
З одного боку я згодна - у країні війна, а люди по ресторанам шастають. І не треба розказувати про економіку. Вона в повній ж і повністю на дотаціях

Відпочити і дома можна
Ага, все правильно ресторани тільки для обраних, для еліти. А простому люду по домівках треба сидіти та трястися щоб тцк не завітало до них.
Shaan• 13 октября 2024
Ответ длячаревна
Мерзкий комент на счёт донатить. Как будто вы военным на их личные нужды донатите, а не для того, чтоб поддержать их и вы в тылу спокойно могли жить
Правильный коммент про донаты. Военных вообще-то государство должно обеспечивать, а люди платят налоги на это. Вон подняли военный сбор, из моей зп в год это 36 тыс, которые для моей семьи не лишние, мягко говоря. Пока чиновники тратят ОТКРЫТО миллионы гривен на свой отдых, на драгоценности и часы сотни тысяч долларов, почему-то не сидят на одной капусте, а живут полноценной жизнью. В люди почему-то должны сдохнуть от голода, но отдать последнюю копейку на те донаты.

@ альонка@• 13 октября 2024
Ответ дляПавлик Равлик
2019 став роком краху державності 🤦‍♀️
natlem• 13 октября 2024
Ответ дляSolnet
Нееет, мой совершеннолетний сын дома, в Украине. И выезжать не может. А совершеннолетние сыновья порошенко и кличко не в Украине и могут спокойно выезжать.
Вот в этом разница
Ваш син теж народився за кордоном і жив там все своє життя? Це ж очевидно, що там у дітей геть інше громадянство, чому вони мають їхати захищати вашого сина?
Sova splushka• 13 октября 2024
Ответ дляShaan
І ще не факт, що ці донати дійсно потраплять за призначенням, а не осядуть по дорозі у когось в кишені.
Я з деяких пір доначу виключно людям, яких знаю, кому довіряю, в конкретні військові підрозділи чи бригади.
А спочатку кидала і в фонди різні, та зараз вже жодного бажання це робити.
@ альонка@• 13 октября 2024
Ответ дляПавела
Сьогодні побачила допис військового,ось де правда? Для тих ,хто як титани зараз в окопах, перед ними не соромно владі? Би@ло..
...’Якого такого хера ціле ДБР взялось за справу хлопця який публічно пішов в СЗЧ? Ах, він порушив закон? Та невже? Та ладно! А цей хер з бугра, тобто з цілої гори, своєю поведінкою та дописами в соцмережах нічого не порушив, ні? Зовсім нічого?
Добре… Поясніть мені хтось ось що? Тільки ж простою мовою поясніть, бо ми військові судячи з усього «програні в карти» в цій країні, себто «пожиттєво мобілізовані», і мабуть не все догоняємо в сучасному світі! Де проходить та межа, яка поділяє ГРОМАДЯН країни на тих, хто може все, що йому заманеться, тобто людей, для яких не існують ніякі закони і на тих, для кого закон не те що давно написаний, а доповнюється щодня!

Простий хлопець послав когось при виконанні на х@й, і одразу відчув на собі дію купи законів.
Х@й з гори, послав туди ж всіх кого міг та хотів, потів в соцмережі призвав… ну ви читали і йому нічого! Зовсім нічого!

Ау, бл@дь! Там, на Банковій! У нас демократична країна, чи давно вже феодальне якесь утворення. Де всі рівні перед законом, але є ті, хто рівніше і ті, хто рівніше рівних?!’’
Ось таке маємо...
m.wind• 13 октября 2024
Ответ дляAesonne
Мужчины и сейчас живут в страхе. Не просто сказать что-то, а выйти блин на улицу. Вы вообще представляете какая это жесть?
Ви будете мені розповідати) ви не розумієте, що не всі ховаються і не всі бояться вийти на вулицю.
Solnet• 13 октября 2024
Ответ дляnatlem
Тобто питань до дітей депутатів вр, прокурорів, суддів та воєнкомів не повинні навіть виникати?
m.wind• 13 октября 2024
Ответ дляВероника-2014
Никто давно не верит в это ’пойдет на Польшу/Литву/Европу’
Ніхто до Європи не виїде, будемо жити під Росією, а потім, як чеченці, підемо допомагати Придністров’ю рятувати Молдову.
Павела• 13 октября 2024
Ответ для@ альонка@

Ось таке маємо...
Так, військові програні, вони в найгіршому становищі і не дивно, що ніхто не хоче в таку ж ситуацію. Тому втікають, ховаються і зроблять все, щоб туди не потрапити.
@ альонка@• 13 октября 2024
Ответ дляm.wind
Я вам більше скажу, є й ті,які сміливо показують документи, їдуть в ТЦК і навіть спокійно звідти виходять. Але не скрізь є нормальні законні дії зі сторони ТЦК, і ще, до цих пір згадую слова Зеленского, що підуть мотивовані ,а вони залишилися? І через кого та мотивація зникла?Ця країна немає майбутнього, одна брехня і корупція.
m.wind• 13 октября 2024
Ответ дляNatal_ka91
Удалено администрацией...
тому що або воювати ідуть всі, або пора вчити російську мову та гімн, а не виїзжати за рахунок добровольців.
Natal_ka91• 13 октября 2024
Ответ дляm.wind
Ну тут я згідна - якщо всі, то всі, включно з багатодітними, заброньованими по типу поліції, дітки еліти, і т.д. А не сантехнік з 2ма дітьми, поки деякі на виплатах за кордоном.
Aesonne• 13 октября 2024
Ответ дляm.wind
Большая часть боится, кто без отсрочек и брони и не имеет лишней 20ки баксов в загашнике. На улицу выходят у кого выхода другого нет. Но ходят с оглядкой. Это по-вашему нормально?

Ну т.е. для вас ситуация, где люди бояться высказаться вслух страшно, а там где страшно по улицам ходить - это норм?

natlem• 13 октября 2024
Ответ дляSolnet
Ви поставили питання конкретно до дітей Кличка і Порошенка) у першого діти менші 25, народжені за кордоном і ніколи не жили в Україні. У другого діти жили в Україні, і лише старший першу вищу освіту отримував в Україні, решта троє вчилися за кордоном, і це було ще до війни. Зрозуміло, що зазвичай після закордонного навчання діти будують кар´єру за кордоном.
Але ви ж ставите питання чому ці діти не повернуться захищати вашу дитину,чи не так?)
Щодо дітей депутатів і т.д. я розумію вашу позицію і поділяю її. Якщо дитина все життя жила в Україні, то нічим не відрізняється від іншої української дитини. Якщо на момент повномасштабного вторгнення така дитина вчилася чи працювала за кордоном, то очевидно, що в плани проживання в Україні не входило. Варто визнати, що багато таких дітей планували життя за кордоном, незалежно від війни. Ви думаєте вони поїдуть захищати вашу дитину?
jabka ya• 13 октября 2024
Ответ дляm.wind
Я от не розумію, всі це простий люд за винатком чиновників і їх сімей? а і батальоноу Монако? Хто ці ’всі’ ? Як держ кошти тирити, то не всі, а як захичати цих же крадіїв, то всі?
m.wind• 13 октября 2024
Ответ дляNatal_ka91
Удалено администрацией...
розкол в суспільстві, бо одні чоловіки фронт тримають, а інші розважаються в рестіках.
Атланта• 13 октября 2024
Ответ дляnatlem
Не совсем понятно из контекста. Вы защищаете дупы сыночков можновладців, бо в них інше громадянство? Схуялі у детей политиков может быть другое гражданство, объясните всем? Если они такие мудрые, знают как лучше украинцам, знают как поднять экономику, как привести страну к процветанию, почему же они так сильно верят в наше государство, что аж детей своих вывозят и назначают им гражданство другой страны?
jabka ya• 13 октября 2024
Ответ дляNatal_ka91
а, чкайте.. а тут вже є поділ, всі це раби, інші еліта це не всі (чиновники, крадії, Монако, і всії рдучі/друзі , куми і т.д.)
jabka ya• 13 октября 2024
Ответ дляm.wind
то йдіть у верховнеу раду, скажіть що досить їм по рестіках ходити, і іхнім сімям і знайом і корупціонерам. Тут авони не стидять, тому гугліть ресторани, там Тищенка -до нього йдіть
natlem• 13 октября 2024
Ответ дляАтланта
Зачекайте, це ж ви самі голосуєте за людей, діти яких мають інше громадянство)
Ба, є купа політиків з подвійним громадянством. Ба, під час війни з росією всякі Єрмаки мають батьків з громадянством рф і службою у ФСБ.
А батьки можуть вільно обирати громадянство дитині. Чи ви хочете сказати, що мати дітей кличка повинна обирати місце проживання чи громадянство своїм дітям, бо ви проголосували за її екс чоловіка? Вашими словами ж : ’ Схуялі вона має вас слухати’?)
Natal_ka91• 13 октября 2024
Ответ дляm.wind
Не бачу якось поголовно чоловіків в ресторанах. Всі знайомі і оточення сидять вдома, бо хочуть жити. В ресторанах переважно ті, в кого є відстрочка.
jabka ya• 13 октября 2024
Ответ дляАтланта
Ні, головне щоб вміли красти. Не потрібно нічого важче ручки піднімати.
m.wind• 13 октября 2024
Ответ дляМаргоХ
Думаете?
якщо всі по домам сидять, то нехай чоловіки з фронту повертаються до свої сімей і все. Закінчуємо. Поставлять нам царя на 30 років і будемо жити у «вільній» країні під керівництвом росіян.
Атланта• 13 октября 2024
Ответ дляnatlem
Зачем они учились за кордоном? Порошенко лет 30 у кормушки. Он за это время имел хулиард возможностей сделать образование в Украине одним из лучших в мире!!! Дети политиков не имеют права ни жить ни учиться за границей. Если они знают как лучше для наших детей, то и своим детям они должны желать того же самого.