Всюди влазю• 14 октября 2024

Діти та батьки, відносини між матерями, доньками та онуками

Доброго дня.
Мені 24 роки. Маю донечку (3 роки), чоловіка (військовослужбовця), квартиру (купили декілька місяців тому, за містом), роботу (фельдшер ШД).
Я виросла в селі, жили бідно. Коли мені було 6 років, в мене зявилася сестра, мама мала домашнє господарство, тато мав шиномонтаж, займався грузоперевозками, тобто, почали жити добре.
З моєї памяті, мама завжди поралася по госпоарству, ніколи не гуляла, не пила, постійно знаходилася вдома. Тато любив вийти в люди, мама завжди відмовлялася йти з ним, будь то свято чи ще щось (до його рідних). Коли мені виповнилося 12 років, тато вирішив піти з сімї до іншої жінки. Жили ми в будинку моєї бабуся, бабуся також з нами (мама моєї мами), але мама моя завжди вважала, що це її особистий дім, тато дуже багато всього там набудував (гараж, залив двір цементом, 3 кімнати, кухня), до цього дім складався з 2 кімнат та веранди, тобто, повноцінної кухні не було. Усе покоління мами (десь, з пра пра бабусі) не мали чоловіків, тобто,то на війні пропав, то пили, то ще щось. Ось, я 5 покоління, але чоловік є (тьфу тьфу тьфу)).
Після того, як пішов батько, мати пересиала готувати, вічно сльози, розповіді про те, що батько поганий, що кинув нас, що живе своїм життям. Господарство так і тримала, отримувала аліменти, пенсію бабусі, усім розпоряджалася сама. Тато спілкувався з нами, але іноді я не спілкувалася через те, що мамі не подобалося наше з ним спілкування, зривалася на мені через наше спілкування.
Я дуже добре вчилася, але почалися інші турботи, мамі було важко, я 9 клас закінчила в іншому селі, жила рік у тітки з 14 років, приїзджала додому на вихідні. Мама не давала тітці гроші, тобто, тітка, маючи своїх 2 дітей, годувала ще й мене.
Потім пішла я вчитися, у матері зявився чоловік, коли працював, коли ні, був одружений, але обіцяв розлучитися. Жив в будинку моєї мами. Мама просила мене не приїздити додому, залишатися в гуртожитку. Мені було 17, в мене зявився хлопець. Прийшлося багато пережити (сімя в нього не благополучна, часті сварки, побиття). Потім я влаштувалася на роботу, та й до цього офіціанткою працювала, ніколи не приїзжала з пустими руками додому, сестрі теж намагалас щось з одягу купляти, різниця в 6 років у нас.
Потім я зустріла свого чоловіка. Швидко завагітніла, вийшла заміж *по зальоту*, як то кажуть. Але я хотіла дитину, з минулим хлопцем не виходило завагітніти, це був один з поводів для скандалів та рукоприкладства(коли пив, тверезий носив мене на руках,як мені здавалося). Я була готова, як мені здавалося, ростити дитину одна, але чоловік теж був радий дитині. Його батькам я подобалася, але потім щось пішло не так, чоловік поїхав на заробітки в іншу країну, посварилися зі свекрухою по його приїзду, вперше.
Потім народила дитину. Жили окремо, я зняла квартиру, пологи, все оплатила сама. Чоловік працював на малооплачуваній робоі, а гроші по приїзду з закордону віддав матері своїй. Були думки навіщо я виходила заміж. Потім ще й почалися дуже сильні пьянки, війна...
Я теж в/с, саме в лютому пішла в декрет, на початку.
Були збереження, робота онлайн підвернулася (типу, піраміди).
Так і жила. У мами. З початком війни поїхали до моєї мами. Чоловік витримав там 3 дн і поїхав до своїх батьків. Дитині було 3 місяці.
Мати почала казати, що я теж без чоловіка, невдаха.
Я дуже важко це все переживала, а ще й дитинка на руках.
Колишній приходив миритися, але я не бачила сенсу, потім помирилися з чоловіком.
Жили окремо, в пгт на квартирі.
Чоловік пішов служити. Я не витримувала вдома одна, тим паче, мріяла про свій будинок, треба було заробляти, та й не люблю я не мати навіть гривні своєї.
Про будинок мріяла, тому що втомилася жити на зйомних квартирах, хотілося мати своє, аби ніколи не прибігати за допомогою ні до кого...
Вийшла на роботу, на силу залишила доньку з мамою та сестрою. Я забезпечувала і їх, і її, значну частку грошів віддавала їх,а інше відкладала, не дозволяючи собі купувати щось *зайве*, лише найнеобхідніше.
Постійно на роботі, підвищення,іноді,могли кудись вийти з чоловіком ,але в вільний час я їздила до дитини з чоловіком разом, звонила по відеозвязку, чула що я погана мати, картала себе. Тому швидко звільнилася з роботи (через рік).
Купили квартиру, забрала дитину, влаштувалася на звичайно добову роботу.
Сестра поїхала від нас.
Чоловік кинув пити, але зрадив, тому що через усі нерви мої,я почала говорити за розвод, мамі чоловік не подобається мій. Гроші всі в сімю ніс і несе.
Але так... Служба... Я разом з дитиною, благоустрій квартири, робота, бо треба багато що купувати дитині, в квартиру, собі, також, стаж йде, я працюю 1/2,1/3,1/4, як коли... Але 1/2 мінімум.
За допомогою звернутися можу лише до матері.
Але мати часто каже звільнитися, сидіти вдома, я розумію, що не той час, щоб сидіти бтрішки без роботи, чоловік розчаровував, тому не можу показувати свою слабкість,хоч зараз усе й нормально, наче.
Я все мовчки стерпіла. Мати вважає, що я маю бути щаслива, що маю чоловіка і він повинен гроші мені давати, а я сидіти вдома лише з дитиною.
До садочку дитина ходе. Але садочок до 12.00, як мінімум, поки.
В селі няню не знайдеш.
Відчуваю себе егоїсткою, але з іншого боку за мною дивилася бабуся і її ніхто не питав хоче вона цього чи ні. Тато 12 років був поруч з мамою. Навіть, більше. Тобто, мама не знає що таке бути одній з дитиною 3 років.
Їй допомагали бабуся, тато, тітка (старша сестра).
А мені вона *не обязана*.
Так то воно так,але щойно у мами якісь проблеми - вона біжить до мене, за ті гроші, що я платила, щоб вона дивилася за дитиною вона купила багато техніки, шафи, ліжка додому... А зараз я нічого не даю, ну, по мєлочам лише...
Але вона була ініціатором мого звільнення з тієї роботи, на якій я могла забезпечувати всіх, я сумувала за дитиною, прививали почуття провини ще й...
А зараз я отримую сама ті гроші,які давала матері щомісяця...
Мати каже *ну в тебе ж чоловік заробляє*
Типу, я повинна з його грошей їй давати.
І що няні в місто коштують дорого, а я їй в місяць давала 10 тісяч і це було мало. При тому що вона з маленького господарства навіть 10 тісяч не має в місяць.
Тобто, я давала більшу суму, ніж вона заробляла, та щей дитину й себе окремо забезпечувала, відкладали, купила квартиру...
Не знаю що робити. Чоловіка нема поруч, підтримки нема від матері, якщо я звільнюся з роботи, то впаду в депресію, тому що без роботи сидіти не вмію...
Що б Ви порадили?
автор Всюди влазю • 14 октября 2024
каже що любить онуку, але мені легко, бо в мене є чоловік, а їй важко... В чому моя вина, що в неї немає чоловіка? При чому тут я? Адже 12 років вона не будувала своє сімейне життя, а згадала про це лише, коли в мене зявився чоловік і дитина... І я почала звертатися за допомогою

Дякую_аж_підскакую• 14 октября 2024
Перекажіть хтось стисло бумбласка 🥹 дочитала до ’ніхто не мав чоловіка, а я маю тьху-тьху’ а потім побачила, що кінця тексту невидно
автор Всюди влазю • 14 октября 2024
зараз треба свою квартиру доводити до ладу, дитина, чоловік не поруч, вічні хвилювання за нього, дитина..
Dark_Elf• 14 октября 2024
Прямо сценарий для блокбастера
Незнакомлюся• 14 октября 2024
Если хорошая фигура ищи нового мужа
Дідова баба• 14 октября 2024
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Там ще був бувший який бив її бо автор не могла завагатніти.скілтки тоді автору було? 18-19років?
Най хоч раз• 14 октября 2024
Кто-то осилил эту сагу? Можно коротко?

Дідова баба• 14 октября 2024
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Стисло всі на авторі їздять.
А їй це не подобається.
Добре що в 24 а не 48 років
Най хоч раз• 14 октября 2024
Ответ дляВсюди влазю
Надо ещё родить. В любой непонятной ситуации надо рожать.
Дідова баба• 14 октября 2024
Ответ дляНезнакомлюся
Если хорошая фигура ищи нового мужа
Перший бив пив, другий бив пив зраджував
Може той .. не треба?
автор Всюди влазю • 14 октября 2024
Ответ дляДякую_аж_підскакую
чоловік на війні, я працюю 1/2,1/3,1/4, мати проти моєї роботи, порікає що в мене є чоловік, я зійду з розуму якщо не буду працювати, дитина лише до 12.00 ходить до садочку, не розумію що робити... Зі мною бабуся сиділа, її ніхто не питав хоче вона чи ні
дуже обідно, бо моє дитинство пройшло з батьком, мамою, тіткою,бабусею,без війни, від мами не вистачало уваги... Грошей не завжди вистачало... А тут вистачає всього, але цю добу мати не горить бажанням сидіти з дитиною,а я зходжу з розуму ,якщо геть без роботи
Та й гроші лишніми не бувають
Я допомагаю матері по мєлочам, раніе давала 10к за те, що вона сиділа з дитиною,але рідко бачила дитину,попрікання слухала...
автор Всюди влазю • 14 октября 2024
Ответ дляDark_Elf
Прямо сценарий для блокбастера
Так, таке життя, буває)
автор Всюди влазю • 14 октября 2024
Ответ дляНезнакомлюся
Если хорошая фигура ищи нового мужа
Навіщо? Якого? Заброньованого чи обмежено придатного?Де шукати, якщо постійно з дитиною або на роботі? Чоловік виправився, проблема, що не поруч...
Най хоч раз• 14 октября 2024
Ответ дляВсюди влазю
Та й гроші лишніми не бувають
Прекратить помогать и общаться. 10 тыс можно на няню потратить.
Дякую_аж_підскакую• 14 октября 2024
Ответ дляВсюди влазю
Та й гроші лишніми не бувають
Ну що ж робити...дитину у садочку до вечора привчати залишати?
автор Всюди влазю • 14 октября 2024
Ответ дляДідова баба
так. не 14 і не 15 же ж))
автор Всюди влазю • 14 октября 2024
Ответ дляНай хоч раз
Кто-то осилил эту сагу? Можно коротко?
можна вийти з обговорення
Най хоч раз• 14 октября 2024
Ответ дляВсюди влазю
Какая прелесть. То есть, Вы потенциально готовы искать нового мужа, было бы больше свободного времени?
Аз, да, Вы ж должны отработать за все поколения женщин в семье, у кого мужей не было
автор Всюди влазю • 14 октября 2024
Ответ дляДідова баба
Стисло всі на авторі їздять.
А їй це не подобається.
Добре що в 24 а не 48 років
тільки автор іноді думає,що сама заварила кашу і не права,а виправити не знаю як і як що робити

автор Всюди влазю • 14 октября 2024
Ответ дляНай хоч раз
цікава думка, але проходьте мимо з такими порадами))
автор Всюди влазю • 14 октября 2024
Ответ дляДідова баба
Може той .. не треба?
не, дрйгий не бив, пив, але це в минулому, зрада так, але зараз все добре
Суть в тому що не поруч
Най хоч раз• 14 октября 2024
Ответ дляВсюди влазю
А Вы резкая, как ситро. С матушкой тоже так разговариваете или глазки в пол?
Dark_Elf• 14 октября 2024
Ответ дляВсюди влазю
Та й гроші лишніми не бувають
Ааааа, теперь понятно! Вы хотите, чтобы ваша мать с ребенком сидела, пока вы на работе?
Веселуха Муха• 14 октября 2024
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Муж есть, но такое, изменил ей, мама не помогает с внучкой, автор живёт сама, муж военный, пить бросил, хз будут ли они вместе после войны или нет, не понятно...
автор Всюди влазю • 14 октября 2024
Ответ дляНай хоч раз
де її в селі шукати?
автор Всюди влазю • 14 октября 2024
Ответ дляДякую_аж_підскакую
садочок до 12 працює,це село,поки так
Най хоч раз• 14 октября 2024
Ответ дляВсюди влазю
де її в селі шукати?
Ну, вы умная и бойкая, найдёте.
автор Всюди влазю • 14 октября 2024
Ответ дляНай хоч раз
Ні, я відповіла на тупе питання тупою відповіддю
автор Всюди влазю • 14 октября 2024
Ответ дляНай хоч раз
з усіма говорю,як вважаю за потрібне
автор Всюди влазю • 14 октября 2024
Ответ дляDark_Elf
так, а якщо ні,то як інакше?
я не хочу, в тому то і річ
а варіантів не багато