Миловидна леді• 19 октября 2024

Це вже кінець? Друзі, старе життя …

Живу не в Україні.
Проїздом були мої подружки, куми у сусідньому місті. ( 80 км)
Я погнала як дурна з радості. Зустріла в аеропорту з плакатом. Готувалася. Зняла апартаменти для всіх
Замовила ресторан
….………
В ресторан не пішли, іли те що мали ( вони сказали що були втомлені)
Вранці домовилися, що сходимо гарно поснідаємо , але в останній момент вони вирішили не витрачати час і поснідати в Макдональдсі
Я зробила вигляд що мушу їхати, бо виявилося що маю термінові справи….
Це кінець
Ніхто нікому нічого не зобовʼязаний
Просто мені надскладно з цим змиритися…
Я їхала додому і плакала
автор Миловидна леді • 19 октября 2024
Ответ дляМанка Я
Ви дуже навʼязлива, люди втомилися з дороги а ви зі своїми розвагами
Мені по часу було так само їхати як і їм. З якої дороги?

Да, я блондинка!• 19 октября 2024
Ответ дляМиловидна леді
В сенсі? Я хотіла нормально поговорити і я замовила ресторан. І я запросила в ресторан друзів
А почему нельзя нормально поговорить в номере?
Ну не хотели они в ресторан
ХвостПистолетом• 19 октября 2024
Ответ дляМиловидна леді
Так, наївність
Все знаю і все розумію просто мені складно.
автор, так а чому ви не попередили про свої плани? Може у них не було грошей оплачувати ресторан, а за ваш рахунок не хотіли. Чого засмучуватись, якщо ви ймовірно просто не зрозуміли один одного?
автор Миловидна леді • 19 октября 2024
Ответ дляДиректриссимо
Так ви замовили апартаменти для всіх? Ви всі там жили? Не зрозуміла. Ви побачилися?
Так, я замовила і всі там переночували сьогодні
автор Миловидна леді • 19 октября 2024
Ответ дляХвостПистолетом
1) попередила
2) попередила що пригощаю
Да, я блондинка!• 19 октября 2024
Ответ дляМиловидна леді
С отдыха. Они были не дома, ехали домой.
На отдыхе наразвлекались и хотели просто отдохнуть.
Манка Я• 19 октября 2024
Ответ дляМиловидна леді
А нащо ви їхали, вас хтось просив? У людей свої плани, може подружка з коханцем там зустрічалася в ви зі своїм здрасте

Рожайтретьего• 19 октября 2024
А зачем обязательно вечером ресторан, а утром «гарно поснідати»? В аппартаментах и в Макдональдсе пообщаться нельзя? У них явно мало времени было, усталость, какие-то дела.
Мона_Лиса• 19 октября 2024
Ответ дляМиловидна леді
Вони з вами не спілкувалися?
Да, я блондинка!• 19 октября 2024
Ответ дляМиловидна леді
Значит у вас было полно времени наговориться .
автор Миловидна леді • 19 октября 2024
Ответ дляДа, я блондинка!
Ну не хотели они в ресторан
Ну не змогли поговорити
Вони пили до ранку , я слова вставити не могла
Вранці домовилася за сніданок , потім перегралося все
Посудомойка• 19 октября 2024
Ответ дляМиловидна леді
Ну то розважайтеся
Бо у вас завеликі запити як для такого форуму
У меня завеликі запити? Это вы здесь надуманные проблемы решаете. А я развлекаюсь. В перерывах на работе.
автор Миловидна леді • 19 октября 2024
Ответ дляДа, я блондинка!
Ха😀
Директриссимо• 19 октября 2024
Ответ дляМиловидна леді
То ви таки бачилися, це ж добре. А ресторан… то може в них грошей не було зайвих? Одягу відповідного? Я б теж не пішла… бо ні одягу ресторанного, ні взуття… а за чужий рахунок не хотілося б. А чому в номері поїсти та поговорити для вас не підійшло?
Да, я блондинка!• 19 октября 2024
Ответ дляРожайтретьего
+1 автор хотела развлечения, а другие не хотели.
автор Миловидна леді • 19 октября 2024
Ответ дляМанка Я
Ну звісно мене запросили)
Посудомойка• 19 октября 2024
Ответ дляДа, я блондинка!
Тоже не поняла. Но мы тут не одни
Я щас попкорн возьму и к вам.
Да, я блондинка!• 19 октября 2024
Ответ дляМиловидна леді
Ну не змогли поговорити
А с чего вы взяли что они б с вами в ресторане говорили, а не пили?
Файна дівка• 19 октября 2024
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
за такое количество времени вы должны были закрыть этот гештальт за счет увеличения нейронных связей, т е поразмышлять и вынести правильные уроки)
Такие все умные! А сами ещё и не такое на форум несут, а вообще гавно какое-то. Типа муж смотрит порно, муж переписывался с кем-то. Вообще смехота, а вы слезы льете.

ХвостПистолетом• 19 октября 2024
Ответ дляМиловидна леді
1) попередила
2) попередила що пригощаю
я не ваші подружки, але не хотіла б щоб мене пригощали в ресторан. Якщо вони запросили вас з собою в Макдональдс, то проблема точно не в вас і не в ваших стосунках, а в їхньому ставленні до ресторану)

Ми сьогодні з чоловіком збирались на суші, і в останній момент вирішили замовити длодому. Тому не засмучуйтесь і не накручуйте себе дарма.
Алесс• 19 октября 2024
Ответ дляМиловидна леді
Ну то розважайтеся
Пригласите меня)
Сходим с вами в ресторан,погуляем.
Я за границей не была никогда
автор Миловидна леді • 19 октября 2024
Ответ дляАлесс
Пригласите меня)
Сходим с вами в ресторан,погуляем.
Я за границей не была никогда
Як ви доїдете 4000 км?)
lilu1990• 19 октября 2024
Автор, у нас так з подругою все

Вона живе своє найкраще життя за кордоном відколи війна, виїхала ще не чуючи тривог чи вибухів і навіть не знає що це таке

А в мене уже немає наснаги підтримувати пусті розмови про шопінги і якусь дурню про її життєві дрібязкові проблеми на фоні того з чим стикаюсь кожен день у воюючій країні

Коли я їздила у Польщу, бачилися у Варшаві... ми різні люди вже...
Марфа Українівна• 19 октября 2024
Ответ дляМиловидна леді
До вас додому?
До подружок, але можете і до мене, якщо бажаєте)
Може ще третю?• 19 октября 2024
Ответ дляАльфасамка
старість це коли до тебе на ВИ
Вы правы
автор Миловидна леді • 19 октября 2024
Ответ дляlilu1990
Автор, у нас так з подругою все

Я виїхала 1 вересня
ПочтальЁнша• 19 октября 2024
Ответ дляМиловидна леді
Дякую вам. Розумію. Все розумію.
Возможно, для них дорого завтракать в ресторане в Европе? А вы не расспросили, а поставили перед фактом, поэтому они выходили из ситуации как могли.
Вы озвучили, что угощаете?
автор Миловидна леді • 19 октября 2024
Ответ дляПочтальЁнша
Вы озвучили, что угощаете?
Ні, ми обговорили все і я тому в замовила.
Алесс• 19 октября 2024
Ответ дляМиловидна леді
Як ви доїдете 4000 км?)
4000 от меня? Ну да,это много. Не доеду
Повелитель бітка• 19 октября 2024
Ответ дляМиловидна леді
А тут ви прийшли на форум, які проблеми вирішувати і сприймати? Яка ваша роль тут?
Так было всегда.Это вы себе нарисовали в голове образ подружек,которые таковыми не являются.Вы нужны только тогда,когда вас можно поиметь.Грубо,но правда.Увы.