Магиня• 14 октября в 20:01
шАги...
Чи важливо для вас, що наші нові монети, вірогідно, називатимуться шАги?
Результат:
вже голосів:
36 (40.45%)
Так, важливо. Я - проти!
34 (38.2%)
Байдуже
14 (15.73%)
А що таке шАги?
5 (5.62%)
Так, важливо. Я - за!
Дуболом• 14 октября в 20:03
Очень в тему новая реакция ’клоун’.
Мне эта клоунада уже надоела
Кучерявочка• 14 октября в 20:04
Це повний капець...
У мене вчора на ринку вперше відмовилися брати 2 по 50 копійок в якості оплати як 1 грн.
Тобто перші ознаки виходу з ринку останньої розмінної монети, яка ще якось трималася.
Тобто сенс перейменовувати й так нуль.
А вибраний варіант, який викликає асоціацію з ’крок’ москальською мовою - це я навіть не знаю, як прокоментувати, і яким дебілом треба бути, щоб вибрати саме цей варіант.
Тобто сенс перейменовувати й так нуль.
Летала_НаМетле• 14 октября в 20:04
Ответ дляДуболом
Очень в тему новая реакция ’клоун’.
Мне эта клоунада уже надоела
Почему клоунада? Это очень важно. Нужно как можно скорее оборвать все связи. Шаги - это один из шагов к этому, наряду с переименованием улиц, сносом памятников и переносов дат.
Дуболом• 14 октября в 20:06
Ответ дляЛетала_НаМетле
Согласна. Нам остался самый главный шаг, отказаться от кириллицы
Летала_НаМетле• 14 октября в 20:07
Ответ дляДуболом
Да. Удивляюсь, почему до сих пор этого не сделали.
Тётя Хрюша• 14 октября в 20:13
Ответ дляЛетала_НаМетле
Мля, не подкидывайте им идеи.
Птица Говоруша• 14 октября в 20:13
Важно...нет! Ну будут и будут, а что теперь жопу рвать из за этого? Сегодня переименуют, через пару месяцев все и забудут что были копейки.
Магиня
• 14 октября в 20:15
Я, особисто, проти.
І поясню, чому.
Наразі дріб´язку вже майже немає. Дуже мало ми користуємось металевими грошима номіналом менше, ніж гривня. Назва українських грошей ’гривня’ - мені дуже подобається і цілком влаштовує.
І поясню, чому.
Магиня
• 14 октября в 20:16
Ответ дляСоображалочка
Чому ’шаги’ а не кроки?
До речі, а ось це - питання...
Птица Говоруша• 14 октября в 20:17
Ответ дляМагиня
Я, особисто, проти.
І поясню, чому.
Так вот именно Гривня так и будет, а мелочь которой почти ник то и не пользуется будет Шагами(возможно) Не факт ещё.
Летала_НаМетле• 14 октября в 20:17
Ответ дляМагиня
До речі, а ось це - питання...
Потому что они молятся на УНР, это их идеал. А шаги - оттуда.
Нервогенератор• 14 октября в 20:18
Это очередной способ освоить несколько миллионов бюджетных гривет. А вот на поднятие минималки денег нет.
Кучерявочка• 14 октября в 20:18
Ответ дляСоображалочка
Чому ’шаги’ а не кроки?
Типу історична розмінна монета.
Але таких історичних варіантів штук 20 є різних.
Найбільш коректно було б взяти теж історичну ’куна’.
Та чомусь їм вперлося саме в ’шаг’, хоча це навіть на середнячок історичності не тягне.
Магиня
• 14 октября в 20:21
Ответ дляКучерявочка
Типу історична розмінна монета.
Розкажіть це голові Нацбанку, який зараз вєщав з трибуни Марафону...
Трільчиха• 14 октября в 20:21
Сейчас надо создать комитет по обсуждению этой проблемы, потом запихнуть опросы в дию, потом разработать новый дизайн и поменять оборудование, короче это ж сколько бабла можно отмыть. А если вы против - значит не патриот и вообще за рашку
Кучерявочка• 14 октября в 20:24
Ответ дляЛетала_НаМетле
Ні, це не має відношення до УНР.
Шаг — дрібна розмінна монета, з’явилася в обігу на українських землях у XVII столітті.
Кучерявочка• 14 октября в 20:30
А ось цього я навіть не знала:
У Російській імперії 1 шаг = 2 копійки, через що пізніша російська мідна монета номіналом 2 копійки отримала в народі назву «шаг». Після 1839 року, через позначення номіналу на мідних російських монетах «2 копійки сріблом», найменування «шаг» було перенесене на номінал у «1/2 копійки сріблом» (інша назва «деньга») і вживалося до 1917 року[7].
Так активно хочуть відірватися від раші, що для перейменування вибрали не те що асоціативну з рашею назву, так ще й історичну монету, що мала ходіння в раші? Ідіоти...
Тріль!• 14 октября в 20:30
Так а нащо ці шаги, якщо копійок майже нема в обігу? 10 і 50 копійок, яких мабуть скоро теж не буде
Сливочная пенка• 14 октября в 20:30
Ага ага, изъять и утилизировать старые, наклепать новые, информационная поддержка этого всего, то шо надо вообще сейчас
Луноходик_Ик• 14 октября в 20:41
На кассе кассир: десять шагов. А покупатель, на десять шагов отошёл - что?
Этожзвяздаяегообожаю• 14 октября в 20:49
Підтримую.Але я краще перейменувала б на півгривні 1/2,чверть 1/4,та десяту 1/10.
Этожзвяздаяегообожаю• 14 октября в 20:53
Ответ дляАnnеt
что там по мосту? стоит? или копейки переклёпывать важнее?
Їх клепають постійно.І паперові і металеві.
Мова не про заміну,а про впровадження нової назви.Просто паралельно будуть ходити,а з часом нові витіснять старі.
Заміна назви буде,на яку,я не знаю.Шаги згадувались в українській літературі.Шевченко,Котляревський,Тичина,Л.Українка.
Кучерявочка• 14 октября в 20:57
Ответ дляЛуноходик_Ик
Сто шагов назад тихо на пальцах...
Кучерявочка• 14 октября в 20:59
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Ви прикидаєтеся чи справді така наївна?
Не тільки клепанням нової монети все обмежиться, це треба замінити фуєву тучу законів, документів, внести зміни в усю ту бухгалтерську тему, та це капець просто скільки зачепить всього!!!!
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
надоело жить во время перемен. сперва противные 90-е, потом немножко пожили в 2000-х спокойно и, видимо, хватит с нас.