begovelik• 13 октября 2024

В Киеве взялись за заведения?

Что за ресторан на фото?
Еленнн• 13 октября 2024
Ответ дляnatlem

Бо вам так хочеться?
На щастя, діти можуть вільно обирати і ВНЗ, і країну проживання. Принаймі поки що.
Не голосуйте за тих, чиї діти вчаться за кордоном, в чому проблема? Обирайте ’вітчизняний продукт’. Тільки боюся, що обирати буде ні з кого: бо всі при грошах відправляють вчитися дітей за кордон, і самі лікуються за кордоном (за ’поганої європейської медицини та найкращої української’).
ну так і фінанси виводять за кордони, в офшори. Були розслідування ,- результат?- А яка цікава реакція народу--- розумний! віллу купив!! ,а те,що фірма показувалась неприбутковою,то фігня. Зато менеджер від Бога! (до речі- бумеранг якраз нас тут догнав.)
скоро- шерстить будуть і по податках.

Solnet• 13 октября 2024
Ответ дляnatlem
А ви, я бачу, сама ввічливість)
Так, у вашому розумінні я ’тупа’. Бо не розумію, як можна голосувати за 4-кратного ухилянта, декларуючи при цьому ’если политик рвётся к корыту, то он собственным примером ОБЯЗАН демонстрировать как правильно жить’)))
Що стосується дітей - вони не відповідають за дії батьків і мають право на власне життя.
А батьки за дітей відповідають. І саме батьки допомагають дітям виїхати ща кордон. Де б були ті дітки, аби не батько депутат вр, або батько аоєнком?
Cardiolog• 13 октября 2024
Ответ дляЕленнн
Саме прикольне те , що ТЦК підпорядковується не військовим...
В смысле? Командованию сухопутных войск подчиняется ТЦК
tanysha777• 13 октября 2024
Ответ дляSova splushka
Тобто елементарний аналіз 73% не здатен був зробити ДО того?
Їм пообіцяли, і вони побігли?
І одночасно Зеленський прямо й чесно казав, що він нікому нічого не винен. але навіть це їх не зупинило?
Ну що ж...
Ладно, допустимо, всі роблять помилки, це нормально.
Так майте ж мужність визнати, то то була ПОМИЛКА!
Фігвам, ніхто не визнав досі. Жоден!
Насправді, половина з 73 не помилитися, бо вони дійсно не сприймали Україну як самостійну незалежну від кремля державу. І щиро голосували за адіннарот, дружбу с расієй і втарой гасударствєнний
А для цього всього, треба знищити тих, хто не хоче жити в югоззападном фєдєральном округє
Тому...
tanysha777• 13 октября 2024
Ответ дляE-ducate
І ? Хто організатор шоу? ОП? Не виключаю, але мета ´компроментувати Україну´´ не в їхніх інтересах, явно
Вы жартуєте?
Insin• 13 октября 2024
Ответ дляlilu1990
З одного боку я згодна - у країні війна, а люди по ресторанам шастають. І не треба розказувати про економіку. Вона в повній ж і повністю на дотаціях

Відпочити і дома можна
Війна вже 10 років, і цілком ймовірно що ще 10 буде.
E-ducate• 13 октября 2024
Ответ дляПавлик Равлик
Чому ж не в їхніх? Вони працюють на два фронти. З одного боку розвалюють Україну для замовників - сусідів зі сходу, з іншого - рублять гроші по максимуму, поки дають з заходу. Стараються, як можуть, артисти ж
Вибачте, але якась занадто просто версія ...
Треба почитати якихось розумних людей, справді цікаво, що це за вистави, для кого, і чому саме зараз

Бачила у когось версію, що ОП готується до виборів вже, і таким чином, намагається у суспільстві збільшити негатив до військових, показати що ЗСУ/ТЦК - погані. А далі має вийти ´хороший´ президент і захистити простих людей від ´свавілля військових ´

Павлик Равлик• 13 октября 2024
Ответ дляE-ducate

офіс простих рішень
А хто у нас розумні люди?
tanysha777• 13 октября 2024
Ответ дляПавлик Равлик
офіс простих рішень
А хто у нас розумні люди?
портніков, звісно
Павлик Равлик• 13 октября 2024
Ответ дляtanysha777
портніков, звісно
і що він каже?
Атланта• 13 октября 2024
Ответ дляSova splushka
Їм пообіцяли, і вони побігли?
Ну що ж...
Фігвам, ніхто не визнав досі. Жоден!
Да, я вызнаю. Извините, что 73 процента не лохов оказались лохами. Простите меня пожалуйста. Я маю мужність извиниться за них, хоть и не принадлежу к их числу. Вам полегчало, надеюсь?
Павлик Равлик• 13 октября 2024
Ответ дляАтланта
за ОПЗЖ голосували? То вони працюють разом
tanysha777• 13 октября 2024
Ответ дляПавлик Равлик
і що він каже?
Чула, що це місцевий гуру
Павлик Равлик• 13 октября 2024
Ответ дляtanysha777
Чула, що це місцевий гуру
раніше теж його слухала, навіть з багатьом погоджувалась. Тепер нікому не вірю. Всі вони балаболять з якоюсь вигідною для них метою
Атланта• 13 октября 2024
Ответ дляSova splushka
Їм пообіцяли, і вони побігли?
Ну що ж...
Фігвам, ніхто не визнав досі. Жоден!
Цэ була помылка. У нас с каждый следующим президентом помылка на помылке. Пора признать, що ми маємо те, на що заслуговуємо. Да о чем тут говорить. Часть советчиц страдает стокгольмским синдромом и глаза готовы выколоть, отчаянно отстаивая европейское будущее «ці руки нічого не крали» детишек депутатишек.
tanysha777• 13 октября 2024
Ответ дляПавлик Равлик
Ну, для мене- це дно
А на савєтчіце- авторитет
Павлик Равлик• 13 октября 2024
Ответ дляАтланта
А ви, якби мали можливість, скажіть чесно, не відправили б своїх дітей навчатись за кордон? Чи в місцеве ПТУ пішли б?
Атланта• 13 октября 2024
Ответ дляПавлик Равлик
За Народний Рух України.
Sova splushka• 13 октября 2024
Ответ дляАтланта
Якщо Ви не належите до їх числа, то ні, не полегшало. Який сенс в тому, що Ви вибачаєтеся за помилки інших людей?

Суть же не в пробаченні, а в тому, що ця хоча б одна людина нарешті візьме на себе відповідальність за власний вибір.

Павлик Равлик• 13 октября 2024
Ответ дляАтланта
За Народний Рух України.
Щось дуже сильно сумніваюсь... У 2019? А в другому турі президентських виборів за кого?
Атланта• 13 октября 2024
Ответ дляПавлик Равлик
А я при чём? Вы меня одним дерьмом с можновладцямы не мажьте. Я не хлебаю из казёного корыта и не рассказываю кому и как жить. И я поддерживаю мам, которые всеми силами стараются уберечь своих несовершеннолетних сыновей. Разве же вы не видите разницы между теми, кто правит, и теми кто терпит?
Sova splushka• 13 октября 2024
Ответ дляАтланта
За Народний Рух України.
Ми ж наче про президентські вибори говоримо у 2019, до чого тут партія?
E-ducate• 13 октября 2024
Ответ дляПавлик Равлик
офіс простих рішень
А хто у нас розумні люди?
З тих, кого читаю я
Телеграм - Шрайк, Шарп, Ауслендер, Ігаль, Пехньо, Resurgam (не знаю, хто це , але пише цікаво). Слухати люблю дипломатів (Безсмертний, Чалий, Клімкін), іноді Фурса, Буткевич, Бутусов.
Не кажу, що це істина, але мені ці люди цікаві
Павлик Равлик• 13 октября 2024
Ответ дляАтланта
абсолютно УСІ - адекватні батькі, незалежно від того, можновладці вони чи прості люди, бажають кращого в першу чергу для СВОЇХ дітей.
Атланта• 13 октября 2024
Ответ дляSova splushka

Суть у тому, що взяти на себе відповідальність-це 115 стаття кримінального кодексу. Тому давайте закриємо цю тему.
Allka- skakalka• 13 октября 2024
Ответ дляMegan_22
Насколько я знаю, военные снесут зеленского и Ко, если он уступит хоть сантиметр территории. Раз так, то они готовы воевать еще годами и без отпусков.
Или у вас другие данные?
Пацаны с нуля уставшие и потерянные .
Те кто стоят на 2 линии ,те да, готовы воевать долго .
Кто им даст снести ? Кто им даст подойти ,нацгвардия будет охранять царя до конца
Павлик Равлик• 13 октября 2024
Ответ дляE-ducate
З тих, кого читаю я
мені Безсмертний імпонує, але... Не вірю вже нікому. Все продається
Атланта• 13 октября 2024
Ответ дляtanysha777
Тому...
А зараз чим краще? Я не підтримую лояльність до рашки, але і НАТО, всрато, ЕС оце все. Де тут незалежність? Покажіть пальцем? Що то за така незалежність, коли ми від одних відмахалися і примкнули до інших. Ми залежні були все життя, є зараз і надалі в майбутньому буде те саме. Нічого не зміниться, бо психологічно в українців менталітет дитини, якій завжди потрібен хтось старший
nightwoman• 13 октября 2024
Я не розумію як можна відпочивати гласно коли війна. Тобто коли утримують фронт, щоб у твоєму місті ти міг ходити в ресторан або на концерт... Коли моє місто розбили, щоб у вашому місті все було спокійно і ви спали на своїх подушках. Ну як так???
В 22 перші місяці всі благали зупинити фронт, щоб на Київ не дійшли і не окупували. А зараз що?? Від Дніпра до фронта дві години їзди, в першому гульки цілодобово в другому стримування ворога страшною ціною.

Це розуміють ті, хто пережив окупацію або з зони бойових дій і хто туди повертатись не хоче. Але мені все одно, чи прийдеться переміщатись знову бо вже пережили це, а вам????

Я бачу на особистому досвіді, що допомагають армії, волонтерять, плетуть та інше більше ті,хто втратив на цій війні, місцевих все обійшло осторонь в більшості
Атланта• 13 октября 2024
Ответ дляПавлик Равлик
Нет уж, извините. Те, кто берет на себя ответственность и насаждает свои понятия путём принятия определенных законов для наших детей , обязан точно так же следовать этим же законам сам. А то получается так, что эти полудурки воспитывают наших детей по своему усмотрению, а их детей воспитывает другое государство.