Коко Шанель• 20 октября 2024

Впо у кого дети до на дистанционке снова нести справи?

Мы с ребенком ВПО. Ребенок до 14 лет на дистанционном обучении. Вроде говорили что выплаты продлили автоматом .. в сентябре нам выплаты были. А в октябре многим ВПО не пришли выплаты. Некоторый говорят что им сказали донести справки что ребенок продолжает учиться дистанционно....
Кто-то про это что-то знает?
ТебеОноНадось• 20 октября 2024
Мне пришли автоматом в этом месяце. Слышала, что нужно узнавать - кому-то нужно и донести.
Неместная Я• 20 октября 2024
В вересні отримала автоматично, хоча готувала всі довідки . На початку жовтня мені зателефонували і попросили донести довідку про місце роботи і довідку про те,що дитина навчається в школі ( навчається офлайн) . В жовтні виплати були. Довідки носила ті,що робила в вересні.На запитання чому саме в жовтні знадобилися довідки ( готувала саме на вересень) відповіли, що були якісь зміни і потрібно донести саме ці ...
Тюрюнь_Тюнь• 20 октября 2024
Ответ дляНеместная Я
У жовтні, тому що кожні 6 місяців треба оновлювати данні, може ви вже не працюєте, чи дитина вже не навчається
Дикая Роза• 20 октября 2024
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
В мене чомусь кожні три місяці потребують оновити данні, правда моя студентка навчається в універі.
Неместная Я• 20 октября 2024
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Я чогось подумала ,що це мало бути з вересня ,тому і готувала пакет довідок.