Ждун с Нибиру• 20 октября 2024
Чому мене це ображає? Канікули і візити до батьків
Ось попереду в дітей канікули. Мама питає на скільки приїдемо, кажу на 3 дні.
Вона "а чого не на тиждень" і з образою в голосі.
Ну що я там тиждень робити буду? Ще й племінників двох привезуть. 4 дітей в хаті 7-10 років, це дурдом. Коли ще влітку, то я день щось роблю в селі на вулиці, можу і тиждень побути. Але мені дуже важко, навіть не фізично, а морально. Я вже давно відчуваю себе як в гостях у батьків. Якісь моменти мене відверто дратують. Зараз в селі вже роботи нема, листя погребу трохи і все. В холодну пору я там рлзумом трогаюсь з 4 дітьми. Їм там тоже все чуже, якщо піти погуляти в ліс чи парк, чи до озера це мені треба з ними йти. Отак і вожуся як квочка.
Я тоже жду канікул, щоб просто побути вдома, без уроків і ранніх щоденних підйомів. Книгу почитать у себе еа кухні в тиші з келихом вина. Роботу якусь по дому підігнать, типу кухню нарешті вимити, в шафі своїй перебрать.
Невже це само собою розуміється, що я маю тиждень канікул відсидіти в батьків з дітьми?
Доречі, ніколи такого не було, щоб я їх лишала на канікулах самих там, це теж не прийнято. Бо батькам важко буде, вони зайняті роботою влітку, не знають чим їх зайняти взимку.
Мене сьогодні аж образило це і не можу проковтнути, що саме батьків ображає моя неохота весь тиждень у них просидіть.
Відвідуємо їх приблизно раз в місяць на вихідні, влітку тиждень там, а два дома. Але це тому, що там роботи дійсно багато і хоч не хоч, а я мушу сидіти, поки не піджену.
І, доречі, діти тоже довго там не можуть. Бо все ж батьки звикли самі жити, їм і голосно, і неслухняні, і погано їдять, і шкоду можуть зробити, і багато в телефонах сидять. Ну, як всі діти. Тимпаче їх четверо, тихо не може бути ніяк. Я тільки нервую через ці недовольства. Вдома в мене вже якийсь графік, режим, межі дозволеного і тд.
А ви всі канікули сидите у батьків?
Сільський ансамбль• 20 октября 2024
Ответ дляЖдун с Нибиру
Так не прийнято у нас. Я не працюю, дивно буде кинути дітей і поїхати вдома сидіть.
П.с. не працюю це не значить нічого не роблю, чоловіку з бізнесом помагаю, але не привязана
Я вообще не понимаю этих обидок. Прямо так родителям и скажите, что имеете ещё планы на каникулы. А то там обижаются, Вы обижаетесь на то что они обижаются, и в итоге непонятен вообще повод для обидок
Сегодня не целуюсь• 20 октября 2024
У батьків багато чого ’не прийнято’. Але, насправді, можна і взагалі не їхати.
Дама-мадама• 20 октября 2024
Взагалі не сиділа, могли дитину привезти, але не на кожні канікули й не не всі
Ms. Искренность• 20 октября 2024
А где мама племянников почему она не сидит у ваших родителей?
С вами все просто. На вас вешают 4 детей. На вас бы повесили и племянников если бы своих детей бы у вас не было. Ваши родители НЕ ХОТЯТ сидеть с детьми и НЕ ХОТЯТ казаться плохими бабушкой и дедушкой. Потому ВЫ обязаны неделю там торчать
Пожарник• 20 октября 2024
Ответ дляЖдун с Нибиру
Нормально это
Ждун с Нибиру
• 20 октября 2024
Ответ дляЛасковая_львица
Я так розумію, що після таких слів автору взагалі туди перехотілося їхати.
Мені важко даються ці візити, це правда.
Наче скільки не поможу, все одно мало.
Скільки не побуду - мало, бо ще те і те могла б зробити. Мама навколо себе створює купу турбот, з якими не може справиться і це само собою розуміється, що я зобов´язана їздити, бо ж я дочка.
Мееі теж хотілось би поїхати, коли діти були малі, щоб трохи відпочить, помогли понянчить, забавили. За роботою не було коли. Так більше того, я розривалась між малими дітьми і грядками, теплицями, прибираннями і тд.
Бувало за 3 деі валюсь з ніг, а мама сердиться чого це я додому їду, все одно ж в декреті, можу і 2 тижні сидіти, яка мені різниця де в них чи вдома.
АЛЕ РІЗНИЦЯ Є
Наче скільки не поможу, все одно мало.
АЛЕ РІЗНИЦЯ Є
Забризкана водою• 20 октября 2024
Вы тоже не лучше тех семилеток.
Нашли проблему - нечего делать. Дело не в этом, а в том, что вам плохо с самими родителями, и это ещё с детства тянется.
Вот вы и выражаете через детей свои претензии. Потому что прямо не можете сказать: мама, мне вас с папой хватает на 3 дня.
Сільський ансамбль• 20 октября 2024
Ответ дляЖдун с Нибиру
Наче скільки не поможу, все одно мало.
АЛЕ РІЗНИЦЯ Є
Наче скільки не поможу, все одно мало.
АЛЕ РІЗНИЦЯ Є
Хорошо, что Вы хоть на работу не ходите. А то таких работодатели очень любят, которых пригнобил разок и она будет работать без выходных и проходных и без оплаты, лишь бы оправдать ожидания.
Потринділиця• 20 октября 2024
Ответ дляЖдун с Нибиру
Якусь надмірну владу наді мною мама має з дитинства, я згодна.
Вона змушує мене почуватись винною, що я не хочу їм час приділить
Пора взрослеть и сепарировать от родителей, не делайте то, что не хотите, хорошей для них всё равно не будете. Живите свою жизнь и отстаивайте свои личные границы и интересы.
Ласковая_львица• 20 октября 2024
Ответ дляЖдун с Нибиру
Наче скільки не поможу, все одно мало.
АЛЕ РІЗНИЦЯ Є
Наче скільки не поможу, все одно мало.
АЛЕ РІЗНИЦЯ Є
Просто не їдьте, повірте, у вас і стосунки налагодяться, коли мама зрозуміє, що вами так тупо маніпулювати вже не вийде.
Екатерина27• 20 октября 2024
Слава Богу, у меня и у мужа родители не в селе живут. Так что у нас этих проблем нет. Сейчас родители живут загородом, но не в селе. Поэтому просто поедем на 2 дня проведать и всё. Тем более, что как раз именинница у нас есть в эти дни.
Непонятно• 20 октября 2024
Так вы еще дома сидите не работаете, а вам бы две работы, дом и дети)) так вы устали
Родители ваши - классические ’а шо люди скажуть’. Вот и лепят образцово-показательный быт, где детишки у бабушки на каникулах, дочка стариков обхаживает, иконы в красном уголке от пыли намывает, сын - свою семью строит и ей надежа и опора (поэтому стариками ему заниматься некогда, сестра для этого создана, ага)
Как вам, детям и прочим одушевлённым декорациям живется в этой картине мира - никого в общем-то не парит. Ваше мнение им неинтересно😆
Масяня Я• 20 октября 2024
Автор, батьків треба шанувати (не ображати словами, не робити їм поганого нічого) і допомогу доступнус Вам коли стануть немічними. Слухатись, витрачати час як вони хочуть Ви не зобов´язані. Ви доросла людина. Хочете їдете на 3 дні, хочете взагалі не їдете бо у Вам інші плани. Не дозвалят маніплювати відчттям провини ніому!
Непонятно• 20 октября 2024
Все дети много не сидят с телефоне, а ваши сидят, что вы целыми днями дома делаете в школу ходите и уроки учите с детьми, вот везет таким не работают и устают
Непонятно• 20 октября 2024
Ответ дляЖдун с Нибиру
Вони днями самі вдома, їм аби куди.
Але там нема ніяких тараканів у брата і його жінки, типу як в мене ’раптом діти набриднуть, чи будуть втомлювать, чи від них голова кругом буде йти, чи будуть їсти нормально все що є, чи шкоди не зроблять’.
Там простіше вони відносяться. Ну і живуть поруч, в любий момннт забрали і все
Брат с невесткой работают на работу ходят поэтому им тяжелее чем вам
Непонятно• 20 октября 2024
Ответ дляЖдун с Нибиру
Наче скільки не поможу, все одно мало.
АЛЕ РІЗНИЦЯ Є
Наче скільки не поможу, все одно мало.
АЛЕ РІЗНИЦЯ Є
Вы в дерете 10 лет сидите))) если дети школьники
Подмигашка• 20 октября 2024
Ответ дляЖдун с Нибиру
Я взагалі не збираюсь їхати, бо син не хоче, і планів з друзями купа, а я не знаю, що казати мамі. Сказати, що онуку нудно в селі в 12 років, і там ніде себе діти, інет там ледь тягне, по тв нічого дивитись. Звичайне село, де дітям взагалі не літом, нічого робити.
Советчица Года• 20 октября 2024
Пусть обижаются. Сколько я времени потратила, чтобы эти обидки колыхать, а могла бы на себя потратить
Подмигашка• 20 октября 2024
Ответ дляЕкатерина27
Суть навіть не село чи місто, буває нема чого там робити. В мене батьки переїхали туди 3 роки тому, гарний сучасний будинок, огородів кіт наплакав, мама пару кущіків саджає всього , поїсти собі. Басейн, садок гарний, річка, ліс. Відпочивають в своє задоволення, але як були в місті, то те саме було:’ їдь і сиди тижнями’. Кажу, що в мене чоловік моя родина, він чекає на мене, відповідь:’ та що йому станеться, а ми ж батьки’. Так що це не від розташування батьківської хати залежить, а від людей. Є розуміють батьки все, а є маніпулюють..прикидуються, що вони моя родина, і крапка, а в мене своя вже дцять років)))
Кундалина• 20 октября 2024
Никогда на каникулы не ездили к родителям.
Ездим всей семьёй на машине на выходные на 1-1.5 суток.
Родители живут 180 км. Видимся в год примерно. У них квартира, всем находиться тяжело.
Жена миллионера• 20 октября 2024
Батьки не вічні, цінуйте час проведений разом, тим паче ви не працюєте, вдома вдосталь часу за рік проводите.
Пригаю-цибаю• 20 октября 2024
Ответ дляЖдун с Нибиру
Раз не прийнято, то самі започаткуйте нову традицію.
А то тільки ображатися вмієте.
Дійте!
А то тільки ображатися вмієте.
Дійте!
Не гоню• 20 октября 2024
Божезбав. Я тут еле до вечера пятницы доживаю с бесконечными тревогами. И так пол недели вовремя дети не выходят с утра в школу, постоянное дежурство перед школой, когда отбой. А иногда он заканчивается в итоге дистанционкой, и это у меня вдвое меньше школяров, всего двое, к субботе хочется просто хочется лежать и никого не слышать. А тут в Каникулы!!!
куда-то ещё ехать, с родителями тусить, и обидки выслушивать. Автор, пора начать любить себя, и жить своими желаниями, а не родителей, иначе, начнёте срываться в самый непредсказуемый момент, когда котелок закипит.
Пригаю-цибаю• 20 октября 2024
Ответ дляЖдун с Нибиру
То починайте дорослішати. Ще не пізно.
Кундалина• 20 октября 2024
Ответ дляЖдун с Нибиру
Без мене точно ні. А якщо зі мною, то будуть сидіти. Правда буває нити додрму починають вже з 2 дня
Так все. 2 дня потолок.
Пез Году Неделя• 20 октября 2024
Наши с мужем родители в городе, ребенка за 12 лет ни разу у них не оставляли. На дачу к свекрам ездили несколько раз на 2 дня максимум. Никто не обижается. Есть старшая внучка у них, давно живет заграницей.
Кундалина• 20 октября 2024
Відвідуємо їх приблизно раз в місяць на вихідні, влітку тиждень там, а два дома.
По моих меркам вы очень очень часто видитесь и бываете у них.
При таких раскладах, я бы сбежала на каникулы в Египет.
А вы далеко от родителей живёте ? Вы за рулем ? На машине ездите ?
Я_з_Франека• 20 октября 2024
Ответ дляОхиИВздохи
У нас в сімʼї ми привозимо дітей і залишаємо їх у батьків. Я побула стільки, скільки побула. Також, я можу приїхати без дітей і це й є наш спільний час.
Даааа, обожаем с мужем на каникулы отвезти ребенка в село и побыть одним. И ребенок любит быть у бабушки. И бабушка любит, когда внучка приезжает. Одни плюсы 🤗
пьЯНА• 20 октября 2024
В мене на роботі канікул немає, щоб сидіти у батьків. Якби булич то я була б щаслива неймовірно.