Мандолина Бу• 15 октября 2024

Как вы сдаёте ттг, принимаете перед анализом таблетку?

С эутироксом ттг 2, без 3.8. Как правильно сдавать? Я за границей,сложно добиться похода к врачу.
ЧупакабраЗеБест• 15 октября 2024
правильно сдавать без таблетки.

Сон і дрімота• 15 октября 2024
Без таблетки
задумчивая мордочка• 15 октября 2024
Таблетка после анализа
Гарантую неперелевки• 15 октября 2024
И так, и так. Разницы нет, проверено) тироксин не выводится из организма за сутки. Это несколько дней надо не пить тогда.
мадам Везувий• 15 октября 2024
Прийнята в той же день таблетка ніяк на ТТГ не вплине
І ви його рівень на еутрироксі вимірюєте, взагалі-то
Свій варік• 15 октября 2024
Я не пила. И ни ела). Потому что, где я вместе с ТТГ берут и другие анализы.
Роза в вазі• 15 октября 2024
Діла рекомендує не приймати таблетку не через тироксин, а через допоміжні речовини таблетки.

автор Мандолина Бу • 15 октября 2024
Ответ длямадам Везувий
Чому тоді така різниця велика в результатах?
Завтра не пью• 15 октября 2024
Ответ дляМандолина Бу
это странно - эутирокс так быстро не действует
Не любовница• 15 октября 2024
Ответ дляМандолина Бу
Спитайте у лікаря.
мадам Везувий• 15 октября 2024
Ответ дляМандолина Бу
Різниця при прийомі еутироксу та без? Тому що він діє
У різницю 2 та 3.8 при постійному прийомі, тільки через прийняту/не прийняту таблетку безпосередньо перед аналізом я не вірю
Ромашка -3390• 15 октября 2024
Зачем вы пьете гормоны при ТТГ ниже 4?
ЧупакабраЗеБест• 15 октября 2024
Ответ дляРомашка -3390
Зачем вы пьете гормоны при ТТГ ниже 4?
врачи прописывают. есть инструкции. я так в реанимацию уехала.
очнулась уже прооперированная.
Ромашка -3390• 15 октября 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
очнулась уже прооперированная.
Ну во первых я не вам писала, во вторых научитесь вежливому поведению в чате
ЧупакабраЗеБест• 15 октября 2024
Ответ дляРомашка -3390
я вам не написала ни одного плохого слова.
Аноним ФЕЯ• 15 октября 2024
Ответ дляРомашка -3390
Зачем вы пьете гормоны при ТТГ ниже 4?
Я не автор, але зрозуміла так, що в автора 3,8 саме на фоні прийому еутироксу, без нього буде вищий. Ми ж не знаємо при якому ттг розпочався прийом еутироксу.
В мене, наприклад, щитовидка повністю видалена і я на пожиттєвій замісній терапії, ттг 3,6. Це ж не означає, що його можна не приймати.
ЧупакабраЗеБест• 15 октября 2024
Ответ дляАноним ФЕЯ
какую дозу вам прописали?
Аноним ФЕЯ• 15 октября 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
какую дозу вам прописали?
Розпочинала з дози 100, поступово дійшла до 175, але пройшло вже більше 10 років після операції.
ЧупакабраЗеБест• 15 октября 2024
Ответ дляАноним ФЕЯ
ого, я и не знала что такие дозы бывают.

Аноним ФЕЯ• 15 октября 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Максимальна існуюча 150, доводиться 2 таблетки приймати 150+25. Ендокринолог казала, що в л-тироксині наче є такі дози, але вже до еутироксу звикла.
Я не Тролль• 15 октября 2024
у мене л-тироксин і тіромель, то я не приймаю.
л-тироксин треба запивати водою щоб він не почав розчинятись в роті, а я як правило кілька аналізів здаю (бо знаю що ТТГ сам по собі неінформативний), тому тащу таблетки і пляшечку з водою з собою і приймаю одразу після здачі крові.
мадам Везувий• 15 октября 2024
Ответ дляЯ не Тролль
Воду треба пити перед аналізом, щоб підвищити текучість крові
Ромашка -3390• 15 октября 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Ну да , вижу убрали слово ,, отвали’
И правильно
Ромашка -3390• 15 октября 2024
Ответ дляАноним ФЕЯ
Пфффф, ну вы же не равняйте ситуации когда щитовидка полностью удалена и когда она есть и ТТГ вроде как нормальный
Это две совершенно разные ситуации
ЧупакабраЗеБест• 15 октября 2024
Ответ дляРомашка -3390
Ну да , вижу убрали слово ,, отвали’
И правильно
я его не убирала. отвали я писала не лично про вас,а общее отношение к пациенту.
Готова до другої• 15 октября 2024
Перед сдачей анализов спрашивала у эндокринолога своего, он сказал что это не имеет значения
автор Мандолина Бу • 15 октября 2024
Ответ дляРомашка -3390
Зачем вы пьете гормоны при ТТГ ниже 4?
Потому что у меня еутиреоз в стадии компенсации таблетками, если бросить то снова будет гипотериоз и увеличение правой доли щитовидки
Я не Тролль• 15 октября 2024
Ответ длямадам Везувий
та у мене і так все ок з кров´ю, а на сайті лабораторії по моїм аналізам написано не пить
Я не Тролль• 15 октября 2024
Ответ дляМандолина Бу
все правильно. у мене останній раз ТТГ був взагалі 0,035, давно не здавала, зараз мабуть ще менше.
і це абсолютно нормально коли гіпотиреоз компенсується
автор Мандолина Бу • 15 октября 2024
Ответ длямадам Везувий
Який сенс брехати? Ось аналіз за 9 вересня з таблеткою і за сьогодні без таблетки