курасаны• 20 октября 2024
Мужчина до секса что-то должен подарить, купить женщине? Женщина в нужде
Мужчина не сделал никаких подарков. Намекает на секс. Встречаемся с конца августа. Стоит ли намекнуть, сказать прямо? Мне бы хотелось какую-то книгу, например, в подарок или что-то из косметики. Я откровенно живу в нужде. И мужчина это видит, знает. Говорит, что жалко, что у меня сейчас так.
13чудоСВЕТА• 20 октября 2024
Ответ дляКонфиденциальность
А вам секса не хочется? Или секс это товар?
Думаєте там такий мачо блондин 180+ см з блакитними очима і кубиками на торсі, бог у ліжку?
Тут надолго• 20 октября 2024
Ответ длякурасаны
Наверное, тогда нам не по пути
То есть таки продавать секс?
Вы голодранка но можете писюху предложить, а если у него нет денег то вам не по пути
Там-тарарам• 20 октября 2024
Ответ длякурасаны
Просто мне всегда казалось, что мужчина ухаживает
мужчина всегда ухаживает, если женщина ему интересна и нравится, а не просто чтоб посекситься
13чудоСВЕТА• 20 октября 2024
Ответ дляЧукИГеки
Чому ж? Ви в однаковому положенні
Фіново жити модна і самій) З чоловіком має бути краще
ПростоБелка• 20 октября 2024
Ответ для13чудоСВЕТА
Вы угадали !!
ЗновЗдоров• 20 октября 2024
Ответ длякурасаны
Не правильно поняли меня
Все мы правильно поняли. У вас стадия торга и набивания цены.
Мужчина либо жлоб, либо тоже в стадии торга.
На страсть и спонтанные траты вы явно не тянете, но у него выбор не большой, а секса хочется
13чудоСВЕТА• 20 октября 2024
Ответ дляПуГоФФка
А почему нет? Почему женщинам зя, а мужчинам - низя?
Можна. Опис такого чоловіка в коментарях вище. Блондина модна замінити на брюнета чи рудого - за смаком. Але більшість чоловіків на таке не дотягують. Тож залишається стандартний людський ритуал мідтпосередніми представниками обох статей. Чоловік проявляє зацікавленість і увагу - жінка обирає
ЗновЗдоров• 20 октября 2024
Ответ дляСметчица
Ви мабуть автор цієї теми?
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3617133
Дуже схоже. І стосунки якісь затягнуті, наче дружні, і чоловік без ініціативи, і поцілунків не було, а вже варіанти для сексу розглядає, і жінка типу релігійна.
Автор це ваша попередня тема?
Якщо так то я вам ще в попередній темі писала, що він вам лапшу на вуха про сімейні цінності і теоретичні плани на майбутнє буде розповідати. А ви все будете тягнути і за все відповідати.
Автор це ваша попередня тема?
Точно її. Я ще згадувала, де я вже читала її високоморальні тези
Анонім-ка• 20 октября 2024
Ответ длякурасаны
Ок
Спасибо
Буду тогда озвучивать желания
Спасибо
Буду тогда озвучивать желания
И это будет начало конца
Если бы он хотел вам что-то подарить он бы уже это сделал. Все прекрасно они понимают и видят. Я никогда ни у кого ничего не просила. Кто хотел, тот дарил, кто не хотел - как и ваш и делал вид, что не понимает.
ЗновЗдоров• 20 октября 2024
Ответ дляТворог для розжига
Если автор девственница то может получить за это на много больше чем книгу, конфеты и цветы. На девственниц спрос. На определённом сайте богатые мужчины выставляют цену до 3 х миллионов долларов за ночь с девственницей.
И это красивая ночь любви с рестораном, с полётом на вертолёте в шикарную виллу, а не дешёвый перепихон с жмотом, который за 2 месяца даже коробки конфет понравившейся женщине не купил. Автор, научитесь уважать себя, тогда и жизнь наладится
Так может это за 18-ти летнюю, а не за нищую бальзаковского возраста?
За 2 місяці, навіть якщо гуляли парками, то явно була потреба купити водичку чи щось дрібне перекусити. Хто це вам купував? Ви самі чи він? Можливо, він з тих чоловіків, які свою турботу проявляють саме таким чином?
Думаю, за 2 місяці ви багато вже по нього зрозуміли насправді, просто у вас є конкретні очікування, про які він не знає і які ви не озвучуєте, і він цим очікуванням не відповідає.
Якщо ви бачите, що він про вас турбується, то коли ваші відносини будуть міцніші, можна буде вже більш озвучити йому. Деяким чоловікам треба конкретно говорити, що ви від них хочете, самі вони до цього ніколи не прийдуть))
ЖивунаБагамах• 20 октября 2024
Ответ дляТут надолго
То есть таки продавать секс?
Продають персики на базарі, і купити їх може кожен хто захоче. (Проституція про те ж , повія не обирає з ким. І як спати,)
Коли секс це частина відносин, абсолютно нормально спочатку зрозуміти чи підходить тобі партнер.
І якщо він жлоб, це просто червоний прапор для багатьох жінок.
Бо жлоб це не про партнерство
13чудоСВЕТА• 20 октября 2024
Ответ дляБезпринципова
Моя думка, це жінці або дано або ні. Та, що може крутити чоловіком і витягувати подарунки по-перше обирає такого і чує нутром, а потім їй просто - зая, купи. Є в тих жінках влада над чоловіками і специфічний шарм. Вони навіть не задаються питаннями, такими як ви і глибоко по це не думають. І скорше всього це починається з дитинства, тренувалися на татові) маю аж 3 таких приклали моїх подружок))
То дано не всім. І мені не дано. Мені стидно просити, бо боюся, що мені відмовлять. Шо стосується мого чоловіка, то він сам завжди пропонує, і купляє все, що хочу. Просто повезло
А якщо не купляє і відмовляє (буває і таке), то кажу добре, я сама собі куплю. Це його задіває і він все одно купляє
Яка дивна фраза - крутити чоловіком). Чому жінки про себе і коліжанок такої високої думки? Всі ці кручені прозорі, як скло. Все значно простіше. Якщо чоловік зацікавлений, то ним можна ’крутити’. Хоча незрозуміло нащо. Зацікавлений чоловік прекрасно ’крутитися’ сам. А якщо не зацікавлений...
13чудоСВЕТА• 20 октября 2024
Ответ дляТут надолго
То есть таки продавать секс?
Союз двох голодранців це прямо таки мрія кожної жінки) А якщо вона не голодранка, то тим паче. Чоловік проявляє свою зацікавленість в тому числі за допомогою подарунків, які можуть потішити його обраницю
Жінка з перцем• 20 октября 2024
Ответ для13чудоСВЕТА
Значит не настолько ее мужик зацікавлений🤣
Гуру троллинга• 20 октября 2024
Мужчины есть либо дарящие, либо нет. Тут не о его доходах и чувствах даже.
У меня сейчас первый тип. Но такие редкость. Жлобов даже с хорошим доходом больше. Но, я всегда и сама могу заработать. И не жду подарки если хочу секс вот с этим мужчиной. У вас ущербная позиция автор. Это как милостыню ждать. Не сексуально
Дайте подумать• 20 октября 2024
Вообще странная позиция
По моему вы друг другу не очень то и нравитесь;)
Сирожено_пирожено• 20 октября 2024
Ответ длякурасаны
Ну это сейчас принято у молодых людей прыгать сразу в постель. А я не так воспитна
Удалено администрацией...
дякую аж підскакую• 20 октября 2024
А почему вы считаете, что секс это услуга, за которую вы должны что-то получить?
Секс отдельно, подарки отдельно. Одно на другое не должно влиять
Сирожено_пирожено• 20 октября 2024
Ответ дляЗновЗдоров
Если б он хотел, он бы уже это организовал
осень харашо• 20 октября 2024
Ответ длякурасаны
А что говорите? В какой обстановке?
оральным способом доносит информацию)
ЖивунаБагамах• 20 октября 2024
Ответ дляЖінка з перцем
Там трохи не так. Я спілкувалась з жлобами
Все вони хочуть, і щоб жінка була гарна і з манікюром, чудово якщо з квартирою та авто.
І вони щось там намагаються залицятись.
Але ж вони жадні! Ось ця жаба душить їх з середини. Як це я за свої гроші куплю каву не собі.
Звісно нормальні дівчата шлють такого лісом.
А жлобчик дрочить собі наодинці, і розказує про меркантильнсть жінок. Про проституцію і торгівлю пісею.
Доречі жлоби теж знаходять собі пару, зморених нещасних жінок, яким штани вдома за щастя.
Жлоби трахають цих унилих жінок, і мріють про тих гарних, саодостатніх
І вони щось там намагаються залицятись.
На привозе• 20 октября 2024
Я думаю что пока вы просто общаетесь, достаточно кафешек и цветочков.
По поводу книги можно намекнуть что нравиться такая книга, так хочу почитать, но где не посмотрю- нет в наличии. Даже не знаю как и быть, ты не мог бы помочь?
Секс если хотите- дерзайте. Там будет видно. Может у него член не стоит а вы уже размечтались, тогда надо будет сворачивать лавочку и начинать поиски сначала.
ЖивунаБагамах• 20 октября 2024
Ответ длядякую аж підскакую
Одне на одне впливає.
Секс це в деякій мірі кульмінація відносин.
Ви не будете займатись сексом з
Чоловіком який розбещував дітей, або, наприклад ви знаєте що він збив людину і втік, або він сморкається в штору.
Все це не має відношення до сексу як танкового.
Але це має величезне значення хто твій партнер.
Ви не будете займатись сексом з
дякую аж підскакую• 20 октября 2024
Ответ дляАнонім-ка
И это будет начало конца
Ой. Знают и видят это да. А вот что дарить то?)
Я с самого начала озвучивала, что я хочу, иногда даже ссылками.
И не ради секса)
Жена сантехника• 20 октября 2024
Ответ длякурасаны
Та да, тільки за подарунки
дякую аж підскакую• 20 октября 2024
Ответ дляЖивунаБагамах
Одне на одне впливає.
Ви не будете займатись сексом з
Вы путаете яблоки с грушами)
Человек раз вращает детей, но при этом подарил книгу, то секс допустим? ))
Я согласна с тем, что секс это новый уровень познания партнера, на который ты выходишь, когда пройдешь все ступеньки изучения его (которые ты себе определил)
В моем понимании, секс за подарок, признак манипуляции со стороны автора.
Хотя чаще я такое слышала от мужчин)
ЖивунаБагамах• 20 октября 2024
Ответ длядякую аж підскакую
Вы путаете яблоки с грушами)
Хотя чаще я такое слышала от мужчин)
Так для багатьох жінок квітково- цукровий період важливий для становлення відносин.
Через подібні прояви уваги вони отримують сигнал - що ти мені не просто перехожа, що я хочу зробити тобі приємне.
У випадку автора, низька самооцінка на лице.
Вона зараз невдоволена форматом відносин, але в неї немає сил їх розірвати ( бо невірне що зможе знайти краще) і ліпить принца з того що є
Непонятно• 20 октября 2024
Если сам давно уже ничего вам не дарит, то какие разговоры.В сад такого.
Говорить что-тр, ну камон, так унижаться еще...пропадайте с радара.