Попихтю та й годі• 15 октября 2024

Постельное, какое покупаете?

Хочу фланель и сатин семейный.Какой выбрать?
Туся муся• 15 октября 2024
Беру сатин Jysk. Мне нравится качество
Туся муся• 15 октября 2024
English Home тоже хорошее качество
Бабуся Бетман• 15 октября 2024
Я икею беру по старинке. Без сюрпризов
Водійка хімарса• 15 октября 2024
Икеа
Ненька наша• 15 октября 2024
Шию на замовлення, втомилась від сюрпризів фабрик, то вилиняє, то катишки, то ще щось.
Мамзелькіна• 15 октября 2024
Jysk сатин та maison d´or з вишивкою
Ну ниче се• 15 октября 2024
Инглиш хом,БСК,Икее в последний раз красилось,но простыни на резинке их классные
Ждушечка• 15 октября 2024
TAC
Джем Шакіри• 15 октября 2024
Икея. Цена =качество.
Анонимарик• 15 октября 2024
Старим користуюсь. Жодне не подобається
Ума Палата• 15 октября 2024
Юск
Весёлая морковка• 15 октября 2024
в цей раз купила вілюту - ранфорнс, сподобалося. юск для мене взагалі не зрозумілий, може у них і є з натуральних тканин, але я не бачила гарного, інглиш хоум - за їх ціну дуже погана якість.
миссАрфография• 15 октября 2024
Не изменяю TAC
Ms. Сама прямота• 15 октября 2024
Юск часто пишуть. Там все постельное хорошее? Смотрю на сайте - большой разброс в цене по ним
Н@Диете• 15 октября 2024
Ответ дляВесёлая морковка
В Юску класні тканини, але там розміри незрозумілі, мені на жодну стандартну українську постіль не підійшли.
Інглиш брала по знижкам - жах, вилиняло плямами і сіло, може з дорогих краща, але ж там ціни кусаються.
Весёлая морковка• 15 октября 2024
Ответ дляН@Диете
зрозуміла, взагалі я впевнилася що краще турків ніхто не робить, але платити біля 4-6 т за сімейний з сатину люкс не можу собі дозволити
Укр_жіночка• 15 октября 2024
Ответ дляН@Диете
Много инглиша уже лет 8 пользуюсь, все отлично, как новое, беру всегда на скидках
Укр_жіночка• 15 октября 2024
Ответ дляНу ниче се
Покажите какие имеено простыни на резинке нравятся?
Пускаю бісики• 15 октября 2024
Ответ дляНенька наша
Теж шию, але сама
Пускаю бісики• 15 октября 2024
Ответ дляВесёлая морковка
А склад написаний ви не бачите на товарах Юск?
Весёлая морковка• 15 октября 2024
Ответ дляПускаю бісики
в тім і питання що бачу і коли там написано полікатон, я розумію - нашо дурити народ полікотоном)))
Пускаю бісики• 15 октября 2024
Ответ дляВесёлая морковка
😁, там де пише 100 % бавовна- обходите повз? Кругом зрада і всі брешуть?
Дивіться дорогі набори, а не дешеві.
БеллаДонна• 15 октября 2024
Ответ дляДжем Шакіри
Икея. Цена =качество.
Яка ціна?
Весёлая морковка• 15 октября 2024
Ответ дляПускаю бісики
Дивіться дорогі набори, а не дешеві.
причому тут зрада? мене дивую що комусь взагалі прийшло у голову зробити постіль з синтетики. і я не казала що вони брешуть
БеллаДонна• 15 октября 2024
Ответ дляДжем Шакіри
Икея. Цена =качество.
Яка ціна двоспальне?
КараПузовна• 15 октября 2024
Ответ дляВесёлая морковка
А где вы смотрите? Сейчас полно в инете продавцов турецкого и даже с самой Турции высылают. Можно и по бюджету найти
Весёлая морковка• 15 октября 2024
Ответ дляКараПузовна
треба пошукати
Оце так цабе• 15 октября 2024
Ответ дляMs. Сама прямота
Там есть разные серии. И на ощупь ращные ткани. Есть обычные ХБ...они по цене недорогие. А есть тонкий, как батист хлопок. Дорогие комплекты. По скидкам, можно хорошую цену выловить. Плюс, в дорогих комплектах змейки на наволочках, пододеяльниках... Фланель понравились их комплекты, не скатались за сезон. Минус, что без простыни идут. На резинке брала махру простынь - не понравилась, тонкая и скаталась...вид не очень -))
Пускаю бісики• 15 октября 2024
Ответ дляВесёлая морковка
А натуральної в них нема?
Завжди була постіль, яка мала у складі поліестер.
Назвіть мені виробника, який продає постіль виключно 100 % бавовна?
В Юск вказаний правдивий склад і є вибір, ціна вам просто не подобається. Інші виробники взагалі пишуть неправду, але покупці ведуться на ціну.
В Юск є натуральна постіль.
Весёлая морковка• 15 октября 2024
Ответ дляПускаю бісики
А натуральної в них нема?
В Юск є натуральна постіль.
ок