Моль Моллівна• 19 октября 2024

Рекомендую фільм. Не для любителів мила

«Суддя» Фільм класний, глибокий і навіть кримінал. Дивно, що раніше його не бачила.
Стрекозей• 19 октября 2024
Дякую. А я пораджу Нарко, історія Ескобара. Супер!

неДоПриличий• 19 октября 2024
Ответ дляСтрекозей
Це про того, що в трусах на фото?
Плету корзинки• 19 октября 2024
Ответ дляСтрекозей
Там 3 сезони, про Екскобара тільки два перших. Третій про картель Калі і окремо вийшов останній серіал Нарко: Мексика про картель Гвадалахари, який очолював не менш знакова фігура кримінального світу на ті часи Фелікс Гальярдо. Усі події та долі учасників картелей між собою тісно звʼязані.
Як на мене, то Нарко: Мексика самий сильний і за подіями, і за персонажами. Хоча усі частини шикарні.
hrystia• 19 октября 2024
Дякую за рекомендацію. Якраз шукаю фільм на вечір.
Стрекозей• 19 октября 2024
Ответ дляПлету корзинки
Дякую, не знала що є ще один серіал. Теж подивлюсь , мені прям дуже подобається.
Плету корзинки• 19 октября 2024
Ответ дляСтрекозей
Нарко: Мехіко продовження історії у трьох сезонах, але його засновники вирішили випустити як окремий серіал. Подивіться, будете в захваті.