Что за ресторан на фото?
Sova splushka• 13 октября 2024
Ответ дляАтланта
Почему? У них же в посвидченни написано, что проходят службу в тцк. Разве нет?
Все правильно, ТЦК є частиною ЗСУ.
І ось ці військові люди кошмарять цивільне населення, що прямо заборонено статтею 17 Конституції України.
Але всім начхати, а деякі ще й захищають їх.
LiliaBella• 13 октября 2024
Ответ дляm.wind
Удалено администрацией...
Так воюйте,кто вам не даёт, диван удобный?
Вам никто ничего не должен.
Сами себя защищайте.
Вам никто ничего не должен.
Сами себя защищайте.
Sova splushka• 13 октября 2024
Ответ дляLiliaBella
Это по всей стране так,травы тцкашников.
Но советчиц возмущает только Киев, когда сейчас взялись за Киев, концерты, рестораны.
А то,что в провинции гребут мужиков как скот на убой, простых работяг,на рынках,на улицах,под АТБ,у проходных заводов,вчера вломились в Фокстрот в Ровно,двери склада выбивала,где работники спрятались,это конечно, нормально.
Мужики сейчас стараются из дома не выходить ,у кого нет броней и отсрочек .
Зато в Киеве до недавнего времени все прекрасно и спокойно -концерты,клубы, рестораны, спортзалы, богатые свадьбы.
Во Львове тоже.
То есть этим людям нормально было,что гребут других,но не их.
Во Львове тоже.
Ніколи це не було нормально, і люди й раніше обурювалися незаконними діями ТЦК.
І я не дуже розумію посилу ’Раз раніше гребли по провінціям, то правильно, що тепер і за Київ взялися’. Ні, це не правильно. Ніде не є правильним творити беззаконня.
Це просто класичне ’розділяй і володарюй’, і на ці граблі українці наступають раз за разом, ніяк не зрозуміючи, що ворог (внутрішній) чи винуватець знаходиться геть не там.
Ответ дляm.wind
Тобто стати ще одним регіоном Росії, жити в страху висловлювати свою думку в поліцейській державі, під постійними репресіями, під тиском корупції та всього іншого, про що ви й самі знаєте. Україна вам здаватиметься квіточкою.
Серйозно? Після дій тцк і воєнного примусу в нас не поліцейська держава? Скільки ще треба щоб силовики вбили людей, які не хочуть воювать, щоб ви зрозуміли, що ми вже на дні?
Ответ дляВероника-2014
Так то они Саакашливи отблагодарили
Так і у нас хаяли пороха, за те що не потопив крим в крові і зе б теж заяли якби пішов на уступки, це очевидно. Але всі б залишились живі, це ключове. Ми можем тільки зараз порівнювати, а тоді багатьом здавалось, що крим можна було відвоювать.
Sova splushka• 13 октября 2024
Ответ дляzajka12
На умовах збередення життя мирного населення
Зберігати життя мирних українців хйло не буде точно.
Так що цей варіант теж нереалістичний для досягнення миру.
І мене дивує, що все ще знаходяться ті, хто вірить в таке.
Ответ дляm.wind
Ой, а может и границы закроют, и мужиков отлавливать/избивать/убивать будут?
Страшно очень!..
Sova splushka• 13 октября 2024
Ответ дляzajka12
Відкриті кордони зберегли б 100%
Ой, не знаю. Більш ймовірно, що хйло діяв би точно так саме: закрив би кордони, всіх примусово мобілізували і на Польщу чи кудись там інакше.
Тому варіант капітулювати - це точно не варіант.
Але й перетворювати Україну на міні-рашку - це теж точно не варіант.
А що робить зараз влада? Правильно, примушує українців вибирати між цими двома ’не-варіантами’, а ми й чубимося охоче між собою.
Знову ’вибираємо’ від двома сортами гівна.
Знову ті ж граблі.
Ответ дляSova splushka
Знову ті ж граблі.
Удалено администрацией...
Sova splushka• 13 октября 2024
Ответ дляzajka12
Удалено администрацией...
Здрастє, як це ні?
Повно чоловіків з ДНР/ЛНР та Криму зараз проти нас вже зараз воює.
Ответ дляm.wind
Мужчины и сейчас живут в страхе. Не просто сказать что-то, а выйти блин на улицу. Вы вообще представляете какая это жесть?
Вероника-2014• 13 октября 2024
Ответ дляSova splushka
Знову ті ж граблі.
Никто давно не верит в это ’пойдет на Польшу/Литву/Европу’
@ альонка@• 13 октября 2024
Ответ дляbegovelik
А чого ця вся орава не на фронті, а шастає Києвом?
Ось погоджуюсь, це в кожному відділенні нахіба стільки?
Natal_ka91• 13 октября 2024
Ответ дляlilu1990
З одного боку я згодна - у країні війна, а люди по ресторанам шастають. І не треба розказувати про економіку. Вона в повній ж і повністю на дотаціях
Відпочити і дома можна
Не можна. Саме тому дітки еліти відпочивають у Монако, може, і за ваші кошти в тому числі. А тут українці надумали в ресторан піти, ск*тиняки такі.
Ответ дляЕленнн
поцікавтесь глибше .., здивуєтесь , чия це парафія... ( а хто у нас недавно всіх воєнкомів міняв?? )
Ну так если вы такая осведомленая, а я такая глупая, так просветите. Зачем мне бегать куда-то отыскивать полезную информацию, если вы нею так хорошо владеете. Вроде бы логичный вопрос?
@ альонка@• 13 октября 2024
Ответ дляMegan_22
Кто не был в отпуске? Вот мы с мужем уже 3 года без отпуска.
Ви з чоловіком на війні?
tanysha777• 13 октября 2024
Ответ дляfox with matches
а це Порошенко кордони закрив? Чи це офіс зрадників та вбивць з Банкової робить?
А хто ж ???????