Ответ дляСиренькая
Удалено администрацией...
У сенсі? Чому кинути?
Сиренькая• 19 октября 2024
Ответ дляMarc Antonio
У сенсі? Чому кинути?
За 5 років можна одружитись, народити двох дітей і збудувати дім … підкресліть що ви зробили
Ответ дляАлгонавт
Почему она до сих пор не жена? Вы присматриваетесь?
Навіщо? Мене все влаштовує
Алгонавт• 19 октября 2024
Ответ дляMarc Antonio
Навіщо? Мене все влаштовує
А ее? Она тоже не видит Вас своим мужем?
Ответ дляАлгонавт
Це в неї потрібно спитати
Алгонавт• 19 октября 2024
Ответ дляMarc Antonio
Це в неї потрібно спитати
То есть Вам даже не интересно.
Ответ дляАлгонавт
То есть Вам даже не интересно.
Навіщо, головне, що я її не бачу своєю дружиною
Алгонавт• 19 октября 2024
Ответ дляMarc Antonio
Это очевидно, но зачем тогда Вы с ней? Вы отнимаете время у вас обоих.
PORKA• 19 октября 2024
Ответ дляMarc Antonio
Подарите ей свободу и шанс встреть нормального мужика
А шо сталося?• 19 октября 2024
Ответ дляMarc Antonio
Навіщо? Мене все влаштовує
Бідна дівчина. Зрозумійте, врешті решт, що її це не влаштовує. Бо вона хоче заміж, дитину встигнути народити, поки ще здоров´я дозволяє. А ви забираєте її час. Бо якби вона була б не з вами, то давно б знайшла іншого, не такого безвідповідального, який боїться брати на себе відповідальність. Ви її просто використовуєте. Фу, повна неповага до таких безхребетних чоловіків.
Найкращий подарунок - залиште її, щоб вона знайшла достойнішого за вас!
Ответ дляPORKA
Що ви несете? Я її тримаю? Її все влаштовує?
Гола з конопель• 19 октября 2024
Авто, бриллианты, виллу.
Познакомить с женой тоже уже можно. )))
Печальки.нет• 19 октября 2024
Ответ дляMarc Antonio
Тогда дарите ювелирку.
Горлаю зрання• 19 октября 2024
Свое отсутствие в ее жизни подарите! Это лучшее, на что Вы способны 💝😅🤗
Ольга.Д.О.• 19 октября 2024
Подаруйте їй правду. Щоб вона розуміла, що відносини безперспективні. І далі вона вже сама вирішить, влаштовує її так чи ні. Якщо влаштовує, то про вартість послуг не у нас запитуйте, а у неї.
Ответ дляОльга.Д.О.
В чому правда? Що я не знаю що їй подарувати ? Спитати, що вона хоче?
PORKA• 19 октября 2024
Ответ дляMarc Antonio
За 5 лет уже можно было узнать что хочет женщина
Цикавенная• 19 октября 2024
Ответ дляMarc Antonio
Навіщо? Мене все влаштовує
Вона тебе кине до 5 річниці
Все і одразу• 19 октября 2024
Місяць тому в мене теж з чоловіком було 5 років стосункам, подарував сережки, проте ми три роки одружені, і маємо дворічну дитину, спільний дім, бізнес. Не дуже розумію відносини (зустрічання) роками, ви ж напевно вже для себе вирішили, ваша це людина чи ні. І відповідь тут очевидна.
Броніки для Моніки• 20 октября 2024
Роздрукуйте і дайте почитати їй цю тему.
Буде незвичний, але дуже потрібний їй подарунок, який називається ’Як витратити п´ять років життя на телепня який мене просто юзає і не бачить зі мною спільного майбутнього’.