Новопоштинская• 15 октября 2024

Не можу нормально спілкуватись з мамою

Моїй мамі 48 років, так сталось, що в нас працював лише тато, а мама була домогосподаркою. Тато захворів та помер, то відповідно мамі довелось вийти на роботу. Я живу та працюю в іншому місті, допомогати грошима мамі в мене не виходить, так як не маю власного житла, а орендую + не така велика зп. Але періодично можу зробити подарунок: телефон, пилосос, мультиварку або щось з косметики. Є ще молодший брат, він працює та дає половину мамі на продукти. З виходом мами на роботу їй ну все не подобається, то робота не така, то колектив. Я її намагаюсь підтримати, раджу не звертати увагу, наводжу якісь власні приклади, ну або паралельно щоб пробувала щось інше, поки не знайде підходящий варіант. Але мамі все не так, шукати інше вона не хоче, каже як їй важко, як вона бідує з цими роботами, що через роботу не встигає робити хатні справи. В мене вже сьогодні ввірвався терпець, не можу вже це слухати. Я сама почала підробляти ще в школі, а в універі повноцінно працювала, платила за гуртожиток та всі свої потреби. Бувало так, що спала по 2-3 години. А коли казала мамі, що мені важко, то вона казала "робота є робота". Що можете порадити?
КаРаКаТиЦа• 15 октября 2024
При этом у мамы есть папа , но я всем должна всегда и если не по ее крик истерика и я самая ужасная, я ей говорю зачем ты жила с папой если он тебя не содержал не помогал , а она говорит ради нас при этом и брат с института работал , я на президентскую стипендию вышла получала больше их зарплаты на то время и еще до стипендии подрабатывала, вечно папа пил они ругались и это все ради нас

автор Новопоштинская • 15 октября 2024
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Шкода, що у Вас так склалось((
Саджу все зарання• 15 октября 2024
Как противно читать такие темы, где дочь обсирает свою маму и ей так нравится как её обсирают советчицы. Действительно плохая мать, раз вырастила такую дочь и добавить нечего не общайтесь, заблокируйте её к чертям
Просто красавица• 16 октября 2024
Ответ дляНовопоштинская
Це їй зараз 48, але вона ще роки 3 тому казала, що ми з братом такі егоїсти, про неї не думаємо, хоча мені тоді було 21, а брату 18, ще самим важко((
Оце в мене свекруха така скотина. Легше пристрелити
ЧупакабраЗеБест• 16 октября 2024
Ответ дляНовопоштинская
Я намагаюсь так і робити, але вона мені кожен день дзвонить після роботи та може годину це розказувати((
она вас эмоциальнально использует. она поменялась с вами местами. это вы должны ей жаловаться на жизнь, быть под ее опекой и получать советы и помощь.
а не она.
она видимо всегда была ребеночком.
хорошо устроилась.
Ей надо трудиться, труд облагораживает.
вы и сама это знаете на свеой шкуре.